Görüş Bildir

Hatay'da korona tedbirleri ihmal edilerek yapılan kongre için AKP gençlik örgütünden özür açıklaması geldi. İlde de tedbirler artırıldı.

İçeriğin Devamı Aşağıda

AKP'den Hatay il gençlik kongresinde yaşanan görüntüler için özür geldi. İl Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından yayınlanan özür metninde davulla, temaslı şekilde dans eden partililer hakkında disiplin sürecinin başlatıldığı duyuruldu.

İlde kongre sonrasında sıkı denetim kararı alınırken, Hatay Valiliği de tüm toplantı, gösteri ve etkinlikleri 6 Mart 2021’e kadar yasakladı. Bu hafta sonu yasakları ile denetimler artırıldı.

Maske, mesafe ve temizliğe dikkat edilmiş

Maske, mesafe ve temizliğe dikkat edilmiş

AK Parti Hatay İl Gençlik Kolları Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, kongrede, maske, mesafe ve temizlik kurallarına başlangıçtan itibaren en üst düzeyde dikkat edildiği belirtildi ve “tasvip edilmeyecek durumdan dolayı ilgili kişiler hakkında disiplin sürecinin başladığı' duyuruldu.

Açıklamada şu ifadeler yer aldı:

Valilik toplantı ve gösterileri yasakladı, denetiler artırıldı

Valilik toplantı ve gösterileri yasakladı, denetiler artırıldı

Hatay Valiliği de tüm toplantı ve gösteri yürüyüşü, basın açıklaması, açık ve kapalı yer toplantısı ile protesto eylemi, konser, şenlik, festival, miting, çadır kurma, oturma eylemi, stand açma, çelenk sunma törenleri, açlık grevi, anma töreni, afiş, pankart ve poster asma, el ilanı ve bildiri dağıtmak, imza masası açmak, meşale yakmak ve taşımak, konferans, panel gibi tüm etkinlikleri 19 Şubat itibariyle 15 gün boyunca yasakladı. İlde hafta sonu yasakları ile denetimler de sıklaştı. Polis ekipleri, yolda durdurduğu kişilerin sokağa çıkma kısıtlamasına dahil olup olmadıklarını kontrol etti.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
150
76
25
6
1
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Pasif Kullanıcı

14 şehit verdikten sonraki gün yapıldığından bahseden yok. Gerçi başkanları ile aynı kafadalar

Alican Yılmaz

BU KADAR TEPKİ GELMESE NE OLACAKTI

Erhan Baykar

Peki biz de böyle kutlamalar, eğlenceler, toplantılar yapsak sonrasında özür dileyip para cezası almadan konuyu kapatabiliyor muyuz?