Akıllara Palu Ailesi Geldi: Esra Erol'da Rüyalarında Cinlerle Konuştuğunu Söyleyen Kadın ve Yaşanan Akılalmaz Olaylar

1.6bPAYLAŞIM

Bakalım bu olayın altından daha neler çıkacak?

Her şey, iki gün önce Esra Erol'un programına katılan Şaban Duran'ın iddiaları ile başladı.

Programa Iğdır'dan katılan Şaban bey, eşi Ayfer'in son yıllarda değişik rüyalar gördüğünü, kendisine ve çevresine ikazlarda bulunduğunu; eğer onun dediği şekilde ibadet etmezlerse öleceklerini söylediğini aktardı. Ayfer hanım geçtiğimiz yıl Bursa'dan bir kadınla görüşmeye başladıktan sonra değişmiş. Ölüm tarihleri vermeye başlamış ve görüşmelerini soranları "helak olursun" diyerek susturmuş.

Ayfer hanım, rüyasında cinlerle konuşuyor ve insanlar sürekli öleceklerini söylüyormuş.

Kendi erkek kardeşinin ve kocasının ölüm tarihlerini bildiğini söyleyen kadın, bu sebeple ailesiyle de bozuşmuş. Üç çocuğunu ve oğlunun bir arkadaşını yanına alan kadın, 2019'un sonunda İstanbul'a taşınmış.

Konu burada daha da ilginçleşiyor, Ayfer hanım İstanbul'a giderken yanına üç çocuğunun dışında bir de oğlu Muhammed Ali'nin en yakın arkadaşı Özer'i de almış.

Çevresindeki herkesi helak olmakla, günahkârlıkla suçlayan Ayfer hanıma 24 yaşındaki Özer'in ailesi de hesap soruyor; oğullarının neden bu kadının yanında ve etkisinde olduğunu öğrenmek istiyorlar.

Ayfer hanım annesine rüyalarında gördüğü şeyleri "Bu bir emirdir!" şeklinde anlatıyormuş.

Annesine rüyasında kendisine söylenenlerin emir olduğunu aktaran kadına ailece yardım etme talepleri karşılık bulmamış. Onu psikiyatriste götürmeye çalışan kocası ve annesi, bu konuda başarılı olamamış. Çünkü çocukları anneleri Ayfer hanımın her dediğini doğru kabul ediyor ve babalarıyla anneannelerine öfke duyuyormuş. Onların tüm tedavi çabalarını engellemişler.

Ayfer hanım hakkındaki iddialara cevap vermek üzere, birlikte yaşadığı çocukları ve Özer bey ile stüdyoya geldi.

Hakkındaki hiçbir iddiayı reddetmedi, gördüğü rüyaları ve cinlerle görüştüğünü kabul etti. Ailesini ve eşini kendisine inanmadıkları için sildiğini söyledi. Yayına bağlanan görümcesi kendisinde de tümör olduğunu ve ona da öleceğini söylediğini aktardı. Canlı yayına katılan çocukları Semanur ve Muhammed Ali, annelerinin babalarının şiddeti yüzünden evi terk ettiğini iddia ettiler.

"Annem ne diyorsa doğrudur..."

Yayına katılan Semanur ve Muhammed Ali, annelerini sonuna kadar savunarak o ne derse doğru kabul ettiklerini, annelerini onu ruh ve sinir hastalıkları hastanesine yatırmak isteyen ve psikiyatri ilaçları içirmeye çalışan babalarından kurtardıklarını anlattılar. Kendileri de benzer rüyalar gördüklerini söyleyen çocuklar, annelerinin yanında olduğunu söyledi.

Dediklerini yapmayanların helak olacağını söylüyormuş...

Eşinin elini tutmanın, onun getirdiği şeyleri yemenin günah olduğunu düşünen kadın misafire gitmesi veya ailesiyle görüşmesi gibi şeylere de görüştüğü varlıkların izin vermediğini söylüyormuş. Çocuklarını da bunlara inandırmış ve annelerinin tek sözüyle babalarıyla iletişimi kesmişler. Buna rağmen İstanbul'a giderken kocasına ait evi satmaya çalışması ve onun 15 bin TL limitli kredi kartını yanında götürmesi programda uzun süre tartışıldı.

Programa Özer Yıdız'ın ailesi de katıldı ve ilginç iddialarda bulundu.

Ailenin anlattığına göre oğulları 24 yaşındaki Özer Yıldız, şehir dışında üniversite okuduktan sonra evine geri dönmüş. Bu dönemde çok arkadaşı varmış; ancak yakın arkadaşı, Ayfer hanımın oğlu Muhammed Ali ile her gün görüşerek diğer herkesle bağını koparmış. Ayfer hanım zaman içinde onu da etkisi altına almaya başlamış. Bir keresinde rüyasında küp küp altın görmüş ve bahsettiği yeri kazmak üzere iki gence Özer'in babası da eşlik etmiş. Elbette altın çıkmamış, ancak Özer ailesinden iyice kopmuş ve Ayfer hanımlarla birlikte o da Iğdır'ı terk etmiş.

Esra Erol'un soruları, aileler arasındaki tartışmalar sebebiyle havada kaldı.

Özer'e ailenin büyük kızı Semanur ile aralarında duygusal bir ilişki olup olmadığını sordu. İkisi de bu soruya kesinlikle karşı çıktı ve abi kardeş olduklarını vurguladılar. Her şeyi günah gören Ayfer hanımın neden yabancı genç bir erkekle yaşamaya karşı çıkmadığı, onların İstanbul'a gelmesinde vesile olan Muhammed isimli bir diğer kişi ve aslında etki altında olan kişi sayısının çok daha fazla olduğu iddiaları şimdilik havada kaldı.

Cinlerle konuştuğunu iddia eden bir aile bireyi ve ona inanan, her dediğini yerine getiren diğer aile üyeleri ve komşular... Bu konu insana ister istemez benzer bir psikolojik etki altında olan Palu ailesini hatırlattı.

Bakalım ilerleyen günlerde bu olayla ilgili hangi gelişmeler yaşanacak?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tkc

cinler de anlamadı olayı

silver-lininng

kadının bakışları çok ürkütücü

tayconot

Bu acayip ilişkiler problem değil.Kendi özel hayatları.Ama bu masallarla bir gelir elde ediyorlar mı ? Başkalarının hayatlarını karartıyorlar mı ? Esra Erol ampul umpur sorular yerine bunları sorsaymış keşke.

_oishii_

cinler : bi salın bizi artık a.Q

abdulkadir-arslandogan

KALP GÖZÜ açık olan bir insan herşeyi HOŞGÖRÜR.. Ayfer hanım ve çocuklarının İslamla uzaktan yakından hiç bir ilişkileri yok.. bunlar milyonların vebalini alıyorlar. Allahıma nasıl hesap verecekler bilmiyorum. İnsanı dinden edecekler... Tövbe binlerce,,, ama yaşattıkları bu... İslam Anne babaya karşı gel demiyor.. nerde kaldı senin müslümanlığın...Milyonlar bui aileye beddua ediyor... Ne diyor dinimiz Önce AKRABALAR,,,,, insan anne babayı sırtında hacca götürse hakkını ödeyemez,,, tamam baba berbatta olsa onu öyle kabul edecekler öte yandan Özer,,,, inanmıyorium inanmıyoruim yptıklarına,,,, Yusuf islamn söylediği gibi KURAN dan önce müslümanları tanısaydım İslamı seçmezdim dediği gibi milyonların vebalini alıyorlar... Anne babaya kocasına karşı gelenin nasıl kalp gözü açık olur anlam veremiyorum. Allah günah yazmasın onlar Müslümnsa ben DİNİMİ değiştireceğim.. Ayfer hanım ve çevresini ALLAH a havale ediyorum.. çok diyeceğim var.. ama sıkıntı.. hasta..

Görüş Bildir