Görüş Bildir
Haberler
Akdeniz’de 6.4 Büyüklüğünde Deprem: Türkiye’de 8 İlden Hissedildi

Akdeniz’de 6.4 Büyüklüğünde Deprem: Türkiye’de 8 İlden Hissedildi

Türkiye yeni güne depremle başladı. AFAD’ın yaptığı açıklamaya göre, Akdeniz’de 6.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Saat 04.07’de ve yerin 5 kilometre derinliğinde gerçekleşen deprem, KKTC’de şiddetli şekilde hissedilirken, Türkiye’de de Antalya, Adana, Mersin ve Hatay ile iç kesimde kalan Burdur, Isparta, Konya ve Karaman’dan da hissedildi. Kandilli Rasathanesi ise depremin büyüklüğünü 6.1 olarak duyurdu. Yaşanan deprem sonrası vatandaşlar AFAD ve Kandilli Rasathanesi’nin son depremler ekranını araştırmaya başladı. İşte son dakika deprem haberleri…

İçeriğin Devamı Aşağıda

AFAD'dan depremle ilgili yapılan ilk açıklamada, 'Akdeniz'de Anamur ilçemiz açıklarında saat 04.07'de 6,4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Mersin-Antalya İl AFAD ve Kıbrıs Sivil Savunma Teşkilatı Başkanlığı ile yapılan görüşmelerde an itibarıyla olumsuz bir ihbarın bulunmadığı bilgisi alınmıştır. Gelişmeleri takip ediyoruz' denildi.

AFAD'ın Deprem Açıklaması

Kandilli Rasathanesi'nin Deprem Açıklaması

AFAD ve Kandilli Son Depremler

AFAD ve Kandilli Son Depremler

AFAD ve Kandilli Rasathanesi’nin paylaşımlarına bakarak çevrenizde deprem gerçekleşip gerçekleşmediğini kontrol edebilirsiniz.

KANDİLLİ RASATHANESİ SON DEPREMLER LİSTESİ

AFAD SON DEPREMLER SAYFASI

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın