AK Parti Çocuklar İçin 16 Yılda Yapılan Eserlerin Yer Aldığı Bir Boyama Kitabı Hazırladı!

90PAYLAŞIM

AK Parti, karnelerini alan çocuklar için yeni bir boyama kitabı tasarladı. Çocuklar için hazırlanan boyama kitabında AK Parti iktidarı döneminde yapılan eserler yer aldı.

16 yıllık AK Parti döneminde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın liderliğinde yapılan eserlerden çocuklar için boyama kitabı hazırlandı.

İstanbul 3. Havalimanı

Kitapta sayfaların bir yüzü örnek olarak boyanmışken; diğer yüzü çocukların boyaması için çizim halinde bırakıldı.

Kitapta Cumhurbaşkanı Erdoğan öncülüğünde AK Parti döneminde yapılan, Avrasya Tüneli’nden Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne, şehir hastanelerinden Osmangazi Köprüsü’ne kadar yapılan birçok eser yer aldı.

"Büyük Usta'nın Eserleri" isimli boyama kitabıyla 16 yıllık AK Parti iktidarında yapılan projeler, görsel iletişimin gücüyle çocuklara anlatılmış olunacak.

"Büyük Usta'nın Eserleri" isimli boyama kitabının önsözünde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çocuklar için şu ifadeleri yer alıyor:

"Sizler; 2053 ve 2071 hayallerimizi emanet edeceğimiz  geleceğimizsiniz. Milletimiz, bayrağımız, Vatanımız ve Devletimizin teminatısınız. Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz var. Bir yıl boyunca çalıştınız yoruldunuz. Şimdi tatil vakti. Güzel bir yaz geçirmenizi ve başarılarınızın devamını diler gözlerinizden öperim...”

Boyama kitabında yer alan diğer sayfalar ve eserler ise şöyle:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gamze-oznalbant

Çocuklar bu boyama kitabından hiç zevk almazlar ki,hediye verip çocukları mutlu etmek istiyorsanız bir tane kalem verseniz yeter,bu kitapsa kağıt israfı...

psaiidfl

Tamam reklamınızı çocuklar üzerinden yapmaya çalışmışsınız, bari çocukların keyif alabilecekleri çizimler olsaydı, bu nedir ya, biraz vizyon, biraz kalite, çok zor değil.

cloud9_l

yaptıklarının çocuk işi olduğunun kanıtı niteliğnde

erkenbosalangarson

devletin halka yaptığı iyilikler mükafatmış gibi sunulamaz

konkavmisali

Saçma bir fikir

Görüş Bildir