7 Yaşındaki Dilan Karataş'ın Cansız Bedeni Ağaca Asılı Halde Bulundu!

 > 
153PAYLAŞIM

Hatay'da 7 yaşındaki Dilan Karataş ve babası Cengiz Karataş'ın cansız bedenleri farklı bölgelerde ağaca asılmış halde bulundu. Polis, cezaevinden kısa süre önce çıkan Karataş’ın önce kızını astığını ardından da kendi yaşamına son verdiğini düşünüyor. 

DHA'nın verdiği bilgiye göre bir süre önce cezaevinden çıkan Cengiz Karataş, dün ayrı yaşadığı Suriyeli eşi Svazen Zade'den olan kızı Dilan Karataş’ı görmek istedi. Ayrı yaşadığı eşinin evine giden Karataş, kızını yanına alarak saat 16.00'da geri getireceğini söyledi. Karataş’ın söz verdiği saatte kızını geri getirmemesi üzerine Suriyeli anne durumu polise bildirdi. 

Cengiz Karataş ve kızını bulmak için çalışma başlatan polis, gece boyunca arama çalışmalarını sürdürdü ancak bir sonuç alamadı.

Farklı adreslerde bugün cansız bedenleri bulundu

Bugün öğle saatlerinde, ilçeye bağlı Şekere Mahallesi’ndeki ormanlık alanda ağaca asılı bir ceset gören çevredekiler durumu polise bildirdi. İhbar üzerine bölgeye gelen ekipler, yapılan inceleme sonucunda ağaca asılı kişinin Cengiz Karataş olduğunu saptadı. 

Birkaç saat sonra ise polise Arsuz ilçesine bağlı Karaağaç Asri Mezarlığı’nda ağaca iple asılı şekilde bir kız çocuğu cesedi bulunduğu ihbarı geldi. 

Olay yerine giden polis ekiplerinin çalışması sonucu cesedin Cengiz Karataş’ın kızı Dilan Karataş’a ait olduğu tespit edildi.

Polise göre Dilan'ı babası öldürdü

Polis olayla ilgili geniş çaplı bir soruşturma başlatırken, Cengiz Karataş’ın ilk önce kızını asarak öldürdüğü, ardından da kendi yaşamına son verdiği ihtimali üzerinde duruluyor.

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir