40 Kilodan 47 Kiloya! Katıldığı Bir Yarışmada 23 Dakikada Tam 255 Çöp Şiş Yiyen Ceren Yılmaz

 > -

Antalya'da okuyan 21 yaşındaki Ceren Yılmaz, bir et restoranında düzenlenen yarışmada 23 dakikada 255 çöp şiş, 3 bardak ayran, 2 bardak su, 1 tabak salata, 1 lavaş ekmek tüketti. Yarışmadan önce 40 kilo olan genç kız, yarışma sonrası tam 7 kilo aldığını söyledi. Yarışmanın ödülü olarak, Yılmaz, 5 bin 500 TL değerinde cep telefonu, çeyrek altın ve 5 ay boyunca restoranda ücretsiz yemek yeme hakkı kazandı.

45 dakikada 200 çöp şiş yiyebilen kadın müşterisine 5 bin 500 TL değerinde bir cep telefonu, çeyrek altın ve 4 ay boyunca restoranda ücretsiz yeme hakkı vereceğini duyurmuştu...

DHA'nın haberine göre; Antalya'da bir et restoranı sahibi olan 28 yaşındaki İlyas Demir, işletmeye ilgiyi artırmak için yarışma düzenlemeye karar verdi. 45 dakikada 200 çöp şiş yiyebilen kadın müşterisine 5 bin 500 TL değerinde bir cep telefonu, çeyrek altın ve 4 ay boyunca restoranda ücretsiz yeme hakkı vereceğini duyuran Demir, beklediğinden fazla ilgiyle karşılaştı. Demir, erkeklerden gelen talep üzerine aynı hediyeleri 301 çöp şiş yiyen erkek müşterisi için de vereceğini duyurdu.

40 kilo olan Ceren 4 kilo et yedi.

Üniversite öğrencisi Ceren Yılmaz da yarışmaya katılmak için restorana gelmişti. Minyon olduğunu görünce 200 çöğ şiş yiyemeceği düşünüldü ve tartıya çıkarıldı. 40 kilogram olduğu görülen Ceren'in 200 çöp şiş yiyemeyeceğini düşünen restoran sahibi, "200 şişi yersen sana 4 ay değil, 5 ay boyunca ücretsiz yeme hakkı vereceğim" dedi.

23 dakikada 255 çöp şiş, 3 bardak ayran, 2 bardak su, 1 tabak salata, 1 lavaş ekmek ve 1 bardak çay...

Ardından çöp şişler Yılmaz'a ikram edildi. 23 dakikada 255 çöp şiş, 3 bardak ayran, 2 bardak su, 1 tabak salata, 1 lavaş ekmek yiyen ve çay içen Ceren Yılmaz, hediyelerin sahibi oldu. 4 kilogramlık kuzu etinden yapılan çöp şişleri yiyen Ceren, tartıya çıktığında 47 kilogram olduğunu gördü.

"Herkes 'yapamazsın' dedi. Ama ben kendime güveniyordum, başardım."

Yarışmaya katılmak istediğini, anlatınca yakınlarının dahi bu işi yapamayacağını söylediğini anlatan Yılmaz, kendisinden emin olduğunu da ekledi. Yemek yemeyi çok sevdiğini ve insanın sevdiği şeylerde başarılı olabileceğini dile getiren Ceren: "Herkes 'yapamazsın' dedi. Ama ben kendime güveniyordum, başardım. Şişler önüme konulduğunda hiçbir şeyi hatırlamıyorum. Midem çatlar mı diye çok korkmuştum" dedi.

"İlk çöp şişi eline alır almaz kafasını gömdüğünü gördüm. Sanki hiç yemek yememiş gibiydi. O an anladım hepsini yiyeceğini."

Ceren Yılmaz'a dair tüm tahminlerinin alt üst olduğunu ve çok yanıldığını söyleyen restoran sahibi İlyas Demir ise, "İlk çöp şişi eline alır almaz kafasını gömdüğünü gördüm. Sanki hiç yemek yememiş gibiydi. O an anladım hepsini yiyeceğini. 40 kilogramlık bir arkadaşımız, tartıya çıktığında 7 kilo aldığını gördük" dedi.

İlyas Demir, yarışmanın büyük ilgi çektiğini belirterek, işlerinin yüzde 70 oranında arttığını söyledi.

Kadınlarda 350, erkeklerde ise 400 çöp şiş yiyebilene 3 tekerli kapalı kasa elektrikli motosiklet vereceğini de duyuran Demir, Antalya dışından çok sayıda misafirinin yarışmaya katılmak için yola çıktığını aktardı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AltınAntalyaçaycep telefonuet
Görüş Bildir