Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

30 Milyondan Fazla Takipçisi Olan 30 Instagram Hesabı

-

Sosyal medya gün geçtikçe önemini ve popülerliğini arttırıyor. Tabii ki bu işin içinde en önemli faktörlerden biri de "takipçi". Özellikle ünlü isimlerin ve spor kulüplerinin hesapları milyonlarca hayran tarafından takip ediliyor. Instagram da hiç kuşkusuz bu mecraların en önemlilerinden biri. İşte 30 milyonu aşkın takipçilere ulaşmış 30 hesap.

30. Cara Delevingne (@caradelevingne) - 30.4 milyon takipçi

Cara Delevingne (@caradelevingne)

29. 9gag (@9gag) - 30.6 milyon takipçi

9gag (@9gag)

28. The Ellen Show (@theellenshow) - 31 milyon takipçi

The Ellen Show (@theellenshow)

27. Real Madrid (@realmadrid) - 32.7 milyon takipçi

Real Madrid (@realmadrid)

26. FC Barcelona (@fcbarcelona) - 34.8 milyon takipçi

FC Barcelona (@fcbarcelona)

25. Kevin Hart (@kevinhart4real) - 36.8 milyon takipçi

Kevin Hart (@kevinhart4real)

24. Rihanna (@badgalriri) - 39.7 milyon takipçi

Rihanna (@badgalriri)

23. Victoria's Secret (@victoriassecret) - 40.4 milyon takipçi

Victoria's Secret (@victoriassecret)

22. Demi Lovato (@ddlovato) - 40.4 milyon takipçi

Demi Lovato (@ddlovato)

21. Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) - 41.6 milyon takipçi

Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)

20. Miley Cyrus (@mileycyrus) - 44.5 milyon takipçi

Miley Cyrus (@mileycyrus)

19. Leo Messi (@leomessi) - 44.9 milyon takipçi

Leo Messi (@leomessi)

18. Jennifer Lopez (@jlo) - 46.3 milyon takipçi

Jennifer Lopez (@jlo)

17. Katy Perry (@katyperry) - 50.2 milyon takipçi

Katy Perry (@katyperry)

16. Khloé Kardashian (@khloekardashian) - 50.7 milyon takipçi

Khloé Kardashian (@khloekardashian)

15. Nike (@nike) - 50.8 milyon takipçi

Nike (@nike)

14. Neymar (@neymarjr) - 51.3 milyon takipçi

Messi'den daha fazla takipçisi olması beni şaşırttı.

Neymar (@neymarjr)

13. National Geographic (@natgeo) - 52.8 milyon takipçi

Baba, dayı ve amca üçlüsünün vazgeçemediği belgesellerin Instagram hesabı.

National Geographic (@natgeo)

12. Dwayne Johnson (@therock) - 55.5 milyon takipçi

Dwayne Johnson (@therock)

11. Nicki Minaj (@nickiminaj) - 57.6 milyon takipçi

Poposu ile ünlü olan, kendisine ırkçılık yapıldığını düşünen şarkıcı.

Nicki Minaj (@nickiminaj)

10. Kendal Jenner (@kendalljenner) - 59.1 milyon takipçi

Kylie Jenner'ın ablası, model.

Kendal Jenner (@kendalljenner)

9. Cristiano Ronaldo (@cristiano) - 62.3 milyon takipçi

İlk 10'a giren tek sporcu/futbolcu.

CR7 mi Messi mi sorusuna sosyal medyada iyi cevap vermiş.

Cristiano Ronaldo (@cristiano)

8. Kylie Jenner (@kyliejenner) - 63.7 milyon takipçi

Kim Kardashian'ın üvey kardeşi olan model. Acaba aralarında bir rekabet var mıdır?

Kylie Jenner (@kyliejenner)

7. Justin Bieber (@justinbieber) - 71.4 milyon takipçi

Bazılarının çok sevdiği, bazılarınınsa nefret ettiği oğlan.

Justin Bieber (@justinbieber)

6. Kim Kardashian (@kimkardashian) - 73.6 milyon takipçi

Ermeni soykırımı konusunda desteğini açıklayan, poposu ile ünlü ünlü.

Kim Kardashian (@kimkardashian)

5. Beyonce (@beyonce) - 73.9 milyon takipçi

Jay Z ile evli olan ablamız.

Beyonce (@beyonce)

4. Ariana Grande (@arianagrande) - 75.2 milyon takipçi

Takip ettiğim birisi değil ama çok takipçisi varmış.

Ariana Grande (@arianagrande)

3. Taylor Swift (@taylorswift) - 81.4 milyon takipçi

Selena Gomez'in kankası. Araştırmalara göre ideal vücutlu kadın.

Taylor Swift (@taylorswift)

2. Selena Gomez (@selenagomez) - 84.1 milyon takipçi

Güzelliğinden öte tatlılığı ile öne çıkan kızımız.

Selena Gomez (@selenagomez)

1. Instagram (@instagram) - 166.8 milyon takipçi

Resmi Instagram hesabı. Lider olması şaşırtıcı değil.

Instagram (@instagram)

Bonus - 30 milyon takipçi barajının altında kalmış diğer popüler hesaplar

Bu listenin devamını şuradan görebilirsiniz. Yaklaşık ilk 1500-2000 hesap sıralanmış.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
iremoy

herkes bi lira verse

cukubik

asdiadiaşqwşieqiasşdi

Gizli Kullanıcı

Kardaşianların p*poları yüzünden mi o kadar takipçiler var anlamiyerium

cukubik

ve m*m*leri onlarda var hakkını yemeyelim m*m*lerin

ozan_asan

Benim de 170'ten fazla (180) takipçim var mesela :) ne yani biz de mi reklamını yapalım :D

kawashima

Şu jennerlar kardashianlar nerden girdi hayatimiza ya lanetler bi tukenmedi soylari bu boka yaradiklari da yok bitmeyen kiz kardeş yapmislar a..:@

wtfmoruk

aslında kimsenin skinde değil sürekli olay yaratıp gündemden düşmeyen sürtük topluluğu.. malum magazincilerde sıçsalar haber yapan cinste nereye baksak bu sürtükleri görüyoruz bir nevi kabullendik artık

okan191

kıskanç şey :)

kawashima

@sadistgirl kesinlikle haklisin. Ama gıcık oluyorum ya elimde değil. @Okan K. Neyini kiskanicam? O..larin. Yaptiklari bi halt kiskanilasi bi şey olsa elbette kıskanıp imrenirim. Hic bir sosyal medya hesabim yok o yüzden dert etmiyorum takip beğeni işini

nebusimdi

Kardashian. Dünya bildiğin götü takip ediyor.

Başlıklar

Adriana LimaArda TuranBeyonceCara DelevingneCristiano RonaldoInstagramJennifer LopezJustin BieberKim KardashianMessiReal MadridRihannaSelena GomezShow tvSosyal Medya
Görüş Bildir