Görüş Bildir
Haberler
2022 Şubat Ayında Netflix'te Neler Yayınlanacak? İşte Netflix Şubat Ayı Takvimi...

2022 Şubat Ayında Netflix'te Neler Yayınlanacak? İşte Netflix Şubat Ayı Takvimi...

GNS
30.01.2022 - 18:27

Dijital içerik devi Netflix'in, Şubat ayı takvimi kullanıcılar tarafından merak edilmeye başlandı. Hangi yeni dizilerin ve filmlerin ekleneceğini merak edenlerin yanı sıra, izledikleri içeriklerin yeni sezonlarını bekleyenlerin sayısı da bir hayli fazla. Açıklanan Şubat ayı takvimi incelendiğinde Netflix Türkiye'de birbirinden güzel içerikler yayınlanacağı görülüyor. Peki 2022 Netflix Şubat ayı takvimine neler yer alıyor? Şubatta Netflix'te neler yayınlanacak? İşte Netflix Şubat ayı takvimi...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Dünyanın en popüler dijital içerik platformu Netflix, kullanıcılarına birbirinden eşsiz dizi ve filmleri sunmaya devam ediyor. Platform kullanıcıları Şubat ayında hangi dizi ve filmlerin yayınlanacağını araştırmaya başladı. Kendilerine izleyebilecekleri yeni içerikler arayanların yanı sıra halihazırda izledikleri dizilere yeni sezon bekleyenlerin sayısı da oldukça yüksek. İşte Netflix'in Şubat ayı takvimi...

Netflix Şubat Ayı Takvimi

Netflix Şubat Ayı Takvimi

Dijital dizi, film ve belgesel platformu Netflix’te şubat ayında Türkiye’de yayımlanacak dizi ve filmler belli oldu. İşte şubat ayında Netflix'te izlenebilecek içerikler:

Raising Dion: 2. Sezon Geliyor

Raising Dion: 2. Sezon Geliyor

Raising Dion, kocasının ölümünün ardından oğluyla bir başına kalan genç bir kadının hikayesini konu ediyor. Nicole, eşinin ölümün ardından oğlu Dion ile bir başına kalan genç bir kadındır. Bir yandan eşinin yokluğu ile başa çıkmaya çalışan Nicole, bir yandan da oğlunu tek başına yetiştirebilmeye çalışır.

Raising Dion: 2. Sezon 1 Şubat 2022'de Netflix'te yayında.

Inventing Anna

Inventing Anna

Inventing Anna, mesleğinde kendisini kanıtlamaya çalışan bir gazeteciye odaklanıyor. Mesleğinde başarılı olan bir gazeteci, kendisini New York'un sosyetesinin hem kalbini hem de parasını çalan bir Instagram ünlüsünün peşine düşer.

Inventing Anna 11 Şubat 2022'de Netflix'te yayında.

Jeen-Yuhs: Bir Kanye Üçlemesi

Jeen-Yuhs: Bir Kanye Üçlemesi

Kanye West'in 20 yıllık kariyerini mercek altına alan bu etkileyici ve samimi belgeselde gelecek vadeden bir süperstar ile bir yönetmenin hayatları iç içe geçer.Jeen-Yuhs: Bir Kanye Üçlemesi 16 Şubat 2022'de Netflix'te yayında.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Young Wallander: Killer's Shadow

Young Wallander: Killer's Shadow

Henning Mankell’in çok satan serisinden uyarlanan Young Wallander, yazarın efsanevi dedektif Kurt Wallander ile tanışmasını konu ediyor. İşveçte geçen dizide dedektif Wallander’ın gençlik yılları ele alınacak. Dedektifin mesleğe yeni başladığı zamana odaklanılan dizide, Wallander’ın kişisel ve profesyonel hayatının nasıl şekillendiği gözler önüne seriliyor.

Young Wallander: Killer's Shadow 17 Şubat 2022'de Netflix'te yayında.

Space Force: 2. Sezon

Space Force: 2. Sezon

Space Force, Birleşik Devletler Silahlı Kuvvetleri, ABD Uzay Gücü'nün altıncı kolunu kurmakla görevli bir grup insana odaklanan bir iş yeri komedi dizisidir. Carell'in karakteri Mark Naird, çabadan sorumlu general ve dizi Başkan'ın emriyle 'aya botlar' almak için işbirliğini takip ediyor.

Space Force: 2. Sezon 18 Şubat 2022'de Netlix'te yayında.

The Cuphead Show

The Cuphead Show

The Cuphead Show, fevri Cuphead ve onun temkinli ama ikna edici kardeşi Mugman'ın yaşadığı maceraları konu ediyor. Başlarına gelen her durumda birbirlerini kollayan Cuphead ve Mugman, vatanları Inkwell Adaları'nda sayısız maceraya atılır.

The Cuphead Show 18 Şubat 2022'de Netflix'te yayında.

Vikings: Valhalla

Vikings: Valhalla

Tarihi dizi Vikings'in 100 yıl sonrasını konu alan Vikings: Valhalla, İngiltere Kralı Günah Çıkartıcı Aziz Edward'ın ölümünün ardından 3 lordun İngiltere tahtında hak iddia etmesi üzerine, İngiltere'nin kaderini etkileyecek olayları anlatmaktadır. Viking çağının nasıl sonlandığını da anlatmaktadır.

Vikings: Valhalla 25 Şubat 2022'de Netflix'te yayında.

Aşk Taktikleri

Aşk Taktikleri

Biri senin için yanıp tutuşsun diye iddiaya girişir misin? Çapkın bir reklamcı ile öz güveni yüksek bir blog yazarı sıra dışı taktiklerle bunu başarmaya çalışacak.

Aşk Taktikleri 11 Şubat 2022'de Netflix'te yayında.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Bigbug

Bigbug

Bigbug 11 Şubat 2022'de Netflix'te yayında.

Tall Girl 2

Tall Girl 2

Jodi, mezunlar gecesindeki ilham verici konuşmasının ardından artık okulun sadece 'uzun kızı' olmaz. O artık popüler, erkek arkadaşı olan ve okulun bu yılki müzikalinde başrolü kapan bir kızdır. Ancak kazandığı bu popülerlik çeşitli baskıları da beraberinde getirir.

Tall Girl 2 11 Şubat 2022'de Netflix'te yayında.

Teksas Katliamı

Teksas Katliamı

Cinayete meyilli Sawyer ailesinin efsanevi hikayesine Tobe Hooper'ın yıllarca insanların arkalarında bir iz bırakmadan kaybolduğu Newt, Teksas'ta geçen 1974 yapımı korku klasiğinin kaldığı yerden devam ediyor… Kasaba halkı uzun zamandır bu kayıplardan Sawyer ailesinin sorumlu olduğundan şüphelenmektedir.

Teksas Katliamı 18 Şubat 2022'de Netflix'te yayında.

UFO

UFO

Uzaylılarla iletişim kurulduğu iddiaları uzun süredir reddediliyor olsa da çoğu insan, UFO'ların varlığının bir olasılık değil, kesin bir gerçek olduğuna inanıyor.

UFO 23 Şubat 2022'de Netflix'te yayında.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
4
3
2
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Fulya Eda

Yalnız bu sondaki UFO, öyle bir UFO değil. Türk filmi.