2008'de Yayınladığı Kitapta Koronavirüsü Bildiği İddia Edilen Sylvia Browne'un Kehanetler Kitabı Tüylerinizi Diken Diken Edecek!

570PAYLAŞIM

Ne olur tekrar gelmesin...😶

Her gün dünyanın dört bir yanında Koronavirüs ile iligli birçok gerek iyi gerekse kötü haberler alıyoruz. Ortaya çıkan haberleri endişeyle okuyoruz.

Bunların yanında komplo teorileri de sosyal medyada bi' hayli fazla. Geçtiğimiz günlerde İncil'de bu virüsten bahsedildiği konuşulmuştu. Hatta kimileri de Kuran'da bu hastalıktan söz edildiğini iddia etmişti.

Şimdi de sosyal medya Amerikalı psişik medyum ve yazar Sylvia Browne'nin 2008 yılında yayınladığı "End of Days" isimli kitabını konuşuyor.

Şimdi de sosyal medya Amerikalı psişik medyum ve yazar Sylvia Browne'nin 2008 yılında yayınladığı "End of Days" isimli kitabını konuşuyor.
Şimdi de sosyal medya Amerikalı psişik medyum ve yazar Sylvia Browne'nin 2008 yılında yayınladığı "End of Days" isimli kitabını konuşuyor.

Sylvia Browne kitabında 2020'ye dair bazı teorilere yer vermiş. Kitapta bir virüsün yayılacağına dair öngörüleri var. Virüsü bildiği söyleniyor.

Kitaptaki paragrafta; "2020'lerde zatürre tarzı ciddi bir hastalık akciğerleri ve bronşları hedef alacak. Tüm bilinen tedavi yöntemlerine direnecek zatürre tarzı bir hastalık tüm dünyaya yayılacak."

"Hastalığın kendisinden çok şaşırtacak ve akılları karıştıracak yönü ise bir anda ortaya çıkıp aynı hızda kaybolacak olmasıdır. 10 yıl sonra tekrar ortaya çıkacak ve tamamen ortadan kaybolacak." yazıyor.

Kim Kardashian da Twitter hesabından bu teoriyi paylamıştı.

Siz bu öngörülerle ilgili ne düşünüyorsunuz? Gerçekten bilmiş olabilir mi? 🤔

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sedat-ozdemir4

Old Shine Bunu bilmeyecek nevar ? Ust akil plan kurarken, toplantiya katilmak ve sonra toplantinin sadece halkin bilmesi gerekenleri desifre ederek, KAHIN'ligini ispatlamakla bundan sonrada soyledikleri dogru cikacak algisi olusturma yeni bir olay degil.

pazartesi

Ortadan kaybolma kısmı çabuk gelsin.

olivertiris

“her şey plana göre gittiğinde kimse paniklemiyor” ah joker

sedat-ozdemir4

Organize edenler, "bizde virus var" diye kendilerini izole ettiler. 14 gun gecti ama ne olen oldu nede iyilesen. Onceki planlar tutmamisti ama bu tuttu. Siyonizmi ALKISLIYORUM. Zalimler icin Yasasin cehennem.

belphegor

Bu işte para var galiba. Toplanın gomplo teorisi kasıcam. 2023 yılı Ocak ayında Föşürt-19 diye bir virüs çıkacak. 2020 yılını atlatabilen efsanevi insanlar bu sefer de buna tutulacak. Bu arada 2020'yi atlatanlara madalya verildi. Gene akciğerleri hedef alacak bu virüs, çünkü neden olmasın. Gırtlaklarını tutamamaları sebebiyle menşei yine Uzakdoğu. Twitter'da #2020gerigel tivitleri atılacak. O denli kötü olacak. Hindistan'da sidik stokları bitecek. Karantina sebebiyle balkonlardan bu kez Şakşuka duyulacak. Türkiye yine Allah bir Eyüp Sabri Tuncer iki diyecek. Çok kolaymış değil mi? Zaten her sene doğal olarak yepyeni grip vakalarıyla karşılaşıyoruz. Bir ara gergedan gribi vardı gergedan. Bu sene Korona, bir dahaki seneye Carlsberg, sonraki Mastika. Bunları rahmetli babaannem de tahmin eder. Sıkıysa detay isteyen teoriler kasın. Çıkarsa ciğerler benden.

bir-gun...mutlaka...

Biliyorlar mı orası meçhul ancak fikir verdikleri belli

Görüş Bildir