Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

16 Fotoğrafla Modernize Edilmiş Mazi: Vintage Fotoğraflara Bir de Böyle Bakın

 > 
103PAYLAŞIM

Avustralyalı fotoğrafçı Jane Long, teknolojiyi ve hayal gücünü birleştirerek hem bir meslektaşının eserlerine yeniden can verdi, hem de Ballarat Uluslararası Fotoğraf Bienali’nde sergilenecek muazzam bir seriye imza atmış oldu.

1984 yılında aramızdan ayrılan Costica Acsinte, 1. Dünya Savaşı sırasında da profesyonel çekimler gerçekleştirmiş başarılı bir fotoğraf sanatçısıydı. 2013 yılında, Costica Acsinte Arşivi, cam plakalara işlenmiş olan ve yok olmaya yüz tutan vintage fotoğrafları kurtarmak için bir dijitalleşme süreci başlattı. Söz konusu süreç, bu siyah – beyaz eserlerin yakaladığı ruhu ve duyguyu yeniden yorumlamak isteyen Jane Long’a ilham verdi.

Daha fazla bilgi için Jane Long’un internet sitesine  ve Facebook sayfasına ulaşabilirsiniz.

Kaynak: http://www.boredpanda.com/artist-creates...

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
widget

birçoğu güzel ama #4 en anlamlısı bence :)

ahrimaan

İnsanlar beğenir beğenmez ama ortada gerçek bir emek olduğunu PS kullananlar görmüştür ve bilir. Saçma sapan monte, caps adı altında lüzumsuz zevksiz kalitesiz binlerce görsele ve onlarca galeriye karşın burada ciddi bir çalışmanın ürünlerini görmek daha zevk verici.

ugur-aksoy

Çok iyi olmuş..

arkanabak

bi bok yapacam derken daha fazla bok etmeyi görüyoruz arkadaşlar

kedisevici

Aşırı üzgünüm de içine sıçmış bence güzelim fotoğrafların. bir çoğu cidden rahatsız etti ama tabi ki siz saldırmadan önce ben söyleyeyim zevkler ve renkler tartışılmaz bence sıçmış batırmış ama beğenenlere de bişiy demiyim bari. not: bence bu arada bazılarıyla resmen daşşşşşşşşşşşah geçmiş.

Görüş Bildir