10 Yıllık Evliliğini Yıkan Kadını Affetmekle Kalmayıp En Yakın Arkadaşı Yapan Anne

-

10 yıllık evliliğin ve dört küçük çocuğun ardından, eşi tarafından aldatılan bir kadının tepkisini tahmin edebiliyor musunuz? Veya eşinin beraber olduğu kadına karşı öfkesini? Daily Mail'den sizler için derlediğimiz bu hikaye tahminlerinizin çok daha ötesine uzanacak.

Kaynak: http://www.dailymail.co.uk/femail/articl...

10 yıldır evli olan Mhorag ve Ian çiftimizin hepimizi şaşırtan ilişkisi hakkında konuşacağız.

Ian ve Mhorag dört çocuk sahibi bir çift. Çocukların en küçüğü 3, en büyüğü ise 8 yaşındayken babaları ve anneleri arasında bir ayrılık yaşanmış. Çok genç yaşta evlenen bu çiftimizin hayatı 1993 yılında Ian'ın hayatında başka biri olduğunda değişmeye başlamış.

Mhorag'in arkadaşlarından biri Ian'ı iş arkadaşı Michelle ile el ele gördüğünü söylediğinde genç kadın resmen şok geçirmiş.

Yine de mantıklı kalmaya çalışarak çocuklarının önünde eşini hiçbir zaman küçük düşürmemeye gayret etmiş. Ayrılıklarının ardından Ian, Michelle ile yaşamaya başlamış ve hatta evlenmişler. Hafta sonları çocukları almaya beraber gelmeye, çocuklarla beraber zaman geçirmeye başlamışlar. Bu dönemlerde ise Mhorag hayattan tamamen kopmuş. İhanetin acısını atlatamamış ama kendine ve inançlarına yakışmayacağını düşündüğü davranışlardan da uzak durmuş.

Ayrılıklarının altıncı ayında işler biraz daha yoluna girmeye başlayınca artık Michelle'e veya eski eşine karşı öfkesi dinmiş.

Hatta ayrıldıktan iki yıl sonra biriyle tanışarak kendi yoluna bile devam edebilmiş. Evlenip bir aile kurmuş, iki çocuk daha dünyaya getirmiş. Hikayenin buraya kadar her şeyi normal gidiyor. Ama işler bu süreçte gelişiyor aslında. Michelle ve Mhorag şu an çok iyi arkadaşlar. Adeta yedikleri içtikleri ayrı gitmiyor. Sürekli beraber zaman geçiriyorlar. Bunun ardındaki sebep ise Mhorag'in Michelle'e fazlasıyla minnettar olması.

Mhorag'in söylediğine göre, Michelle çocuklar için her zaman en iyisini yapmaya çalışmış.

Çocuk sahibi olmayı hiç düşünmeyen Michelle, Ian'ın dört çocuğuna elinden geldiğince iyi bakmış. Evlerinde onlara ait bir oda hazırlayıp, onlarla zaman geçirip, çocuklara anne olmaktan ziyade arkadaş olmuş. Hiçbir zaman annelerinin yerini almaya veya onları hayatlarından atmaya çalışmamış. Hatta tam bir işkolik olduğu söylenen Michelle, çocuklara iş ahlakı ve sorumluluklar konusunda çok güzel bir rol model olmuş. Çocukların güzel bir şekilde büyümesine katkısı göz ardı edilemez dereceymiş. İkinci evliliğinden olan çocuklarına bile sevgi dolu davranmış Michelle. Mhorag'in gözünde Michelle fazlasıyla sevgi dolu ve mükemmel bir kadın...

Michelle de aynı şeyleri Mhorag için düşünüyor aslında.

Ne olursa olsun bu kadar sevgi dolu bir arkadaşlık kurduğu için fazlasıyla mutlu. Hatta çocukları o kadar seviyor ki onlar için elinden geleni yapıyor. Ayrıca Mhorag'i de her zaman destekçisi ve en yakın arkadaşı olarak görüyor. İnsanlar bu iki arkadaş arasındaki ilişkiyi görünce şaşkınlıklarını dile getiriyorlar. Ama onların umurunda bile değil. Çünkü bu iki kadını iyi arkadaş yapan tek bir ortak nokta olmuş; o da çocukların ikisinin hayatında da öncelikli olması.

Peki siz olsaydınız aynı durumda ne yapardınız?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nisa-ozer1

Alan memnun veren razı,bizde mutluluklar dileriz :D

sairsel

bu ikisi lezzo olmasın

Gizli Kullanıcı

Teyzede bayağı genișmiș :)

busukus

Kadın biraz midesiz gibi geldi bana. Yedikleri içtikleri nasıl ayrı gitmez ya eski bile olsa sevmiş olduğun kocanın şimdi sevip öpüp kokladığı kadın o. Hiç mi gözünde canlanmıyor çok saçma

aysegul-cemre-kalender

Arada kaldım, yani hani kendi yoluna devam etmeden önce arkadaş olsalarmış oha be abi derdim ama o kendi yoluna bakmış, onlar kendi yoluna bakmış, kadın artık umursamayı kesmiş... Ne biliyim anlamadım ki.

Başlıklar

anne
Görüş Bildir