Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

10 Adımda Avcılık Yapan Erkek Modeli

-
Abone ol

10 ADIMDA AVCILIK YAPAN ERKEK MODELİ

Erkeklerin şekilden şekile girdiğini bildiğimiz gibi kadınların daha zor varlıklar olduğunu biliriz. Erkekler basite yönelirken kadınlar dolambaçlı yolları seçerek karmaşaya düşerler. Bu erkeklerin kısa yoldan ilerlemek istediği içindir. Kadınların, detaycı yönleri kazandırmakla birlikte çokca kaybettirir de. Beyler bu detaycı yanlarımızı unuttuklarından basit yollarla gözümüzde tuhaf varlıklara dönüşürler. Ne onlar bizi anlar ne biz onları. Zıt ama puzzle olan tuhaf 2 ayrı cins.  Erkeklerin basit, etkili, berbat, deneme-sonuca varma maceraları.
Erkekler kolaj gibidir. Yeter ki kolajı tamamlamak için fırsat bulsunlar.Kıps ;)

1-Duygusal olduğuna avını inandırmak

"Seks benim için hiç önemli değil. Biz vücudumuzu değil kalbimizi bölüşcez. Seni ekmeyi tuza banıp banıp yer gibi sevicem" erkek modeli. Kafasında kurduğu ilk şey nasıl sevişebileceği. Beyler buna inanmıyoruz. Gerçekten "acaba" ikileminde kaldığımız doğru. Sonuç YEMİYORUZ.

2-Birşey yaşamak zorunda değiliz acıtasyonu

Karşı cinse "istemiyorsan birlikte olmayalım bu benim için hiç önemli değil sana kıyamam" sözleri.
Çatır çutur kıymayı hedefliyordur amacı masum düşündüğüne inandırmak. Karşı cins istemese bile ona acıdığı için birlikte olacaktır. Genele bakarsak; bunda başarı oranı biraz daha yüksek, kadının istemeyerek zevk aldığı ilişki. Kollar açılmış durumda karşı cins bekleniyordur.

3- Özgüveniyle dikkat çekip ortada kalan erkek :(

Sahip olmadığı karakter yapısıyla dikkat çekmeye çalışır. Bulunmaz hint kumaşı olduğunu göstermeye çalışır. Kesinlikle iticidir ve bunun farkında değildir.  Bu tarz erkekler genelde maço erkek tipidir. Dışardan maço erkek, içerden kadınımsı erkek :) (dışarda tesbihle, evde toz beziyle gezer. )  Biz sizin ağır abi olmanızı istemiyoruz. Aitlik hissine kapılmak istiyoruz. Aitlik eşittir seks değil. Güvende hissetme duygusu. 
Güvende hissetme duygusu eşittir karşı cinsin etrafındaki erkekleri dövmek değil. Biraz akıl biraz fikir sahibi.

4- Saf takılan erkek tiplerimiz

Masum değil salak duruyorsunuz. Salak olmadığımız sürece salak bir erkek istemeyiz. Yeterince zorlanıyoruz zaten zeka arıyoruz. '' Doğru düzgün ilişki yaşamadım'' cümlelerini bırakın. Yaşamamış olsanız da sizin biraz daha tecrübeli gözükmeniz lazım. Saf görünmeyi kadınlara bırakın. O rolü biz iyi oynuyoruz siz yapınca sonradan adınız kötüye çıkıyor. SBT :(

5-Malını gözümüze sokan

Malını derken cinsellikten bahsetmiyorum düşünce direkt oraya kayıyor. Masa üzerindeki en  pahalı sigara paketi, araba anahtarı, cüzdan, laptop, zippo çakmak, telefon. Tabi ki özgüveni hak edecek yakışıklılıkta olması. Tamam anladık hepsine sahipsin madem araban var bırakılacak eşyaları arabanda bıraksaydın niye gözümüze sokup masada kasılma yaratıyorsun.( bana gelmez bu ya'nın bahanesi görmemişlik damgası.)  Karşında tiki kız olmadığı sürece kastırma sonra tavlamak istediğin kız bu bana gelmez diyip kaçıyor benden söylemesi.

6-Ben seni seçtim

Çok talibi varmış gibi davranıp karşı cinse ''buraları yıkılıyor benden yıkılıyor'' duygusunu yaşatmaya hakkınız yok. Çoğunlukla işe yarıyor elden kaçırmamak için balıklama atlanıyor hooop yakalandın. Sonra erkek seni tavlamış oluyor. Egosu da tatmin oluyor sonra bir bakıyorsun herifin ne talibi var ne modeli sırf şişirme. Hüsran vol bilmem kaç? Who knows?

7-Süründürme taktiği

Tercih edilen taktik. Çoğunlukla işe yarar. Önce kıza dünya'nın en özel insan olduğu hissettirilir sonrasında yavaş yavaş avuca düşürülür. Ele avuca gelmeye başladığı anda ilgi azalır. Berlin duvarı yıkılmıştır çünkü. Mesaj atmamalar, cevap vermemeler, nys bn msglm :s demeler. Sonuç BAŞARILI TAKTİKTİR. Genelde buna düşülür. Kadınlar bir süre sürünür. Acılı tweetler atılır. ''Yoksun artık sen ne çektim ama bir bilsen'' şarkı sözleri devreye girer. Bravo hiç hoş değil.

8-Hedef aldım vuramadım

Bazen hedef alıp vuramazsın özenli sözlerin oklarıyla. Yıldız tilbe değilsindir çünkü. Düzgün bir şekilde ilerlesen de şans senden yana gitmez ve bir şekilde uzak kalmak zorunda kalırsın. Yollarınız ayrı gider. Tüm adımlar doğru atıldığı için olmamıştır. Kıza göre sen avuca düşen bir kekosundur. ''Üzülme oğlum o*rospuydu zaten'' cümleleri devreye girer. Bir süre içine ata ata ilerlersin. ''Sende bu yolları gide gele göreceksin yok ki bir bildiğin'' :) Oğuzhan Koç klipleri çekilmeye başlanır.

9-Yanlış zamanda gelen utanç duygusu

Utanıyorsundur çünkü utangaçsındır bu kadar basit. Karşındaki bu kadar basit düşünmeyebilir ve utanma gibi bir ihtimale izin vermez. Sırf utandığın için yollarınız birleşmeden 4 yola ayrılır öyle fazla ayrılır.. Kadın utanmıyorsa erkeğin utanmaya hakkı yok bence de. Ona b*ka bakar gibi baksan değerli olursun. Özgüvenli davransan kendini bir b*k sanıyor damgasını yersin. Sizin de işiniz zor kadınların istediğini bulmak zor. Belki yeni taktikler geliştirilmelidir.

10-Geçmiş geçmemiş.

Kadını etkilemek için eskiden yaşadığın aşkı anlatır sadık olduğunu vurgulamak istersin. Belki yalan söyler aldattım diyemezsin beni aldattı der iftira atarsın (yatacak yerin yok Allahtan kork şrfsz :s.) Çok yanlış yaklaşımdır belki kazanmak istediğin içindir ama bu senin kaybetmene sebep olur. Sonuç; kadın unutamadığını düşündüğü için seni her yerden stalklar. Maç için bile tweet atmışsan o geçmişe karışır. Kadın kaçar erkek bakar. Üzgünüm ama ''sen gideli leylaaa karardı dünyam."

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kardelen-devrim

Sonuç olarak Teoman'ın da dediği gibi: kadın ağlar erkek bakar kadın duyar erkek duymaz kadın sorar erkek susar kadın gider erkek içer...

Görüş Bildir