Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

'Seni Seviyorum' Demesinden Daha Anlamlı Küçük Ama Önemli 17 Şey

 > -
'Seni Seviyorum' Demesinden Daha Anlamlı Küçük Ama Önemli 17 Şey

Eğer bu güne kadarki flört tecrübelerim bana bir şey öğrettiyse, o da erkeklerin akıllarına gelen ilk şeyi düşünmeden söyledikleridir; ki bu genelde söyleyebilecekleri en son şey olur.

İkinci beyinleri ile düşünürler ve ilişki içindeki her kadın bilir ki, onun bir şeyi söylemesi onu kast ettiği anlamına gelmez.

Pekii konumuz aşka geldiğinde, onun dürüst olduğunu nasıl anlarsınız? Tek amacının sizi yatağa atmaya çalışıp çalışmadığını nasıl bilebilirsiniz? Sadece aptallık yapıyor olmasıyla içten olması arasındaki farkı nasıl görebilirsiniz?

Neredeyse bütün insanlar kendilerini aşık olduklarına inandırabilir, bunu arzu ile karıştırıp şehvetlerinin, duygularından güçlü olduğunu kabul etmeyebilirler.

Ancak erkekler, bu ikisi arasındaki farkı görmekte bilhassa daha kötüler. Aşık olduklarını reddediyor da olsalar, olmadıkları zaman olduklarını da sansalar, aşkın gücü hakkında biraz cahil kaldıklarını söyleyebiliriz.

Bunu geçici heveslerle, şans eseri veya genelde, yatağa geçebilmek için söylerler.

Bu, erkeklerin sevemediği anlamına gelmesin. Öğrendiğim kadarıyla, o kıvama geldiklerinde kadınlardan daha da yoğun yaşıyorlar bunu, yalnızca bu kıvama ulaşmaları birazcık daha uzun sürüyor. Ama, aslında hissetmedikleri laflar söylemeye meyilleri olduğu bilinen bir gerçektir.

 Yani sizi gerçekten sevip sevmediğini anlamak istiyorsanız söylediklerine değil yaptıklarına bakmayı deneyin.

Her erkek ‘Seni seviyorum.’ diyebilir. Bu iki kelimeyi söylemek hiç zor değildir. Hepsi, size bir şey söyleyip hareketleriyle başka türlüsünü gösterebilir.

Size sevdiğini söyleyen bir erkeğin dürüstlüğünü sorgulamak için annenizin verdiği öğütten şaşmayın; “Bir erkeğin söylediği bir şeye asla inanma, yalnızca yaptıklarına inan.”

Kaynak: http://elitedaily.com/dating/17-small-in...

1. Sırf siz gidiyorsunuz diye, aslında gitmek istemediği bir yere gidiyor.

İşteki o çocuğun partisine belli ki gitmek istemiyor, ama eğer siz oradaysanız, detaylar önemsiz.

2. Eğer hastaysanız, kendisine bulaşmasını da göze alarak cuma akşamını sizinle geçirebilir.

O sizinle olmak istiyor, hastayken bile. Aşkı veya bağlılığı limitsiz. Sizinle ilgilenecek olmak, siz olmadan geçecek bir geceden defalarca daha güzel.

3. Sizinle uyuyabilir, öncesinde veya sonrasında seks olmasa da.

Yatağa girmek için seks bir zorunluluk değil. Yalnızca sizin yanınızda olmaktan hoşlandığı bir başka yer.

4. Arkadaşlarınızın içkilerini de ısmarlıyor.

Sadece sizi değil yakınlarınızı da mutlu etmek istiyor.

5. Yemek için sizin istediğiniz yere gidiyor.

Sizi memnun etmek söz konusu olduğunda kendi ihtiyaçları ve istekleri ikinci sırada geliyor.

6. Size özel abur cubur alıyor.

Evindeki dolap sizin sevdiğiniz çikolatalar ve bitki çayları ile dolu, çünkü onun için herhangi bir misafir değilsiniz.

7. Bir seyahat sonrası kendi evine bile uğramadan sizin yanınıza geliyor.

Aşık ve ayrı yerlerde olmak maalesef ki hayata dair detaylardan. Ama o, zorunda olduğu zamandan bir dakika fazla ayrı kalmıyor sizden.

8. Size her zaman mesaj atıyor, uygun olmadığı durumlarda bile.

Bazen mesajlaşmak istemiyor. Belki o anda konuşmak istemiyor. Ama hiçbir zaman elinizde telefon, cevaplanmamış mesajınızla beklemenize izin vermiyor.

9. Söylediğiniz küçük şeylere önem veriyor ve sonradan hatırlıyor.

Yazmayı en sevdiğiniz not defterini, en sevdiğiniz içeceği biliyor ve sadece bir kere bahsettiğiniz alerjinizi hatırlıyor.

10. Arkadaşlarınızla kendi arkadaşlarını buluşturmaya çalışıyor.

Sizin yaşamınızın, olabildiğince kendi yaşamına karışmasını istiyor. Bu bir  başka çiftle beraber çıkılacak bir buluşma demek olsa da.

11. Size özel havlu veriyor.

Evinde kaldığında rahat olmanızı istiyor, evde ve güvende hissetmenizi. Bunun için de evini en güzelinden bir otele çeviriyor ve siz VIP konuksunuz.

12. Uyandığınızda size ne kadar güzel göründüğünüzü söylüyor, dünün makyajı her ne kadar yüzünüzde dalgalanıyor olsa da.

Çünkü güzelsiniz ve gerçek aşk, akmış makyajın ötesinde bir şeydir.

13. Hatta, önemsiz dramalardan bahsetmenizi dinliyormuş gibi bile görünüyor.

Size ve dedikodularınıza müsamaha gösteriyor ve patronunuzun yeni sevgilisini önemsiyormuş gibi bile yapıyor.

14. Arkadaşlarının yanındayken farklı davranmıyor.

İlişkiniz konusunda bir şeyden utanmıyor. Bir kız arkadaşı olmasından utanmıyor ve onların önünde öpüyor, sarılıyor, sizden gurur duyuyor.

15. Onunla konuştuğunuzda gerçekten tavsiye veriyor.

Problemlerinizi sadece dinlemiyor, önemsiyor da. Sizi mutlu görmek istiyor, o yüzden kötü günlerinizi kendininmiş gibi sahipleniyor.

16. Ekstra çantanızı taşıyor, şu oldukça feminen olanı.

Taşıdığınız yükü azaltmak istiyor. Sizin çantanızı taşımaktan utanmıyor, sizden başka kimsenin ne düşündüğü umrunda değil.

17. Sizi sevdiğini söylemesine gerek yok.

Bunu her gün söylemediği için güvensizlik veya sevilmediğinizi hissetmiyorsunuz. Size bakışından, sizi beklemesinden veya sizinle olmak istemesinden sevdiğini anlıyorsunuz zaten.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
omrum-tekin

Bu yazılanları harfiyen yaptım ama ne mi oldu? Hiç. Artık kimseye güvenmiyorum saolsunlar.

ozan-eril

hadi biz bunları yaptık diyelim. biz nasıl güvenicez. asıl şeytan biz değiliz sizlersiniz ;)

uguryuksekol

Canım sen o "prensesler gibi" olduğun baba evine hadi bakalım. hadi... hadi bekleme yapma hadiii....

foreverfreedom

Senin tecrübelerin inceden tırt be kardeşim kusura bakma. Sen bunca şeyi beklerken karşında ki insana bunlardan hangisini verebileceksin. Küçük bir örnek; Ben, o patronun sevgilisinin dedikodusunu sevmediğim halde dinleyeceğim, ama seninle futbol, siyaset, din, sosyal yaşam veya benzeri güncel her hangi bir konuyu paylaşmak isteyince aman çok sıkıcı diyebileceksin öyle mi? Ben hoşlanmadığım bir şeyi yaparken, senin en ufak bir şeye bile tahammülünün olmaması hakkını sana kim veriyor? Saygı bu işin neresinde kaldı ? Bir sevgiyi/aşkı yada bir hayatı paylaşmak bu senin bahsettiğin ucuz yollardan geçmiyor. Madem sürekli olarak erkeklerin kadınları yatağa atma arzusundan bahsetmişsin ona da küçük bir şey ekleyeyim. Bu bahsettiklerinin hepsini ve fazlasını yapıp çok kısa sürede güvenini kazanamadığım hiç bir kadın olmadı. Peki benim kurduğum tiyatroda sen o bahsettiğin yatağa düşmeyecek kadar zeki misin ? Sevgi nedir öğrenip sonra tavsiyelerde bulun, o daha akıllıca olur. Her şey bacak arası değil

rus-kozmonot

Yapmayın kardeşim bunları, hele ki değer bilmeyen biri ise hiç yapmayın. sırf yanında olmak için alakam olmayan 36 saatli otobüs yolculuğu yaptım, her sabah kendi kalkış saatimden önce uyanıp arayarak kaldırdım, bir kafede gördüğü ve hayran kaldığı fincanı ne yapıp edip bulup hediye ettim.. daha neler neler.. ee noldu sonra? sonuç hüsran... :) sini sivimedim alışımıdım, kılp fırklı bişiiiii....

Başlıklar

Cinsellikaşk
Görüş Bildir