Yüzde Kaç Avrupalı Yüzde Kaç Amerikalısın?

325PAYLAŞIM

Ruhunun derinliklerinde bir yerlerde başka başka ülkelere, kıtalara dair bir şeyler mi var? Birazcık Avrupa mı, yoksa birazcık Amerika mı?

1. İlk olarak her gün görsen bıkmayacağın bir günbatımı seçmeni istiyoruz.

2. Kalabalıklarla aran nasıl diye sorsak...

Kalabalıkları severim.
Kalabalıklardan hiç hoşlanmıyorum, asla rahat edemem.
Rahatsız olmuyorum.

3. Bu birbirinden lezzetli yemeklerden hangisini alırsın?

4. Peki ya bu içeceklerden?

5. Senin için bu filmlerden unutulmaz olanı hangisi?

In Bruges
Taxi Driver
Avatar

6. Son olarak bu tatillerden birini seç bakalım...

Cadılar Bayramı
Noel
Paskalya

%100 Amerikalı!

Verdiğin cevaplara bakılacak olursa sen %100 Amerikalısın! 

Özgürlüklerin kıtası Amerika senin de özgürlüğünün baştacı olmuş. Seni asıl cezbeden ve kendine bu denli bağlayan şey ise Amerika'nın gerek kültürel gerek etnik çeşitliliği diyebiliriz aslında. Farklılık ve çeşitliliğe açık yapın sayesinde kendini türlü farklılıklar içerisinde oldukça rahat ve mutlu hissetmekle beraber her gün yeni bir deneyimle karşılaşmak senin için hayatı biraz daha yaşanır kılıyor.

Işıl ışıl tarzın ve aynı zamanda cool havanla seni Yukarı Doğu Yakasında düşman çatlatan yürüyüşünle hayal etmek hiç de zor değil! 😉

%100 Avrupalı!

Verdiğin cevaplara bakılacak olursa sen %100 Avrupalısın! 

Avrupa'yı ikinci evin olarak bellemiş, koca kıtayı kültürüyle, sanatıyla, yemeğiyle, içkisiyle hafızana karış karış işlemişsin. Kraliyet ruhu adeta senin içine işlemiş; asil duruşun ve tüm o zarafetin de bunun kanıtı. İngiltere'nin mizahı, İsviçre'nin bilim aşkı, İtalya'nın damak tadı, Fransa'nın romantizmi sende birleşip bir bütün olmuşlar desek yalan olmaz. 

Aile köklerini bir araştır deriz, Avrupa'dan göç etmiş olmasınlar... 😉

%50 Avrupalı %50 Amerikalı!

Verdiğin cevaplara bakılacak olursa sen %50 Avrupalı %50 Amerikalısın!

Senin için adeta bir dünya vatandaşı desek yeridir. Bir bünyede sayısız kültürün özelliğine yer vermekle beraber her milletten insanı derinden anlayabilecek empati ve yeteneğe sahipsin. Bunca ülke hakkındaki derin bilgin ve bunları zarafetle paylaşacak görgünle her zaman dikkatleri üzerine çeken yapın tüm insanlar arasında senin ayrı bir yere sahip olmanı sağlıyor.

Sendeki dünya görüşünün kimsede olmaması sıradan insanlar arasında biraz sıkılmana sebep olabilir, bizden söylemesi! 😉

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yusuf-islam-ozturk

%100 Amerikalı! Özgürlüklerin kıtası Amerika senin de özgürlüğünün baştacı olmuş. Seni asıl cezbeden ve kendine bu denli bağlayan şey ise Amerika'nın gerek kültürel gerek etnik çeşitliliği diyebiliriz aslında. Farklılık ve çeşitliliğe açık yapın sayesinde kendini türlü farklılıklar içerisinde oldukça rahat ve mutlu hissetmekle beraber her gün yeni bir deneyimle karşılaşmak senin için hayatı biraz daha yaşanır kılıyor. Işıl ışıl tarzın ve aynı zamanda cool havanla seni Yukarı Doğu Yakasında düşman çatlatan yürüyüşünle hayal etmek hiç de zor değil!

melisa40

%50Avrupalı, %50 Amerikalı

pinkdagger

Verdiğin cevaplara bakılacak olursa sen %100 Avrupalısın! Avrupa'yı ikinci evin olarak bellemiş, koca kıtayı kültürüyle, sanatıyla, yemeğiyle, içkisiyle hafızana karış karış işlemişsin. Kraliyet ruhu adeta senin içine işlemiş; asil duruşun ve tüm o zarafetin de bunun kanıtı. İngiltere'nin mizahı, İsviçre'nin bilim aşkı, İtalya'nın damak tadı, Fransa'nın romantizmi sende birleşip bir bütün olmuşlar desek yalan olmaz. Aile köklerini bir araştır deriz, Avrupa'dan göç etmiş olmasınlar... 😉

Gizli Kullanıcı

%50 Avrupalı %50 Amerikalı! Verdiğin cevaplara bakılacak olursa sen %50 Avrupalı %50 Amerikalısın! Senin için adeta bir dünya vatandaşı desek yeridir. Bir bünyede sayısız kültürün özelliğine yer vermekle beraber her milletten insanı derinden anlayabilecek empati ve yeteneğe sahipsin. Bunca ülke hakkındaki derin bilgin ve bunları zarafetle paylaşacak görgünle her zaman dikkatleri üzerine çeken yapın tüm insanlar arasında senin ayrı bir yere sahip olmanı sağlıyor. Sendeki dünya görüşünün kimsede olmaması sıradan insanlar arasında biraz sıkılmana sebep olabilir, bizden söylemesi! 😉

kimligibelirlenemeyenkisilerce

vatikan

Görüş Bildir