Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Yumurcak Tv'nin Terör Gerekçesiyle Sansürlenmesine Sosyal Medyadan 18 Mizahi Tepki

 > 
22bPAYLAŞIM

Digiturk cemaate yakınlığıyla bilinen aralarında Yumurcak Tv'nin de bulunduğu 7 televizyon kanalını Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın isteği ile yayından kaldırdı.  Yumurcak TV'nin ‘terör’ gerekçesiyle sansürlenmesi sosyal medyada mizahla karşılandı.

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sugar-love

belliydi hem vroomiz adlı çizgi filmde küçük yaşta çocuklara aşk aşılanıyordu

deneri

hepsinden şüpheleniyordum Bay Becerikli ile resmen çocuklara silah, teçhizat yapımı anlatılıyordu,Arka Bahçede Bilimde çocuklar düzen karşıtı olmaya itiliyor,Yeşil Oba ile dağlar özendiriliyordu Uzun Kuyruk ile Marsupilamilerin saldırganlığı minik yavrucaklarımızın bilinçaltına işliyordu hele o Arthurun paralel kardeşi Divi yok mu divi...bir de çocuklarımızın bilinç altına çakal olmayı aşılayan Brain aç gözlü olmayı aşılayan Buster Baxter...Kızlarımızın aklındaki kadın profilini silip atan Francine Frensky ve de son olarak kızlarımıza çirkefliği tribi özendiren Muffy...Ah bu Yumurcak TV ne şeytandır...

mst

O KADAR İYİ OLMASINDAN BELLİYDİ ZATEN O CAİLLOU NUN BİR ŞEYLER KARIŞTIRDIĞI

drnnfrys

Devlet korku 2yasindaki çocuklara kadar indi kızımın çok sevdiği can niloya bu kanaldaydi saatlerce marsu izledik biz neden yaptınız bukadarmi sapittiniz anayasal düzeni bozuyor diye bebekleri hapse atacaksiniz

Gizli Kullanıcı

Mmmmm demek Can Niloya,demek saatlerce marsu.Söylediğiniz herşey hakkınızda delil olarak kullanılabilir.Avukatınız yoksa devlet baba size bir avukat tahsis edecek.Devlet babanın bu kıyağınıda unutmayınız.

Gizli Kullanıcı

Baktım valla kaldırılmış

Görüş Bildir