Yükselen Burcuna Göre Sana En Çok Yakışacak Saç Stilini Söylüyoruz!

64PAYLAŞIM

Astroloji denildiğinde bazı insanların eleştirdiği gibi sadece 12 burca göre insanlar kategorize edilmiyor. Birçok farklı astrolojik durum göz önüne alınıyor. Yükselen burç da bu durumlardan sadece birisidir ve yükselen burç denildiğinde bizlerin dış görünüşünü ve fiziki özelliklerini anlatır. Bu sebeple gelin yükselen burcunuza göre size en yakışacak saç stilini belirleyelim.

Yükselen Koç burçları hareketli, hızlı ve enerjik yapılarıyla dikkat çekmeyi severler. Çabuk harekete geçen ve cesur olan Yükselen Koç burcu kadını için ideal saç, kendisi gibi hareketli bir saç stili olacaktır. Bu sebeple katlı kesim tam olarak yükselen koç kadını için idealdir. Ayrıca bu saçları hafif dalgalandırmak da çok yakışır.

Yükselen Boğa burcu kadını ayakları yere basan, sağlam ve dayanıklı bir karaktere sahiptir. Konforlarına da son derece düşkün olan yükselen Boğa kadını saç stili olarak da hafif dalgalı ve yarım topuz saç modelini kullanmayı sever.

Yükselen İkizler burcu kadınları sportif, yerinde duramayan kadınlardır. Bu sebeple saçlarının onları kısıtlamamasına önem verirler. Değişikliği çok severler. Pixie saç stili tam olarak Yükselen İkizler kadınını yansıtmaktadır.

Yükselen Yengeç kadını sanata düşkün ve yeniliklere de açıktır. Yükselen Yengeç kadınının ideal saç stili dağınık bir topuzdur. Bu saç stiliyle her ortamda tüm dikkatleri üzerine çeker.

Yükselen Aslan kadını, öz güvenleriyle tanınır. Öne çıkmayı seven, lider yönleriyle bilinen Yükselen Aslan kadınları hayat dolu ve yaratıcıdır. Gösterişli bir duruşları vardır. Bu sebeple gösterişlerine gösteriş katan kahküllü saç stili tam olarak onlara göredir.

Yükselen Başak kadını narin ve hassas yapılarıyla bilinir. Pratiklikleri ile ön planda olan Yükselen Başak kadını saçları da kendileri gibi hem pratik hem de narindir. Çeşitli şekillerde ördükleri saçları onlara ayrı bir hava katar.

Yükselen Terazi burcu kadını, güzelliğe çok önem verir. Zariftirler. Saç modeli de zarifliği ile göz kamaştıran lob kesim saç modelidir. Saçlarını doğal yapısına göre şekillendirmeyi tercih eder.

Yükselen Akrep kadını, bakışları ile dikkat çeker. Tüm dikkatleri üzerine toplamayı sever. Kapalı ve anlaşılmayan gizemli bir yapıları vardır. Romantik bob saç modeli, Yükselen Akrep kadınlarına çok yakışır.

Yükselen Yay kadını, kahkahalarıyla ve şen oluşlarıyla bilinir. Seyahat etmeyi sever ve özgürlüğüne çok düşkündür. Kısıtlanmayı sevmez. Bu sebeple saç stilinde de onu kısıtlamayacak her an bir kalemle toplayabileceği uzunlukta saçları tercih eder.

Yükselen Oğlak kadını, ağırbaşlı ve ciddi tavırlarıyla bilinir. Otokontrolü yüksektir. Katı kuralları vardır. Kararlarından kolay kolay dönmez. Klasik bir at kuyruğu Yükselen Oğlak kadını için ideal bir saç stilidir.

Yükselen Kova kadını dış görünüşleri ile marjinal olmayı sever. Hayal güçleri kuvvetlidir ve yeniliklere açıktır. Bu sebeple saçlarını hem kısa kestirip hem de farklı renklere boyamayı sever.

Yükselen Balık kadını, alımlı, çekici ve anlayışlı yapılarıyla bilinir. Empati duyguları güçlüdür. Güvenilir ve cana yakındır. Saç kestirmeyi çok sevmez. Bakımlı ve upuzun saçları tercih eder.

Bu içeriklerde ilginizi çekebilir:

Burcuna Göre Sana En Çok Yakışan Makyaj Tarzını Söylüyoruz! - onedio.com
Burcuna Göre Sana En Çok Yakışan Makyaj Tarzını Söylüyoruz! - onedio.com
Burcuna Göre Sana En Çok Yakışan Saç Kesimini Söylüyoruz! - onedio.com
Burcuna Göre Sana En Çok Yakışan Saç Kesimini Söylüyoruz! - onedio.com
Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
iza_tac-573

ehhh yetti sizin de bosch reklamınız

silverbook

Yükselenim yay ve gerçekten doğru söyledi ben şok😱

Görüş Bildir