Burcuna Göre Sana En Çok Yakışan Saç Kesimini Söylüyoruz!

159PAYLAŞIM

Malum burçların hayatımızın her alanında bizlere verecek bir tavsiyeleri oluyor ya da bizlere her alanda yönlendirebiliyor. Biz kadınlar için de saçlarımızın şekli ve rengi her zaman çok önemli. Pekii, burcunuz saç kesiminiz ile ilgili ne söylüyor? Sizler için araştırdık. Gelin birlikte bakalım.

Koç burcu kadını, özgürlüğünü engellemeyen saç modellerini tercih eder.

Cesaretin ve öz güvenin burcu Koç kadını, her zaman yeniliklere açıktır. Cazibesini ortaya çıkarmayı seven Koç burcu kadını için "lob model" kesim çok yakışacaktır.

Boğa burcu kadını, doğal saç kesimlerini tercih eder.

Doğallığı ve sadeliği seven Boğa kadını, her zaman olaylara gerçekçi bir şekilde yaklaşır. Çoğu burcun aksine monotonluğu seven Boğa burcu kadını, saç modelini değiştirmeyi pek sevmez ve genellikle "uzun ve katlı"  saç modelini tercih eder.

İkizler burcu kadını, söz konusu saçları olduğunda değişimi sevmez.

Neşeli ve hareketli halleriyle tanıdığımız İkizler burcu kadını, rahatına düşkün ve her şeyden kolay sıkılan yapılarından dolayı büyük değişimlerden kaçınırlar. Bu sebeple "kahküllü ve katlı" kesimler tam İkizler burcu kadınına hitap etmektedir.

Yengeç burcu kadını, abartıdan uzak saç modellerini tercih eder.

Romantik, alışkanlıklarına ve değerlerine bağlı Yengeç burcu kadını, kararlı yapısıyla bilinir. Geri dönüşü olmayan modelleri sevmeyen Yengeç kadını, "uzun küt" kesimi tercih eder.

Aslan burcu kadını, her zaman gözlerin üzerinde olmasını ister.

Asalet ve ihtişamın burcu Aslan kadını, değişiklikten korkmaz. Bu sebeple cesaret isteyen saç modellerini rahatlıkla tercih eder. "Bob model" saç kesimi Aslan burçları için ideal bir kesimdir.

Başak burcu kadını, hayata karşı duruşunu saçlarına da yansıtır.

Mükemmeliyetçilik denilince akla gelen burçların başında Başak burcu gelir. Saçlarında da mükemmelliği seven bu burç, dağınıklığı sevmez, saçları her zaman bakımlı ve özenlidir. "Kısa küt" kesim Başak kadını için ideal bir kesim olabilir.

Zarafetin burcu Terazi kadını saçlarıyla da kendini belli eder.

Estetiğe en önem veren burçların başında Terazi kadını gelir. Dikkat çekmeyi seven adaletin ve dengenin burcu, abartılı saç modellerinden hoşlanmaz. "Orta boy kahküllü" kesim Terazi burcu kadınını yansıtır.

Akrep burcu kadını, gizemli duruşunu saçlarında da yansıtır.

Gizemli Akrep burcu kadını; kendine güvenir, ne istediğini bilir. Egzotik ve cesur seçimleri vardır. "Asimetrik katlı" kesim Akrep burcu kadınlarının tercih edebileceği cesur bir kesimdir.

Yay burcu kadını, bağımsız ruhunu yansıtan saç modellerini tercih eder.

Bağımsızlığına düşkün Yay burçları çok yönlü bir karaktere sahiptir. Saçlarının şeklini değiştirmeyi sever. Yaratıcı kesimler onlara göredir. "Kazıtılmış" saç kesimlerine Yay kadınından başkası cesaret edemez.

Oğlak burcu kadını, saçlarında yaratıcı değişimler yapmayı sever.

Güçlü ve sorumluluk sahibi olmalarıyla tanıdığımız Oğlak kadını, dinamik ve yaratıcı yönüyle de dikkatleri üzerinde toplamayı sever. Bu sebeple "kahküllü" saç kesimlerini çok iyi taşır.

Kova burcu kadını, seçimleriyle şaşırtmayı her zaman sever.

Yaratıcı ve özgür ruhlu Kova kadını, sıradışı zevklere sahiptir. Marjinal saç kesimleriyle karşımıza çıkabilirler. "Pixie" saç kesimi tam olarak Kova burcu kadını yansıtan bir kesimdir.

Balık burcu kadını, saçlarına karşı da hassastır.

Hassas, yumuşak huylu Balık kadını, sezgileriyle yolunu bulur. Cazibeyi sever. Dişiliğini vurgulayan kesimleri sever. Bu sebeple, "uzun katlı" kesim Balık burcunu yansıtabilir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
emel-seker

saçlarını usturaya vurduran bir yengeç olarak bu tesbitinize katılamayacağım

bilge1

harika ben balık burcuyum ve saçlarım sanki canlı gibi onlara çok hassasım

Görüş Bildir