Görüş Bildir
Haberler
Yılbaşında Kripto Çılgınlığı: SafeMoon, EverGrow ve HUH Token İçin Fiyat Tahminleri

Yılbaşında Kripto Çılgınlığı: SafeMoon, EverGrow ve HUH Token İçin Fiyat Tahminleri

Huh Token
13.12.2021 - 16:05

Her sene yılbaşında evlerinizi renklendiren ve şans getiren kokina çiçeğinin yerini kripto paralar alıyor. crypto.com tarafından yapılan bir ankete göre, Avustralyalıların %53'ü bu yıl Noel için hediye olarak kripto para almayı planlıyor. Kripto hediye satın almayı planlayanlar, öncelikle Bitcoin (BTC) veya Ethereum (ETH) gibi kripto paraları düşündüklerini söylediler. Ancak SafeMoon ve EverGrow gibi altcoin'ler de dikkat çekmeye başladı.

İlgi çekmeye başlayan altcoin’lerden HUH Token, 6 Aralık 2021’de PancakeSwap'ta piyasaya sürülen bir kripto para birimidir. Oldukça ilginçtir ki, Dogecoin de 2013 yılında 6 Aralık'ta piyasaya sürülmüştü. Birçok kişi bu durumun HUH Token için gerçekleşecek iyi şeylerin bir göstergesi olacağını düşünüyor. Her iki durumda da, kripto para piyasasının bu yılbaşında da bir hareketlenme yaşayacağı tahmin edildiği için içerik üreticiler token’ı piyasaya sunmak için dikkat çekici bir zamanı tercih etti.. Kripto para birimleri son 3 yılda çok daha yaygın ve popüler hale geldi. Her 10 Amerikalıdan biri ve 6 Avustralyalıdan biri kripto paraya sahip durumda.

Yasal uyarı: Söz konusu içerik genel bir değerlendirme ve görüş olup, kesinlikle finansal tavsiye değildir.

İçeriğin Devamı Aşağıda

SafeMoon CEO'su kripto para birimlerine artan ilgi ve kullanım yaygınlığına dikkat çekerek şunları söyledi.

SafeMoon CEO'su kripto para birimlerine artan ilgi ve kullanım yaygınlığına dikkat çekerek şunları söyledi.

'Artık herkes telefonlarından sadece birkaç tıklamayla kripto para birimlerine erişebiliyor. Bu durum sadece dijital olarak konuşulan bir şey değil, herkes artık kolayca sahip olabiliyor ve aynı şekilde insanlar haftalık alışverişlerini online yapabiliyorlar.'

Bu erişim kolaylığının popülerliğin artmasıyla doğrudan bağlantılı olduğunu ifade eden sektör uzmanları bu yılbaşında kripto para birimlerine dair yeni gelişmelerin yaşanacağına ve piyasaların hareketli olacağını belirtiyor. Uzmanlar, bu sene Noel hediyesi olarak kripto para hediye etmek isteyenlerin, iyi bir araştırma yapmasını, kripto para birimlerinin fiyat tahminlerini, artılarını ve eksilerini detaylı olarak değerlendirmeyi öneriyor.

Satış Öncesi Potansiyel

Satış Öncesi Potansiyel

SafeMoon ve EverGrow ise bu yıl piyasaya sürülen iki meme coindir. SafeMoon Mart 2021'de, EverGrow ise Ağustos ayında piyasaya sürüldü. SafeMoon Nisan ayında önemli bir başarı elde etti. Şayet lansmanı sırasında 1.000 $ değerinde SafeMoon satın almış olsaydınız, 1 trilyon tokeniniz olurdu. Nisan ayında zirveye ulaştığında 0.00001399 $ değerindeydi ve 1 trilyon token yaklaşık 14 milyon dolar değerinde olacaktı. Bu örnek, piyasalara erken girmenin karşılığının alındığının çarpıcı bir göstergesi olarak karşımıza çıkıyor. HUH Token, şu anda ön satış sürecine katılanlar için aşağıdaki birkaç cazip teklifi sunuyor.

Bu avantajlar göz önünde bulundurulduğuna, son günlerde HUH Token’ı artan ilgi anlaşılıyor. Ancak, ön satış için sunulan tokenler büyük olasılıkla çok kısa sürede tükenecek.

Heyecan verici bu gelişmeler çerçevesinde, yılbaşında sevdiklerinize kripto para hediye etmek isterseniz, en büyük sıçramayı yapacak olan tokeni bulmaya çalışmalısınız.

SafeMoon veya EverGrow gibi bir coini en yüksek fiyat seviyesinden satın almadığınızdan emin olmak için CoinMarketCap'teki fiyatlandırmaya göz atın. Dipten satın alım yapmak, daha fazla sayıda coin / token almanızı sağlayacaktır. Ön satış sürecinde bir tokeni satın almak, satın alma işleminizin üzerine bonuslar da kazanabileceğiniz için çok daha iyidir. Şimdi HUH Token’i herkes satın almaya başlamadan ve fiyatlar dalgalanmaya başlamadan önce harekete geçme zamanı. Daha sonra üzülmemek için hızlı davranın.

İnternet sitesi: https://huh.social

PancakeSwap: bit.ly/3pSg09d

Yasal uyarı: Söz konusu içerik genel bir değerlendirme ve görüş olup, kesinlikle finansal tavsiye değildir.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
3
2
2
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın