Görüş Bildir
Haberler
Yeşilçam Çin'de Ortaya Çıktı: Durun Siz Kardeşsiniz

Yeşilçam Çin'de Ortaya Çıktı: Durun Siz Kardeşsiniz

Yasin Arslan
07.04.2021 - 12:10 Son Güncelleme: 07.04.2021 - 16:05

Çin'de yapılan düğünde Türk filmlerini aratmayan bir olay yaşandı. Evlat edindiği oğlu evlenen kadın, gelinin bebekken kaybettiği biyolojik kızı olduğunu öğrendi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

31 Mart'ta düzenlenen düğünde adı açıklanmayan kadın, gelinin ellerinin birinde doğum lekesi olduğunu gördü. Söz konusu lekenin, yıllar önce kaybolan kızındaki doğum lekesine tıpatıp benzediğini fark etti.

20 yıldır saklıyormuş

20 yıldır saklıyormuş

New York Post'un Oriental Daily News'tan aktardığına göre gördüklerinden sonra şaşkına dönen kadın, gelinin ailesine 'Kızınızı evlat edinmiş olma ihtimaliniz var mı?' diye sordu.

Bu bilgiyi 20 yılı aşkın bir süredir herkesten saklayan aile de soru karşısında afalladı. 'Evet' cevabını veren aile, kızlarını bir yolun kenarında bulduklarını belirtti.

Düğün devam etti

Düğün devam etti

Anlatılanların birbirine uyduğu görülünce aile üyeleri gözyaşlarına boğuldu. Gelin, biyolojik annesiyle tanıştığı anın 'düğünden daha mutlu' olduğunu söyledi.

Öte yandan gelinle damadın kardeş olma ihtimali endişeleri de beraberinde getirdi. Fakat hem gelinin hem de damadın annesi olan kadın, oğlunu, kızı kaybolduktan sonra evlat edindiğini açıkladı. Çift arasında kan bağı bulunmadığı için düğün devam etti.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
72
15
5
5
3
3
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Dead nettle.

Amk nasıl kardeş oluyorlar. Kadının evlatlık oğlu öz kızı ile evleniyor. Biyolojik olarak hiç bir bağları yok evlenen kişilerin.

Pasif Kullanıcı

Hem kaynanası oldu hem annesi :D:D

Pasif Kullanıcı

Anaaaaa