Görüş Bildir

Yeni Forza Horizon 5 Güncellemesi, 1.000 Forzathon Puanı Dağıtarak Oyuncuları Şenlendirdi!

Anasayfa > Iq > Gamer

Piyasaya bomba gibi bir giriş yapan Forza Horizon 5, yeni aldığı güncellemeyle oyuncuları memnun etmeyi başardı. Konvoy ve Horizon Arcade'in iyice törpülendiği bu yamada oyuncular hediye olarak 1.000 Forzathon Puanı aldı.

Konvoycular memnun!

Konvoycular memnun!

Forza Horizon 5'in bu güncellemesiyle birlikte konvoy sisteminde önemli hata düzeltmeleri yapıldı. Haritadaki konvoy ikonu daha okunabilir olacak, konvoy bulmaya çalışan oyuncular artık sonsuza kadar yükleme ekranında beklemeyecek, konvoy liderlerinin kabul ettiği davetler bütün grup için geçerli olacak.

Horizon Arcade'de de önemli değişiklikler var:

Horizon Arcade'de de önemli değişiklikler var:

Horizon Arcade'deki puan hedefi artık katılımcı sayısına göre belirlenecek. Oyuncuların ortadan kaybolmasına sebep olan bir hatanın çözümünde ise 'gelişim' kaydedildi, fakat hata hâlâ tam olarak çözülmedi. Büyük gruplarla maça giren oyuncular, eşleştirme esnasında daha öncelikli olacak.

Oyunculara kıyak: 1.000 Forzathon Puanı!

Oyunculara kıyak: 1.000 Forzathon Puanı!

Bütün Forza Horizon 5 oyuncuları, yeni güncellemeyle birlikte hediye aldıkları 1.000 Forzathon Puanı'nı dükkanda diledikleri gibi harcayabilecekler.

Tonla hata düzeltmesi!

Tonla hata düzeltmesi!

Oyunun birçok yerinde bulunan ufak tefek hatalar düzeltildi, gerek fiziksel gerek yazılımsal problemlerin birçoğu giderildi. Oyuncular, Forza Horizon 5'e gelen bu güncellemeden memnun.

İlginizi Çekebilir

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
1
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?