Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Yeni Doğan 31 Bebeğin Babaları ile İlk Buluşma Anları

 > -
Abone ol

Babalar Gününüz Kutlu Olsun !

Düşünsenize baba olduğunuzu, sizin kanınızdan canınızdan gelen o minnacık varlığı ilk defa ellerinize aldığınızı. Düşünmesi bile zor değil mi? Hepimizin babası bu duyguyu tattı ya da siz de tattınız ama tahmin edebilirsiniz ki hiç kolay değildir o ilk anı kelimelere dökmek. Kulübe hoş geldiniz çocuklar :) Ve tabii ki tekrardan Babalar Gününüz kutlu olsun !

Kaynak: http://www.huffingtonpost.com/2014/06/12...

1. 

"Büyürken bir babaya sahip olmadığım için baba olmak konusunda birçok endişelerim vardı. Karımı sevdiğim kadar başka bir insanı sevebileceğimi düşünemiyordum. Fakat onun acil serviste doğuşunu izlediğim de bütün o endişeler birden yok oldu. Günler geçtikçe ona daha hayran kalmaya ve onu daha da çok sevmeye başladım. Orada, içimde olduğunun farkında bile olmadığım bir boşluğu doldurmuştu, ve o boşluk başka hiçbir şey tarafından doldurulamazdı. Onun babası olmaktan gurur duyuyorum ve o benim en iyi arkadaşım."

2. 

''Sağlıklı ve güzel kızımız geldiği için o kadar mutluyum ki ''

3. 

''Mükemmel başlangıç ''

4. 

'' Onunla geçirdiğim çok da fazla olmayan anları her zaman sevdim çünkü annesiyle ilk tanıştığı zaman onun annesi için neler yapacağını biliyordum. ''

5. 

"Aynı anda hem son derece yorgun, gururlu ve ciddi anlamda mutluydum"

6. 

"Okul masrafları için şimdiden biriktirmeye başlamalıyım..."

7. 

"Son derece derin bir sevgi, gurur ve keyif"

8. 

"Uyandığımda bu küçük varlığı kucağımda eve getirdiğimi fark edip korkuya kapıldım ve o an anladım ki bu benim baba oluşumun ilk mükemmel saniyeleriydi"

9. 

"Küçük oğlumla birlikte bir sürü fotoğrafımız var ama bu benim en sevdiğim. Henüz birkaç haftalık olmasına rağmen son derece atik ve mutluydu. Kesinlikle bu dünyada buna yaklaşabilecek bile bir duygu yok. O benim kalbim"

10. 

"Cameron'un ilk selfiesi"

11. 

"Hayatım ve kalbim 22 Ocak 2014 tarihinde, eşsiz kızım doğduğunda tamamlanmış oldu. Dünyanın en güzel siyah saçlı ve mavi gözlü bebeği olan Lucy Paige'e sırılsıklam aşık olmuştum. O tamamen babasının kızı"

12. 

"Bebeğimiz Gerber Bebek'ten bile daha tatlı"

13. 

"Muhteşem bir duygu, huzur doluyum"

14. 

"Baya korktum aslında. Oğlumuz Jude sezaryen doğumla yedi hafta erken doğdu"

15. 

"İkiz kızlarımız 9 hafta önce doğdu. Doğum anı ilk 1 hafta boyunca kızlarımızla kurabildiğimiz tek fiziksel etkileşimdi. Belki bu en mükemmel doğum şekli değildi ama daha mükemmel kızlar dileyemezdim!"

16. 

"İ na nıl maz yorgunum"

17. 

"12 günlük oğlum ve benim doktorlar olmadan çekindiğimiz ilk fotoğraf. Annesi ve kendisiyle ilgili medikal endişeler yüzünden oğlum 2 buçuk hafta erken doğmuştu. Birkaç korkutucu doğum sancısından sonra sonunda evimizdeydik ve bu onunla baş başa kaldığım ilk huzur dolu anlardan birisiydi. Karım ikimiz tam da yorgunluğumuzu atarken bu fotoğrafımızı çekti."

18. 

"İkinci bir kız bekliyordum ama oğlumu sağlıklı bir şekilde görünce hiçbir hayal kırıklığına uğramadım. Baba ve oğul arasında paylaşılan eşsiz güzellikleri oğlumla paylaşmak için çok heyecanlıydım. Ve birden oğluma hayatı boyunca nasıl gerçek bir erkeğin nasıl olacağını gösterme sorumluluğunu üzerimde olduğunun farkına vardım."

19. 

"Oğlum doğduğunda gözümde yaşlar dışında hiç bir şey yoktu. O noktada, o anda hayatımın şimdiye kadarkinden çok daha iyi olacağını fark ettim."

20. 

"Birçok doktor ve hemşire onun ne kadar büyük olduğuna inanamamıştı (yaklaşık 4 kilogram 170 gram). Onu kucağıma aldığım ilk zamanlarda doktor ve hemşirelerin çıldırmış olduğunu düşündüğümü ve oğlumun daha küçük olmadığı için ne kadar memnun olduğumu hatırlıyorum. Karım aynı fikirde olmayabilir tabi."

21. 

"Hayatımda tanıdığım en küçük ve beni en çok korkutan tek adam"

22. 

"Bütün hayatım hakkında düşündüğüm an o an. Ben doğduğum zaman babam bana bu OSU futbol topunu vermişti ve ben de onu kendi çocuğuma vermek için sabırsızlanıyordum. İşte bu fotoğraf bunu anlatıyor. Başkaları için hiçbir şey ifade etmeyebilir fakat benim için neler ifade ettiğini anlayamazsınız"

23. 

"Bu çarpı iki nefes alış verişler benim nefesimi bir ömür boyu kesmeye yeter de artar bile. Benim küçük oğlum ve kızım sonunda dünyaya geldi ve bu duyguyu anlatabilecek kelimeler yok bu dünyada."

24. 

"Küçük kızım Alba hayatıma girdiği zaman yapabildiğim tek şey gülümsemekti, o gerçekten çok muhteşemdi ve tüm hayatımın değişmek üzere olduğunun farkındaydım"

25. 

"Sonunda kızım Aurelia ile tanışacağım için çok heyecanlıydım. İki yıl boyunca bebek sahibi olmak için uğraştıktan sonra, ilk göz ağrımıza sahip olmaktan 1 ay uzaktaydık. İlk muayenesini yaptırırken onun yanındaydım ve onu annesine doğru taşıyordum. Muayene sırasında onunla konuşurken gözlerimin içine baktı. O ilk andan beri mutluyum ve kızıma aşığım."

26. 

"İkizlerimiz 2 Nisan 2014 tarihinde dünyaya geldi. Naomi Claire burada benimle birlikte, erkek kardeşi William Reese annesiyle birlikte uyuyor. Biricik kızım sayesinde mutluluktan pespembe oldum. İşte baba ve babasının kızı."

27. 

"Kadınlara her zaman ilgim olmuştur elbette ama kızımı kucağıma aldığım ilk an çok daha farklı bir şey hissettim, bir dalga gibi, onun yaşıtı olan herkese karşı farklı bir yaklaşım"

28. 

"Eşimin asla hamile kalamayacağını öğrenişimizden bu yana, üc yıl sonra işte bizim mucize bebeğimiz. O benim dünyam"

29. 

"İlk bir hafta tam bir yeni deneyimler curcunasıydı. Sanırım 7. Günde sahip olduğumuz adrenalin sonunda yerini katıksız bir yorgunluğa bıraktı. Herkes bize bu yorgunluğun ve koşturmacanın hiçbir zaman gitmediğini ve eninde sonunda alışacağımız günlük ritüele dönüşeceğini hatırlamayı seviyordu. Karımla birbirimize hatırlatmayı sevdiğimiz şekilde; hayatımız bundan daha mükemmel olamazdı."

30. 

"Kocam savaştan yeni döndü ve oğluyla ilk kez Kasım ayında tanıştı. Oğlum onu fotoğraflardan ve ona yapıp odasına astığım büyük kanvas fotoğrafından tanıyordu. Kendi cümlelerini de yazabilirdi elbette ama vatanına hizmet için tekrar savaşa gitti." - Eşi, Jenifer Richardson

31. 

"Babalık maceram bugün başladı ve ben bu macerayı onunla her gün daha da çok seveceğim"

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Dio Banner
elena-gilbert5155

cocuklar cok tatli

dzvezda

7 ve 23'deki abiler kesin babaları mı? :(

Gizli Kullanıcı

Duygulandirdi..canim peder babacigim babalar gunun en buyuk sevgilerle tekrardan kutlu olsun..uzaktasin ama olsun..kalbimiz bulur bizi..baba, seni seviyorum la..^^

cookie

Hor. Mon. Lar. HORMONLAR. Yoldan birini çevirip gel buraya bebek yapıcaz dersem sorumlusu sensin onedio:D

kendobushido

Sanırsın kendileri doğurmuşlar :DD

Görüş Bildir