Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Yediklerine Göre Ne Kadar Fransız Olduğunu Söylüyoruz!

162PAYLAŞIM

Lezzetli tatlıları, ağız sulandıran sosları ve kokulu kokulu peynirleriyle ünlü Fransız mutfağı bakalım sana ne kadar hitap ediyor?

1. Her öğünde ekmek yer misin?

2. Kruvasanla aran nasıl? Ayda bir kez yer misin?

3. Her yemeğin sonunda peynir yer misin?

4. Krep düzenli olarak yediğin bir şey mi?

5. Cordon Bleu sever misin?

6. Midye?

7. Renkli renkli makaronlar desek? Arada canın istediği olur mu?

8. Son olarak da ekler hakkındaki fikrini almak isteriz. Sever misin?

%90 Fransız çıktın!

Verdiğin cevaplara göre sen %90 Fransızsın! Beslenme alışkanlıkların, sevdiğin yiyecekler de bundan dolayı bu kadar uyumlu. Fransa'da yaşasan kim bilir ne yemekler yapacaksın?

%60 Fransız çıktın!

Verdiğin cevaplara göre %60 Fransızsın! Yeme alışkanlıklarınız büyük oranda örtüşüyor. Belki farklı bir damak tadın var ama Fransa'da yaşasan hiç de sıkıntı çekmezsin.

%30 Fransız çıktın!

Verdiğin cevaplara göre %30 Fransız çıktın! Yeme alışkanlıkların büyük oranda farklı olsa da Fransız mutfağından sevdiğin yiyecekler yok değil. Sabahları kahve kruvasan insanı mısın sen de yoksa?

%10 Fransız çıktın!

Verdiğin cevaplara göre %10 Fransızsın. Fransız mutfağına da pek merak duyduğunu söyleyemeyeceğiz. Zaten o kadar çok lezzet, o kadar farklı mutfak varken biriyle uyumlu olacaksın diye bir şey de yok.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
aloneangel1

%10 :D

karabeyaz666

%30 Fransız çıktın!

fnaf-chicas

%90 Fransız çıktın! Verdiğin cevaplara göre sen %90 Fransızsın! Beslenme alışkanlıkların, sevdiğin yiyecekler de bundan dolayı bu kadar uyumlu. Fransa'da yaşasan kim bilir ne yemekler yapacaksın?

melisa40

%60 Fransız çıktın! Verdiğin cevaplara göre %60 Fransızsın! Yeme alışkanlıklarınız büyük oranda örtüşüyor. Belki farklı bir damak tadın var ama Fransa'da yaşasan hiç de sıkıntı çekmezsin.

burak-emre-eroglu

%90

Görüş Bildir