Görüş Bildir
Haberler
Yargı Dizisinin Engin'i Onur Durmaz Kimdir? Katil Engin mi? Yargı "Engin" Onur Durmaz Kaç Yaşında ve Nereli?

Yargı Dizisinin Engin'i Onur Durmaz Kimdir? Katil Engin mi? Yargı "Engin" Onur Durmaz Kaç Yaşında ve Nereli?

Başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz'in paylaştığı dizi Yargı'da heyecan dolu bir bölüm dün akşam ekrana geldi. Dizinin geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde İnci'nin katili ortaya çıkmıştı. Diziyi kaçıranlar ve tamamını izlemeyenler 'Yargı'da İnci'nin katili kim çıktı? Yargı Engin kimdir, gerçek katil mi?' sorularının yanıtını öğrenmek istiyor. İşte merak edilenler...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Yargı dizisinde Engin karakterine Onur Durmaz hayat veriyor. Vienna Konservatorium mezunu olan Durmaz oyuncu ve tiyatrocu kimliğinin yanı sıra cast direktörü ve yönetmen yardımcısı olarak görevler almıştı. Yargı dizisinin Engin'i Onur Durmaz kimdir? Katil Engin mi?

Onur Durmaz Kimdir?

Onur Durmaz Kimdir?

Onur Durmaz 1990 yılının Haziran ayında dünyaya geldi, aslen Kocaeli’lidir. Vienna Konservatorium mezunu olan Durmaz oyuncu ve tiyatrocu kimliğinin yanı sıra cast direktörü ve yönetmen yardımcısı olarak görevler almıştır. Yönetmen yardımcılığı yaptığı Sinema filmleri ise Kaçın Kurası ve Bir Baba Hindu isimli filmlerdir. Hadi İnşallah ve Niyazi Dört Nala adlı sinema filmlerinin ise cast direktörlüğünü yapmıştır.

Yargı "Engin" Katil mi?

Yargı "Engin" Katil mi?

Engin, Ceylin’in en yakın arkadaşıdır. Avukattır. Güçlü ve zengin bir avukat olan babası Yekta’nın itirazlarına rağmen sınıf arkadaşı olan Ceylin’inle birlikte çalışır. Zor zamanlarında hep birbirlerinin yanında oldukları için Ceylin’e güçlü bağlarla bağlıdır. Babası Yekta’yla ise bitmek bilmeyen bir zıtlaşmanın içindedir.

Dizide İnci'nin katili Engin çıktı. Yargı'da bu hafta kardeşini öldüren kişinin en yakını bildiği Engin çıkması Ceylin'i tarifsiz bir acıya boğar. İçinde yükselen öfke dayanılmazdır, Ceylin, Engin'i öldürmeye kararlıdır.

Ilgaz ise, sezgilerinde haklı çıksa da Ceylin'in yıkılmışlığına dayanamaz ve bir karar verir. Hem Ceylin'i sakinleştirmek hem de, Engin'in katil olduğunu ispatlayabilmeleri için sert de olsa onu durdurmanın kendince bir yolunu bulur.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın