Yaramazlık Yaptığı Gerekçesiyle Babası Tarafından Boğularak Öldürülen Minik Kuzey Efe ve Annesinin Yaşadıkları İçinizi Sızlatacak!

4.8bPAYLAŞIM

Adaletin bu mu Türkiye?

4 yaşındaki öz oğlu Kuzey Efe'yi 'yaramazlık' yaptığı gerekçesiyle boğarak öldüren Hüseyin Ersezgin 'suçun niteliği, suç vasfının değişme ihtimali' ile birlikte tutuklu kaldığı süre öne sürülerek 4 ayın ardından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Balıkesir'de yaşayan Hüseyin Ersezgin, 2018 yılının Şubat ayında otomobilde yaramazlık yaptığını söylediği oğlu Kuzey Efe'yi boğarak öldürdü. Suçunu itiraf etti, müebbet hapse çarptırıldı, üst mahkeme ise otopsi raporuna rağmen babayı serbest bıraktı.

Ayrıntılar burada: 👇

Eski Eşi Korku İçinde: Çocuğunu 'Boğarak Öldürmekten' Müebbet Alan Baba, 4 Ay Sonra Adli Kontrol Şartıyla Serbest - onedio.com
Eski Eşi Korku İçinde: Çocuğunu 'Boğarak Öldürmekten' Müebbet Alan Baba, 4 Ay Sonra Adli Kontrol Şartıyla Serbest - onedio.com

Olayın ardından boşanan ve eski eşi tarafından tehdit edilen Kuzey Efe'nin annesi Melis Akpınar, Twitter'dan sesini duyurmaya çalışıyor. Adalet arayışındaki acılı anne süreç boyunca yaşananları bir paylaşımla anlattı.

Bir kampanya başlatan ve adalet arayan Melis Akpınar'a destek olmak için imzayı buradan atabilirsiniz...

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
----

Öz çocuğunu bilerek öldüren bir adamı nasıl bir adalet serbest bırakır? Yetmezmiş gibi böyle bir adamı kızıyla görüştürmeye nasıl izin verirler,bu kadının yerinde olsam,bu adaletsizlik beni çıldırtırdı.bu nasıl hakim,nasıl mahkeme,nasıl adalet??

svep

Hadi mahkeme bir daha görülsün. İyide adam niye dışarıda. Nasıl bir yargımız var nasıl bir hukukumuz var bilemiyorum.

betulowski

suç o adamda değil de o hakim de lan her boku geçtim adam itiraf etmiş versene mğebbeti adaletsiz bir ülkede yaşamak beni çok sinirlendiriyor

tugba-taser

adaletiniz batsın, bir de madalya taksaydınız. öz çocuğunu boğarak öldür, ceza alma, bir de kızını belirli günlerde görme hakkı verilsin , ona da bişey yaparsa ne olacak, tabiyki hiç birşey.

emine-sude-colayir

Adam çocuğunu öldürür bir şey olmaz ama kadın adamı öldürürse mis gibi 10-15 alıyorsun h.o

Görüş Bildir