Görüş Bildir

etiket Yaptıkları Makyajlarla Bu İşi Profesyonel Yapan İsimlerden Daha İyi Hale Gelen Instagram Fenomenleri

Haberler
> Yaptıkları Makyajlarla Bu İşi Profesyonel Yapan İsimlerden Daha İyi Hale Gelen Instagram Fenomenleri

Makyaj dünyası her geçen gün daha da güçleniyor ve şekilleniyor. Türk güzellik fenomenlerinin makyajlarıysa daha da profesyonelleşiyor. Makyaj artistlerinin yaptığı sofistike makyajları aratmayan nitelikte makyaj yapan, güzellik fenomenlerinden siz en çok hangisini beğeniyorsunuz?

1. Merve Özkaynak

1. Merve Özkaynak

Güzellik kanalları arasında eskilerden sayılabilecek olan Merve Özkaynak, aslında iletişim mezunu. Moda sektörlerindeki deneyimi ve iletişimdeki becerisine makyaj yeteneğini ekleyerek, elde ettiği takipçileri ile genellikle ürün deneyimlerini paylaşıyor.

2. Çağla Çetinöz

2. Çağla Çetinöz

Dövme sanatçılığını bırakıp el becerisindeki yeteneğini makyaj dünyasına taşıyan Çağla Çetinöz, makyaj alanında eğitimli! Birçok tarzda makyaj yapan Çağla Çetinöz, genellikle gotik ve efektli makyajlarda kendini gösteriyor.

3. Duygu Özaslan

3. Duygu Özaslan

Yaptığı her hareketle bir şekilde olay olmayı başaran Duygu Özaslan, güzellik fenomenlerinin en eskilerinden. Duygu Özaslan, ağır makyajlarla cildini yormaktan hoşlanmıyor.

4. Gökçe Yıldırım

4. Gökçe Yıldırım

Geçtiğimiz yıllarda magazinsel olayları ile gündem olan Gökçe Yıldırım, genellikle buğulu göz makyajlarını tercih ediyor. Ara sıra uyguladığı farklı konseptteki makyajları ise takipçileri tarafından beğeniyle karşılanıyor.

5. Şeyda Erdoğan

5. Şeyda Erdoğan

Makyaja olan yeteneği ve Instagram'da çektiği Reels ile kitlesini genişleten Şeyda Erdoğan, neredeyse bir makyaj artisti kadar yetenekli! Farklı konseptlerde yaptığı makyaj ve eğlenceli videolarıyla oldukça beğeniliyor.

6. Sebile Ölmez

6. Sebile Ölmez

Yıllar önce kurumsal hayatını bir köşede bırakıp Sinema ve TV alanına yönelen, herkesin bildiği adıyla Sebi Bebi, el becerisi sayesinde makyaj alanında kendini gösteriyor. Her tarza uygun yaptığı makyajlarla ilgi gören fenomen, şimdilerde ise kendi kozmetik markasıyla sahibi!

7. Ece Dinç

7. Ece Dinç

Ece dinç, farklı kategorilerde çektiği makyaj videolarıyla tanınıyor. Aslıda ticaret mezunu olan fenomen plastik makyaj, konsept makyaj vb. çeşitli makyaj videolarıyla kitlesini arttırmaya devam ediyor!

8. Danla Biliç

8. Danla Biliç

İlk çektiği videodan beri yaptığı tüm işlerle ses getiren Danla Biliç, her makyajına kendi tarzında konseptler ekleyen tek kişi. Konsept makyajlarının yanı sıra bir dönem sıkça yaptığı efekt makyajlarıyla oldukça ilgi görmüştü.

9. Ala Tokel

9. Ala Tokel

Makyaja olan ilgisini makeup studiosu ile taçlandıran Ala Tokel, kendine genellikle uzun kuyruklu eyeliner çekiyor ve doğal tonlarda makyaj yapıyor.

10. Aşkım İrem Aktulga

10. Aşkım İrem Aktulga

Ciddi duruşu ve düzgün diksiyonu ile dikkat çeken güzellik fenomeni Aşkım İrem Aktulga, genellikle nude ya da koyu tonlarda makyajlar yapıyor. Aktulga stiliyle de büyük beğeni topluyor.

11. Selma Çiçekdal

11. Selma Çiçekdal

Saç, makyaj, stil, manikür alanlarına takipçileriyle paylaşım yapan Selma Çiçekdal, konsept makyajlarını da takipçileriyle paylaşıyor. Sık sık tercih ettiği makyaj ise toprak tonlarında ve genellikle kusursuz!

12. Damla Kalaycık

12. Damla Kalaycık

Moda, makyaj, seyahat alanlarında paylaşımlar yapan Damla Kalaycık, genellikle ışıltılı makyajlar yapmayı tercih ediyor. Bazı günler ise renkli eyelinerlar ile ışıltılı makyajlını harmanlıyor.

13. Zeynep Özbayrak

13. Zeynep Özbayrak

Aşırı samimi halleriyle büyük bir takipçi kitlesine hitap eden, bilinen adıyla Zeze, günlük hayatından kesitler paylaşmayı çok seviyor. Genelde günlük makyajlar yapmayı seven Zeynep Özbayrak, deneyimlediği ürünleri takipçileriyle paylaşıyor ve samimiyetine çok güveniliyor.

Bu içerikler de ilgini çekebilir:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
30
10
7
5
5
1
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?