Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Vodafone Arena Önünde Gerçekleşen Korkunç Terör Saldırısına Ünlülerden Gelen Tepkiler

-

İstanbul Beşiktaş'ta Vodafone Arena önünde çevik kuvvet polislerine bombalı araçla saldırı düzenlendi. Patlama pek çok semtten duyulurken, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu "Maçın hemen çıkışında Bursaspor taraftarının dağıldığı çıkışta, taraftarlar dağıldıktan sonra çevik kuvvet polisimizin olduğu noktada bir bombalı araç olduğu değerlendiriliyor. 20'ye yakın yaralı var, şehit sayısı konusunda bir bilgimiz yok. İnşallah olmayacağını ümit ediyoruz. Yaralılar polis." dedi.

Bu alçak terör saldırısına ünlüler dünyası da sessiz kalmadı.

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

21. 

22. 

23. 

24. 

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kol-cigsi

Akp'nin pkk ile kanki olduğu yıllarda bir terör salďırısı oldu mu Abdullah Gül, Tayyip Erdoğan falan kınardı. Şimdi ise level atlamışız herhalde hep lanetliyoruz. Bu Lanetlemekle de terörü bitiremezsek son çare olarak pkk'ya büyü yapmayı, cinleri musallat etmeyi falan yapabiliriz. Çünkü terörle mücadele bunu gerektirir!

ezra-baruh

Şu başlığın altında bir sürü nefret söylemleri gelmiş ünlülere. Hayır anlamıyorum her akşam ağzınız açık izlediğiniz dizilerdeki insanları, sporcuları, şarkıcıları bu kadar topa tutmak niye? Yaptıkları işleri beğenmeyebilirsiniz o ayrı, ama her vatandaş gibi onlar da düşüncelerini dile getiriyorlar, buna kimsenin hakaret içeren yorumlar yapmasına hakkı yok. Olan öfkenizi bu ne olduğu belirsiz ünlü müsveddelerinden(!) çıkaracağınıza, bu olaylara sebep olan, güvenliğimizi sağlayamayan insanlardan(!) çıkarın. Emin olun bu ünlüler de kendi alanlarında şeyler paylaşmayı terörü lanetlemeye tercih ederlerdi.

ezgisen

milyonlarca insan tepki veriyor bize ne bu ne olduğu belirsiz ünlü müsvettelerinden. yazar geçerler.. her zaman yaptıkları gibi.. o kadar düşünüyorlar sa şehit ailelerine yardım etsinler

magicbella

yazmadıklarında da çıkıp ciyaklamıycaksınız ozaman

ezgisen

kim ciyaklıyo be düzgün konuş. onların yazmalarına meraklı değiliz zaten. toplum olarak yeterince zarar gördük.

magicbella

çoğul konuştum yazdıklarımı anla öyle konuş. darbe olaylarında kımı sanatcılar hıc yazmamayı gectım gec yazana bıle kufrettı insanlar umarım anlamışsındır..

ezgisen

çoğul yazdıysan yorumumun altına değil genel yoruma yazacaksın yukarıda bilmiyorsan gösterebilirim.

graphicser

Sanırsın sosyal medyadaki yorumcuların hepsi ellerinde silahlarla terörle mücadele ediyor. Ulen o adam lüks villasında yazıyorsa, sende kendi evinde, odanda sevgilinle muhabbet ederken arada yorumunu bırakıyorsun. Sen nasıl teröre lanet okuyup yorumunu yazıyorsan, normal vatandaş gibi onlarında yorum yapma hakkı var. Ne boş beleş konuşuyorsunuz anlamadım.

uyusuk

Ünlülerin ne dediklerini şehit yakınlarınin duugularından daha çok önemseyen insanlar olacak...

Görüş Bildir