Görüş Bildir

Vodafone Arena'da Çatı Kaldırma İşlemi Tamamlandı

Haberler
> Vodafone Arena'da Çatı Kaldırma İşlemi Tamamlandı

Beşiktaş Kulübü Başkanı Orman, 'Geç oldu ama kazasız belasız çatıyı kaldırdık. Artık sonraki işlemleri düşünmeye başladık' dedi.

Beşiktaş'ın yapımı devam eden yeni stadı Vodafone Arena'da çatı bloğunu kaldırma işlemi tamamlandı.

Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, çatı bloğunun kaldırılması için yapılan son çalışmaları, başkan Fikret Orman, ikinci başkan Ahmet Nur Çebi, asbaşkan Umut Güner, genel sekreter Ahmet Ürkmezgil, iletişimden sorumlu yönetim kurulu üyesi ve kulüp basın sözcüsü Metin Albayrak ve yönetim kurulu üyesi Emre Kocadağ'ın takip ettiği belirtildi.

İşlemler hakkında BJK TV'ye açıklamalarda bulunan başkan Orman, çatı bloğunun 27 metre yükseltildiğini ifade ederek, 'Geç oldu ama kazasız belasız çatıyı kaldırdık. Artık sonraki işlemleri düşünmeye başladık. Koltuk montajına ve 15-20 gün içinde zemine başlayacağız. Yavaş yavaş sona doğru gidiyoruz. Çatıda montaj işlerimiz olacak. Bazı sökümler yapılacak. 60 gün içinde localar ve bütün mekanları bitirmek istiyoruz. Çim serme işlemi de 75-90 gün sürecek' diye konuştu.

Çalışmaları takip eden başkan Fikret Orman, daha sonra inşaatta çalışanlarla hatıra fotoğrafı çektirdi ve işçilerle 'Kartal işareti' yaptı.

AA

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
8
7
3
1
1
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?