Görüş Bildir
Haberler
Vodafone Arena Çalışanı Sosyal Medyada Beşiktaşlıları Çıldırttı İşinden Oldu

Vodafone Arena Çalışanı Sosyal Medyada Beşiktaşlıları Çıldırttı İşinden Oldu

Enver K.
06.02.2016 - 12:51

Beşiktaş'ın yapımı devam stadı Vodafone Arena'da çalışan bir işçinin sosyal medyadan yaptığı paylaşım büyük yankı uyandırdı.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Vodafone Arena'da içmimar olarak görev alan Miray Çınar, sosyal medya hesabından stadın bir fotoğrafını paylaştı. Yaptığı paylaşımın altına gelen 'Bitmiyor değil mi?' tarzında yorumlara 'Beter olsunlar' diye yanıt veren Miray Çınar, Beşiktaşlıları adeta çıldırttı. 

Miray Çınar kovuldu mu? Miray Çınar kimdir?

Siyah beyazlıların heyecanla beklediği Vodafone Arena'da içmimar olarak çalışan Miray Çınar'ın yaptığı paylaşım sonrası işine son verildiği açıklandı. Beşiktaş İletişim Sorumlusu Rıdvan Akar, 'Sevgili Beşiktaşlılar, Miray Çınar kovulmuştur. Artık stadımıza giremeyecektir' dedi.

https://twitter.com/AkarRidvanakar/status/695708282254655488

Taşeron firma özür diledi

Miray Çınar'ı işe alan firma da yaptığı açıklamada, 'Şirketimizle kurumsal bağı bulunmayan stajyerimizin sosyal medya hesabında yapmış olduğu çirkin paylaşımdan dolayı son derece üzgünüz. Şirketimizle olan stajyerlik sözleşmesi akşam 22:00 itibariyle fesih edilmiştir. Türkiye'nin en büyük ve güzide kulübü Beşiktaş JK'dan ve saygıdeğer taraftarından özür dileriz' dedi.

Futbolarena

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
7
2
1
1
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın