Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Vodafone Arena Çalışanı Sosyal Medyada Beşiktaşlıları Çıldırttı İşinden Oldu

Anasayfa > Spor

Beşiktaş'ın yapımı devam stadı Vodafone Arena'da çalışan bir işçinin sosyal medyadan yaptığı paylaşım büyük yankı uyandırdı.

Vodafone Arena'da içmimar olarak görev alan Miray Çınar, sosyal medya hesabından stadın bir fotoğrafını paylaştı. Yaptığı paylaşımın altına gelen 'Bitmiyor değil mi?' tarzında yorumlara 'Beter olsunlar' diye yanıt veren Miray Çınar, Beşiktaşlıları adeta çıldırttı. 

Miray Çınar kovuldu mu? Miray Çınar kimdir?

Siyah beyazlıların heyecanla beklediği Vodafone Arena'da içmimar olarak çalışan Miray Çınar'ın yaptığı paylaşım sonrası işine son verildiği açıklandı. Beşiktaş İletişim Sorumlusu Rıdvan Akar, 'Sevgili Beşiktaşlılar, Miray Çınar kovulmuştur. Artık stadımıza giremeyecektir' dedi.

https://twitter.com/AkarRidvanakar/status/695708282254655488

Taşeron firma özür diledi

Miray Çınar'ı işe alan firma da yaptığı açıklamada, 'Şirketimizle kurumsal bağı bulunmayan stajyerimizin sosyal medya hesabında yapmış olduğu çirkin paylaşımdan dolayı son derece üzgünüz. Şirketimizle olan stajyerlik sözleşmesi akşam 22:00 itibariyle fesih edilmiştir. Türkiye'nin en büyük ve güzide kulübü Beşiktaş JK'dan ve saygıdeğer taraftarından özür dileriz' dedi.

Futbolarena

Samsung Data Code
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
7
2
1
1
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?