Görüş Bildir
Haberler
Varoluşun Gizemlerini Çözen Kitap Raflarda: KATMANLAR ( SEN KİMSİN?)

Varoluşun Gizemlerini Çözen Kitap Raflarda: KATMANLAR ( SEN KİMSİN?)

''Ruhlarımız Hatırlayacak'' eseriyle hakkından çokça konuşturan Enis Timuçin, yeni kitabı Katmanlar (Sen Kimsin?) ile adından tekrar söz ettiriyor. Varoluşa derin bir açıyla bakan bu yeni kitabı yakında okuyucuyla buluşacak.

İçeriğin Devamı Aşağıda

İnsanın En Büyük Sırrını Çözen Kitap “Katmanlar (Sen Kimsin?)” Çıktı!

İnsanın En Büyük Sırrını Çözen Kitap “Katmanlar (Sen Kimsin?)” Çıktı!

Kadının sistemini ve varoluşsal yolculuğunu anlattığı ilk eseri Ruhlarınız Hatırlayacak ile büyük beğeni toplayan, aynı zamanda dünyanın ilk dijital devleti Birleşik Dünya Devleti’nin de kurucusu olan yazar Enis Timuçin, ikinci eserinde sınırları daha da zorlayarak bilinen bütün varoluşsal paradigmaları sarsacak şekilde okurlarını yepyeni bir yaşam amacıyla tanıştırıyor ve varoluşun gizem ve şifrelerini irdeleyerek insanlığa farklı bir gerçekliğin kapısını aralıyor.

Cennet ve Cehennemin Ötesindeki Sır.

Cennet ve Cehennemin Ötesindeki Sır.

Katmanlar’ın, varoluşsal gerçekliğin bilgisini insanlığa sunduğunu aktaran Timuçin, eserle ilgili olarak: “Katmanlar, kutsal kitapların ve kadim metinlerin satır aralarına gizlenen varoluşsal bir sırrı deşifre eden bir kaynak, cennet ve cehennemin ötesindeki asıl yolculuğa açılan bir eşiktir. Okurken, bugüne dek bildiğinizi sandığınız her şeyin aslında daha büyük bir gerçeğin örtüsü olduğunu fark edecek ve sizi size anlatan bu eserin hayatınıza olan pozitif katkısıyla çok farklı bir gerçekliğe doğru evrileceksiniz.” şeklinde açıklamada bulundu.

Kitap Sis Perdesinin Ardında Netlik Arayan Pek Çok Konuya Açıklık Getiriyor.

Kitap Sis Perdesinin Ardında Netlik Arayan Pek Çok Konuya Açıklık Getiriyor.

Tuba Bekiroğulları imzalı kapak görseliyle, içerdiği bilgiler kadar dış tasarımıyla da dikkat çeken Katmanlar (Sen Kimsin?) ile ilgili olarak Timuçin: “Eser, insan varlığının bu dünyada anne rahmine düşmeden önceki altı yaşam evresinin, öldükten sonra geçeceği yedi yaşam evresinin ve şu anda içinde bulunduğu yaşamın ne olduğunu anlatırken, bir sis perdesinin ardında netlik arayan pek çok konuya da açıklık getiriyor. Neden başka değil de bu bedende, bu ailede, bu coğrafya ve koşullarda doğduk? Reenkarnasyon gerçekte nedir? Cennet ve cehennemin ötesinde bizleri ne bekliyor? İnsan bir sonraki yaşamını kendi iradesiyle nasıl şekillendiriyor? LGBTQ+ bireylerin gerçekliği ne? Doğmadan önce neredeydik ve nasıl yaşıyorduk? Bu ve çok daha fazlasının yanıtını Katmanlar’da bulabilirler.” ifadesini kullandı.

Timuçin: “Ne Alışılageldik Bir Kitap Ne Sıradan Bir Okuma Deneyimi”.

Timuçin: “Ne Alışılageldik Bir Kitap Ne Sıradan Bir Okuma Deneyimi”.

Katmanlar’ın alışılageldik bir kitap olmadığını ve sıradan bir okuma deneyimi vadetmediğini belirten yazar: “Katmanlar’ı okuyacak olanlar; ruhun, nefsin, beynin, evrenin, paralel evrenlerin, doğanın, canlıların, pozitifin, negatifin, görünen ve görünmeyen her şeyin yaradılışsal bilgisiyle yeni bir bilinç seviyesine yükselecekler. Katmanlar hem birey olarak her birimizin hem de insanlık olarak hepimizin kaderini etkileme potansiyeline sahip. Onu okurken inandığınız her şeyi derinden sorgulayacak ve garip bir şekilde ruhunuzun bildiği ve okurken hatırladığı bu gerçeklerle bir daha hiçbir olgu ve olaya aynı gözle bakamayacaksınız.” şeklinde konuştu.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
3
2
2
1
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın