Uzaklaştırma Kararı Olan Eşi Tarafından Durakta Öldürüldü: 'Yardım Eder misiniz, Elinde Silah Var!'

 > 
245PAYLAŞIM

Çanakkale'de yaşayan ebe Sedef Şen, boşanma aşamasında olduğu ve kendisi hakkında uzaklaştırma kararı bulunan eşi Fuat Şen tarafından, işe gitmek için servis beklediği esnada öldürüldü. 

Bir halk otobüsünün kamerasına yansıyan olayda, Sedef Şen'in çevredekilere 'Yardım eder misiniz? Elinde silah var' diyerek yardım istediği ortaya çıktı...

2 çocuk annesi Sedef Şen, şiddetli geçimsizlik nedeniyle eşi Fuat Şen'den boşanmak için mahkemeye başvurdu. Dava bir yıldır sürerken, Fuat Şen hakkında uzaklaştırma kararı verildi.

DHA'nın aktardığı bilgiye göre Adapazarı'nda yaşayan, iki çocuk annesi ebe Sedef Şen, şiddetli geçimsizlik sebebiyle eşi Fuat Şen'den boşanmak için mahkemeye başvurdu.

Bir yıldır eşinden ayrı yaşayan Sedef Şen, yakın zamanda tayinini Mehmet Akif Ersoy Çanakkale Devlet Hastanesi'ne aldırdı ve Çanakkale'ye yerleşti. 

Eşinin Çanakkale'de çalışmaya başladığını öğrenen Fuat Şen, Adapazarı'ndan şehre geldi ve eşini takip etti.

Sedef Şen, işe gitmek için durakta servis beklediği esnada yanına gelen Fuat Şen tarafından tabancayla vurularak öldürüldü.

Esenler Mahallesi Piriştina Caddesi'nde servis bekleyen Sedef Şen, kendisini durağa kadar takip eden Fuat Şen tarafından tabancayla ateş edilerek öldürüldü. Fuat Şen, Sedef Şen'i vurduktan sonra, kendisini başından vurarak intihar etti.

Cinayetin yaşandığı esnada olay yerinden geçmekte olan bir halk otobüsünün kamerası yaşanan dehşeti kaydetti. Eşi tarafından öldürülen Sedef Şen'in, görüntülerde çevredeki insanlara 'Yardım eder misiniz, elinde silah var! Yardım edin, imdat!' diye seslenerek yardım istediği ortaya çıktı...

Olay yeri güvenlik şeridiyle çevrildi, inceleme yapıldı.

Olayın ardından bölgeye olay yeri inceleme ekipleri ve sağlık görevlileri gelerek, caddeyi güvenlik şeridi ile kapattı.

Cumhuriyet savcısının incelemesinin ardından, Sedef Şen ve Fuat Şen'in cansız bedenleri, Mehmet Akif Ersoy Çanakkale Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Sedef Şen, görev yaptığı hastaneden, son yolculuğuna uğurlandı...

Sedef Şen'in yürekleri yakan feryadı, halk otobüsünün kamerası tarafından böyle kaydedildi...

Sedef Şen'in feryadı, sosyal medyanın da gündemindeydi...

Acı olay, Ekşi Sözlük'te de en çok konuşulan konular arasında yer aldı.

Ayrıca bakınız 👇

Türkiye Kadına Şiddette Sınıfta Kaldı: Sıla'nın Sesini Tüm Ülke Duydu, Peki Diğerleri? - onedio.com
Türkiye Kadına Şiddette Sınıfta Kaldı: Sıla'nın Sesini Tüm Ülke Duydu, Peki Diğerleri? - onedio.com
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir