Uyuşturucu Bağımlılığından Kurtulma Hikayelerini Anlatarak İçinizin Cız Etmesine Neden Olacak 25 Kişi

132PAYLAŞIM

Öncesi ve sonraki halleri resmen 2 farklı insan gibi duruyor.

Kaynak: https://www.boredpanda.com/before-after-...

1. "1 yıl önce uyuşturucu kullandığımdaki sersemliğimden dolayı alnımı yardım. İşte kendimi bu halde görünce bunu artık bırakmam gerektiğinin farkına vardım."

2. "Ayık olduğum 2 yıl içinde size söyleyeceğim tek bir şey var. Bir dahaki sefere bir uyuşturucu bağımlısı birini gördüğünüzde, onu sadece bir keş olarak değil insan olarak görmeye çabalayın."

"Biraz şefkat göstermenin başka birine ne kadar yardımcı olabileceğine şaşıracaksınız."

3. "Adım Alex ve 3 yıldır uyuşturucu ve eroinden uzağım. Bu yolda bana yardım eden herkese teşekkür ediyorum."

4. "İyileşme yolculuğuma 16 ay önce başladım. Tanrı benim yaşamaya değer olduğumu hissettirdi. İnançlarım ve maneviyatım sayesinde kendimi toparladım."

5. "Bu gördüğünüz kişi benim kızım. 18 yaşında uyuşturucu bağımlılığı yüzünden endokardit geçirdi ve 19'a kadar açık kalp ameliyatı olmak zorunda kaldı."

"Şu an 21 yaşında ve 11 aydır temiz."

6. "Haftanın 3-5 günü kendi idrarınızın içinde uyanmaya başlarsanız eğer siz de bunu başarabilirsiniz. Güzel bir hayatı hak ettiğimi anladım."

7. "23 yıldır uyuşturucu bağımlısıydım ve bugün 4 yıldır temizim."

8. "Herkese merhaba. Adım Courtney ve ben bir bağımlıydım. Son zamanlarda dünyada çok iyi haberler olmadığını biliyorum ancak ben 20 aydır temizim."

9. 👇

10. "4 yıldır temizim!."

11. "Merhaba adım Jacquelyn ve 3 yıldır temiz olan eski bir uyuşturucu bağımlısıyım."

12. "İyileşmem 283 günümü aldı ve artık temizim."

13. "2 yıldır uyuşturucu bağımlısıydım. Annem artık dışarıda uyuyabileceğimi ya da uyuşturucuyu bırakmam gerektiğini söyledi. O gece dışarıda uyudum ve sonra bırakmaya karar verdim."

14. "Şimdi 21 yaşındayım. 7 yıl bağımlılıkla mücadele ettim ve ölümün eşiğindeydim. Kapı eşiklerinde yaşıyordum ve kendimi hayattan ve bana değer veren herkesten uzaklaştırıyordum."

"Temmuz ayında hastaneye kaldırıldığımda neredeyse ölüyordum."

15. "Aşırı doz kullanmaktan 3 yıldır temiz olmaya."

16. "18 yaşıma geldiğimde vücuduma çok ağır kimyasallar enjekte etmeye başladım. 2 yıl sonra uyuşturucu kullanımı yüzünden bana HIV teşhisi konuldu. Bir gece aşırı dozdan ölmek üzereyken kadının biri beni buldu ve hayatımı kurtardı."

17. "Bir yıl ayık gezdikten sonraki halim."

18. "1 yıl öncesine kadar ağır derecede uyuşturucu kullanıyordum. Bu bağımlılıktan kurtulma nedenim ise kız arkadaşımın bana hamile olduğunu söylemesi oldu."

19. "Merhaba, benim adım Chad ve 15 aydır temizim. Tanrının sayesinde bağışlandım ve bundan kurtuldum."

20. "90 gündür temizim."

21. "Bugün uyuşturucuyu bırakalı 1 yıl oldu."

22. "Değişim mümkündür. Sonunda yardım istemeye karar verdiğim için çok mutluyum. Siz veya sevdiğiniz biri bağımlılıkla mücadele ediyorsanız lütfen vazgeçmeyin."

23. "31 yaşındayım ve yıllarca ağır kimyasallar kullandım. Tanrının sayesinde şu an temizim."

24. "Bugün 5 yıldır ayığım ve alkol ve uyuşturucudan yoksunum. Benim hayatımı değiştiren kızımın da kendi içinde bir savaş verdiğini görmek oldu."

25. "Merhaba, adım Sierra ve bugün 1 yıldır ayık oluşumu kutluyorum."

Bu içerikler de ilginizi çekebilir:

Her Gün Farklı Bir Uyuşturucu Madde Denedikten Sonra Kendi Portresini Çizen Adamın Çalışmaları Sizi Biraz Ürkütecek! - onedio.com
Her Gün Farklı Bir Uyuşturucu Madde Denedikten Sonra Kendi Portresini Çizen Adamın Çalışmaları Sizi Biraz Ürkütecek! - onedio.com
Uyuşturucu Bağımlılığından Dolayı Acı Çekmemesi İçin Annesinin Öldürmeye Çalıştığı Yücel Kuran'ın Acılarla Örülü Hikayesi - onedio.com
Uyuşturucu Bağımlılığından Dolayı Acı Çekmemesi İçin Annesinin Öldürmeye Çalıştığı Yücel Kuran'ın Acılarla Örülü Hikayesi - onedio.com
Hayatlarını Alt Üst Eden Uyuşturucu Bağımlılığından Kurtulmaya Karar Vererek Yeni Hallerini ve Yaşadıkları Süreci Paylaşan 27 Kişi - onedio.com
Hayatlarını Alt Üst Eden Uyuşturucu Bağımlılığından Kurtulmaya Karar Vererek Yeni Hallerini ve Yaşadıkları Süreci Paylaşan 27 Kişi - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
zehros

#12 deki aynı kişi değil gibi gerçi hepsi değişmiş evet ama orda 1. fotoda siyahi diğerinde değil

deen-tharkuho

#16 Uyuşturucuyu bıraktı ama tedavisi olmayan hastalığa yakalandı

darkosman

Her türlü fuhuşturucudan uzak durun beyler bayanlar..hayat kayıyor amk..

mcmenimin

ne güzel uyuşturucuyu bırakınca hepsinin eli yüzü yerine gelmiş. ben hayatımda uyuşturucu kullanmadım ama fotolardaki before hallerine benziyorum:(

eryksel

Türkiye de yaşıyor olmalısın

Görüş Bildir