Görüş Bildir
Haberler
Uykulara Direnen Bazı Uykusuzları Buluşturan Bir Grup Sergisi

Uykulara Direnen Bazı Uykusuzları Buluşturan Bir Grup Sergisi

Batuhan
19.02.2016 - 10:59

Uyuyamama halinin insanı nasıl duygu durumlarına ittiği, uykuya direnen insanların nelerle uğraştığı, hayatımızda uyuyarak neleri kaçırdığımızı, bizi uyutan şeylerin neler olduğunu arayan karma sergi Uykusuzlar Atlası, 12 Nisan’a kadar Halka Sanat Projesi’nde görülebilir.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Farklı sanatsal disiplinleri, farklı ifade biçimlerini ve binbir çeşitliliği biraraya getiren Güncel Nadire Kabinesi Sergileri’nin ikincisi olan Uykusuzlar Atlası, video, heykel, resim, fotoğraf gibi alanlarda üretilmiş çalışmalardan oluşuyor. Aşağıda, sergide yer alan sanatçıların listesini görebilirsiniz:

Neriman Polat

Niyazi Selçuk, Neriman Polat, Orhan Cem Çetin, Seçil Yersel, Doğu Çankaya, Sezgi Abalı, Şafak Şule Kemancı, İskender Giray, Mert Öztekin, Sevil Tunaboylu, Nalan Yırtmaç, Fulya Çetin, Gümüş Özdeş, Yasemin Nur Erkalır, Ekin İdiman, Neşe Şahin

İskender Giray

İçeriğin Devamı Aşağıda

12 Şubat’ta açılan ve iki ay boyunca ziyarete açık olacak Uykusuzlar Atlası sergisinin kavramsal çerçevesini İpek Çankaya oluşturdu. Uykuyu metafor olarak kullanarak günümüze ve yaşadığımız coğrafyaya dokunan çalışmaların yer aldığı sergiyle ilgili detaylı bilgiler için buraya tıklayabilirsiniz.

Bantmag

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
36
5
2
2
1
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın