Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Ünlülerin Kendilerinden Daha Ünlü Ensest İlişkileri

 > -

Kardeşinizle ya da kuzeninizle evlenmek size çılgınlık gibi geliyor değil mi? (Hatta bir çok yerde illegal.) Çoğu insan bunun yanlış olduğunu bilse de, tam tersi yönünde düşünenler de var. Aşklarını kendi gen havuzunda tutmayı tercih edenler yani.

İşte en ünlü ensest vakaları, şaşıracaksınız. İnsanlar nasıl bunlara sessiz kalmış? Ya da kime düşer canım muhakemesi?

Kaynak: http://www.viralnova.com/incest/

1. Woody Allen ve Soon-Yi

Woody Allen ve Mia Farrow ayrıldıktan sonra Allen, karısının evlatlık kızı, Soon-Yi ile evlendi. Allen'dan 35 yaş genç olan Soon-Yi, Allen'ı hiç bir zaman baba figürü olarak görmediğini iddia ediyor. Yani teknik olarak ensest değil, ama etik mi? Onun yorumu size kalmış.

2. Albert Einstein ve Elsa Lowenthal

Dünyanın en zeki adamlarından biri kabul edilen Einstein, kuzenine aşık oldu ve evlendiler. Canım, dünkü çocuk değil ki, kim ne diyecek?

3. Angelina Jolie ve James Haven

Bu çift evlenmemiş ya da bir ilişki kanıtları olmamasına rağmen, Angelina Jolie, kardeşi Haven'ı sık sık kırmızı halıda yanında partner olarak alıyordu. Aynı zamanda kameralar önünde bir çok dudaktan tutkulu öpücük paylaşmışlıkları var. Bir röportajda, James, onun için aşkı bulmanın çok zor olduğunu çünkü zaten hayatında mükemmel bir kadın olan kız kardeşinin olduğunu söyledi.

4. Charles Darwin ve Emma Wedgwood

Aktif olarak evrimi gözlemleyen Darwin, 1.dereceden kuzeniyle evlenmiş ve 10 çocuk sahibi olmuştur. Aynı zamanda acı bir şekilde akraba evliliği sonucu doğan çocukların hastalıklarını, zayıflıklarını tecrübe etmiş, nedenlerini araştırmıştır.

5. Jerry Lee Lewis ve Myra Gale Brown

Hay allah. Amerikalı rock and roll ve country müzik şarkıcı-söz yazarı ve piyanist Lewis, 1.dereceden kuzeniyle evlenmekle kalmıyor, aynı zamanda bu evlilik kendisi 22 yaşındayken kuzeni 13 yaşındayken gerçekleşiyor. Yasal mıymış değil miymiş bilemiyoruz bile?

6. Franklin D. Roosevelt ve Eleanor Roosevelt.

Amerika Birleşik Devletleri'nin 32. başkanı olup en uzun süreyle görevde kalmış olan başkanı FDR, 5.dereceden kuzeni Eleanor'la akraba evliliği yapanlardan. Bu listedeki diğer akrabalar kadar yakın görünmese de, yine de ensest sayılıyor.

7. Morgan Freeman ve E’Dena Hines

Freeman şiddetle reddetse de, üvey torunuyla ilişkide olduğu iddia edildi. Dedikoduyu doğrulamak zor olsa da, biz yine de yorumu size bırakalım.

8. Mackenzie and John Phillips

John Phillips, The Mamas and The Papas grubu üyesi, ve kızı aktris Mackenzie Philips, uyuşturucular eşliğinde yoğun bir cinsel ilişki yaşadılar. Ne kadar bahanesi olur bilemeyiz tabi.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mustafa-yilmaz125

Bu yazıyı hangi gerizekalı hazırlamış merak ettim. Kuzen evliliği ensest mi sığır adam? 5. dereceden kuzen ne lan?

psikolock-adam

Siz ensestin ne demek olduğunu bilmiyor musunuz ? Hadi bilmiyorsunuz, şu paçavra galeriyi yapmadan önce hiç mi araştırma ihtiyacı hissetmediniz ? Ensest ebeveyn, evlat, kardeş gibi 1. derece veya teyze,hala,dayı,amca,nine, dede gibi 2. derece akrabalar ile yaşanan cinsel istismar durumları için kullanılır !

cengiz-savas

bunların pek çoğu ensest değil sayın yetkililer. Biraz araştırma yapın lütfen!

eva-clyde

ensest çocuğun kan bağı olan kişiler tarafından cinsel doyum amacıyla kullanılmasıdır. pedofili ise ergenlik dönemine girmiş ya da girmemiş çocuk ya da çocuklarla cinsel etkinlikte bulunmayla ilgili yoğun cinsel yönden uyarıcı fantezilerinin ve cinsel dürtülerinin yineleyici biçimde ortaya çıkmasıdır. pedofili ile ensest arasındaki fark pedofilinin yabancılara yönelik olmasıdır. daha ensest ile pedofili arasındaki farkı bilmekten aciz bünyelerin, ensest ilişkiyi savunması, lafın bittiği yer ve insanın kendisine verebileceği ayarların en büyüğüdür. Kuzenle İlişkiye Ensest ilişkidir diyenlere batı kültürü yaftalaması yapanlar, Öncelikle Ensestin, Antik Romada Ve Antik Yunanistanda, Yasal ve Olağan bir olgu olduğunu Ortaçağa gelince Kilise baskısıyla Lanetlendiğini anlatsın. Antik Yunanla senin ortadoğu dininin arasındaki bağıda bir sorgularsınız artık bu vesileyle.

eva-clyde

konuyu kavrayabilmek için empati kurmaya çalıştım. önce bir kuzenimi düşündüm, sonra kendimi. midem bulandı, iğrenç. tanım: kişinin şuurunu belden aşağıya teslim etmesiyle, en kolay elde edebileceği ava doğru yönelmesidir. konu itibariyle yönelimin alt metninde alışkanlıklara olan bağlılık ve tutuculuk, eş olarak seçilen karşı cinsin 'öteki'nden en uzak olan, yani bizden olan, olması okunabilir. benim için, benim kuzenimle, benim yaşayacağım ilişki iğrençtir. senin için, senin, senin kuzeninle yaşayacağın ilişkinin tanımı da bende budur. istediğin kadar kudur.

bora-arat

ensest ne demek:

Görüş Bildir