Ünlü YouTuber Şeyda Erdoğan, Dudak Dolgusu mu Filtre mi Olduğu Anlaşılamayan Yeni Görüntüsüyle Herkesi Şoka Uğrattı

-

Son dönemin estetik operasyon üstüne makyaj, üstüne photoshop ve üstüne filtre ile elde edilen sosyal medyadaki gerçeklikten bir hayli uzak görünümler artık eğlence malzemesi oluyor. Ünlü Youtuber Şeyda Erdoğan da yeni dudaklarıyla şaşırttı.

Dudak dolgusu günümüzde neredeyse saç boyatmak kadar yaygınlaştı.

Aslında sadece dudak dolgusu değil, teknoloji ve ulaşılabilirlik gibi sebeplerle tüm estetik operasyonlar çok popüler. Dudak dolgusu ise basit, etkili ve nispeten ucuz olduğu için fazlasıyla tercih ediliyor.

Kylie Jenner etkisi olarak tanımlayabileceğimiz dudak dolgusunu yaptırmayan influencer bulmak, çölde su bulmak gibi bir şey.

Bir dudağın insanı ne kadar değiştirdiğini ve ünlü yıldıza başarı sağladığını gören herkes ihtiyacı olmasa dahi estetik uzmanlarının kapısını çalar oldu.

Yüz hatları zaman zaman ünlü yıldıza benzetilen popüler Youtuber Şeyda Erdoğan da modaya uyduğunu sosyal medyada paylaştığı son fotoğraf ve videolarla gösterdi.

Şeyda Erdoğan'ın yeni hali takipçilerini şoka uğrattı.

Sosyal medyada konu hemen büyüdü.

lepisteskalinka

Hem gerçek gibi, hem sahte gibi durması kafaları karıştırdı.

Karşılaştırmalar yapıldı...

Mizahı yapılmaya başlandı.

Her yoruma içtenlikle cevap yazan Youtuber'ın dudaklarının troll olduğu çok kısa sürede anlaşıldı.

Dikkatli bakıldığında zaten fotoğraf ve videoların Instagram'ın yeni efekti Bad Botox ile yapıldığı anlaşılıyor.

Pek çok kişinin anlamama sebebi kullanıcı adının altına bakmamış olmaları ve bu yeni filtrenin eskilere oranla daha gerçekçi durması.

😪

Peki ünlü Youtuber neden böyle bir şey yaptı dersiniz?

Aslında o da başta kimsenin anlamayacağını düşünmüyordu muhtemelen, çünkü filtre olduğu açıkça yazıyor. Ancak sosyal medyada olay olunca şakayı uzatmaya karar vermiş gözüküyor.

Ancak kullandığı ifadelerle sosyal medyada estetik yaptırdığını kabullenmeyen veya inkar edemeyeceği kadar belirgin operasyonlardan sonra insanların fiziksel özelliklerini eleştiren insanlarla dalgasını geçiyor.

Takipçilerinin güzellikle uyarmasına rağmen abartılı operasyonlarını kabullenmeyen, kendi burnunu ve dudaklarını yaptırdıktan sonra doğal burunlarla, ince dudaklarla açıkça dalga geçen ve bunun bir kişilik problemi olduğunu kabullenmeyen bu insanlara en iyi yanıt mizahla gelmiş oldu.

Bakalım bu estetik çılgınlığının sonu nereye varacak?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ebruhan

sonrasında açıklama yaptı. diyor ki filtre yaptım dalga geçmek için insanlar hemen linç etmeye başladı, mesaj attılar küfür edenler olumsuz yorum yapanlar oldu diyor. mesele şu. güzel ya da değil. gerçekten yaptırsaydı? öyle istemiş oyle yapmış. isterse dudaklarını aldırır dudaksız yaşar. dişlerini çektirir sıvıyla beslenir. BİZE NE? eleştirmeyi bu kadar sevmemizin sebebi ne? bu kadar eleştiri alınca şakayı uzatmış oda

pedro-pascal

onedioya yeni mal yükleniyor;%99...

mithrandir

Suratına otoban yapmışlar

murat1555

O nasıl dudak öyle ördek gibi

idil-soydemir

ula kız bişi yapmamış bile geyiğini yapmış geçmiş yine niye sallıyosunuz

Görüş Bildir