Ünlü YouTuber Enes Batur'un Milyonluk Arabasıyla Ölümden Döndüğü Kazaya Gelen İnsanlık Dışı Yorumlar Pes Dedirtti!

848PAYLAŞIM

Bu nefret normal değil arkadaşlar...

Sıklıkla kullandığı lüks arabalarla gündem olan ünlü YouTuber Enes Batur,

Bugün 1 milyon 350 bin liralık aracıyla Etiler'de kaza yaptı!

İçinde sevgilisi Ecenaz Üçer'in de bulunduğu ve ikisinin de sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi...

Arabasıyla takla atan ünlü fenomen önce kaldırımdaki ağaca sonra da park halindeki bir araca çarpmış.

İşte kaza sonrası görüntüler...

Ve arabasının son hali...

Gerçekten epey kötü...

Kullanılamaz hale gelmiş resmen!

😱😱

Bu arada...

twitter.com

Kazanın ardından gelen yorumlar o kadar çirkin ki!

twitter.com

İnsan gerçekten hayret ediyor!

twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com

Şunu bir öğrenmemiz lazım...

twitter.com
twitter.com
twitter.com

Biz de buradan kendilerine geçmiş olsun diyoruz...

Bununla atlattıkları için çok şanslılar!

Kaza anı:

Enes Batur'un Ölümden Döndüğü Kaza Anı Kamerada - onedio.com
Enes Batur'un Ölümden Döndüğü Kaza Anı Kamerada - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
severusss

Kendisini takdir ederim çabaları için. Ancak pek izlemem, sevdiğim de söylenemez. Nefret de etmiyorum. Anlayışlı olmak lazım, sizin ne haddinize böyle söylemek? Sanki gereksiz yere tuttuğunuz günlükler, "eh ders boş, bir şey karalayayım" dediğiniz kağıtlar ağaçtan yapılmıyor? Hepsinin sonu çöplük değil mi? Ne artist artist konuşmuşsunuz ağaca yazık olmuş diye. Ulan oksijen israfı, yapacağınız iş ancak konuşmak. Adama bir bakın, bakın da nasıl çalışıp ailesine para getiriyor. Hayatı ne kadar da iyi çok şükür. Sizin gibiler yüzünden yeni doğan nesiller de terbiyesizleşiyor. Kendinizi bir halt sanmayın lütfen. ÇOCUKLARA KÖTÜ ÖRNEK OLUYORSUNUZ!

veterinerci

İçeriklerini sevmem fakat nedense herkes gelir adaletsizliği ile ilgili konuşmuş. Çocuk babadan zengin değil. Milli piyangodan da değil. Kendi emeği ile kazandığı bir para. Geçimsizlikten hayatını yitiren insanların vebalini bu çocuğu günah keçisi çıkarıp onun üstüne yıkmak cahillikten beter. Beyin sömürüsü medyanın attığı haber başlığı farklı olsa yorumlar da farklı olurdu. Uzmanı değilim fakat bunun okulunu okuyan arkadaşlar için sadece bu sitedeki yorumlar bile mükemmel bir tez konusu.

filiz1.

her işin bir ederi var yani.abuk sabuk bir hareket yapmak için sana dünyanın parasını verseler, kendi emeğinle mi oluyor şimdi.babadan gelmedi diye.o kadar da oluversin ne oluyor yani insanlar öyle yazıp, öfkesini atınca para hala b.k gibi.kendilerince insanlar yazıyor işte.bunu da bari çok görmeyin.

veterinerci

Herkesin elinde olan bir şey. Bunu sen de yapıp paranı kazanabilirdin. Belli bir yaş grubuna hitap ediyordu kendisi. Sevenlerine bakacak olursak işini de iyi yapıyormuş. Oyun kanalı olan birisinin nasıl davranmasını bekliyorsun? Veya internetteki herkesin senin hoşuna gidecek tavırlarda mı takılmasını istiyorsun? Gerçekten bu tarz kişiler üzerinden konuşmak bizim ayıbımız. Eğlence sektörü içerisinde kendine yer edinmiş biri hakkında atıp tutmamız onu kıskanmamızdan başka bir şey değil gibi duruyor. Bence bu paranın hak edilip edilmeden kazanılma konusunu bu arkadaşımız üzerinden değil de verdiği kararların yaşamımızı olumlu veya olumsuz etkileyecek olan devlet adamları üzerinden tartışmamız lazım.

kendineassassin

Geçmiş olsun.. Geçmiş olsun da insanların asıl tepkilerinin görmemiş bir zibidiye değil de somut faydası olan hiçbir şey üretmediği hâlde pastadan büyük dilim koparan tiplerin işkembe şişirdiği gelir dağılımındaki eşitsizliğe yönelik olduğunun farkındayız, dimi?? Bölüm başı 100 bin lira alan oyucuya da senelik 3 milyon avro alan futbolcuya da sövüyor insanlar.. Üstelik bu insanlar lüks arabasıyla çarpıp can aldıkları insanlara "kan parası" ödeyen, yalnızca ebeveynleri kodaman diye cezâdan sıyıran insanların haberlerini de izlediler yıllarca.. Hedef kitlesi 10 yaş altı çocuklar olan tuzukuru bir piç kazâ yaptı diye ille de üzülüp dövünmeleri beklenemez.. Canına zeval gelmemiş, geçmiş olsun, geçmiş olacak da; sikko sikko videolar çekip kısa zamanda arabanın parasını çıkaracak.. Ama eşitsizliğe mâruz bırakılan insanların sorunları geçmeyecek.. Hadi şimdi "hardcore" duyarlı pozlarınıza geri dönün, düşük bütçeli Ece Ünerler sizi..

anne-kafamda-bit-var

Konu burada Enes Batur değil, bu ve benzeri haberlerin yapılma şekli. Milyonluk arabasıyla ölümden döndü, lüks arabasıyla kaza yaptı! insanların %50' sine bu şekilde algı yönetimi yapıyorsunuz. Lüks, milyonluk, orta segment, ne ise ne! Kaza kazadır ve hepsinde o araçtan ölünün çıkma ihtimali var. Zaten kafaları iyiden iyiye oynattığımız şu süreçte, elbette asla onaylamasam da bu gibi yorumları hiç yadırgamayın o yüzden.

Gizli Kullanıcı

Icki icmistir kesin 🤮🤮

Görüş Bildir