Görüş Bildir
Haberler
Ünlü Oyuncu Meryem Uzerli En Büyük Hayalini Açıkladı!

Ünlü Oyuncu Meryem Uzerli En Büyük Hayalini Açıkladı!

Müge Kakşi
02.10.2021 - 21:07

Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem Sultan karakteriyle ün salan başarılı oyuncu Meryem Uzerli en büyük hayalini açıkladı. MAG Dergisi'nin Ekim sayısı kapağına konuk olan Uzerli birbirinden samimi açıklamalarda bulundu. Dergiye verdiği röportajda açıkladığı en büyük hayali ise dikkat çekti. İşte Meryem Uzerli'nin en büyük hayali...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Sempatik Türkçesi, attığı kahkahalar ve ağlama sahnelerindeki performansı ile bir dönem adından sıkça söz ettirmiş olan güzel oyuncu Meryem Uzerli MAG dergisinin Ekim kapağına konuk oldu. Soruları yanıtlayan Uzerli, en büyük hayalini açıkladı.

Meryem Uzerli'nin En Büyük Hayali

Meryem Uzerli'nin En Büyük Hayali

Uzun bir süredir Almanya'da yaşayan oyuncu Meryem Uzerli, ocak ayında Amerikalı sevgilisiyle birlikte kızı Lily Koi'yi kucağına almıştı. İkinci kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan Uzerli, MAG Dergisi'nin ekim kapağına konuk oldu.

Kızları ile yılın yarısını Almanya, yarısını da Türkiye’de geçiren oyuncu, gelecek ile ilgili hayallerini anlattı. Meryem Uzerli, 'Daha sağlıklı olmak ve bahçeli bir evde yaşamak istiyorum. Şu an bir apartman dairesinde oturuyoruz.

"Dünyada Kadın Erkek Eşitliğini Nihayet Görebilmek"

"Dünyada Kadın Erkek Eşitliğini Nihayet Görebilmek"

Bir de annemi ve babamı daha çok görmek istiyorum. En büyük hayalim çocuklarım Lara ve Lily’ye güzel bir gelecek yaratmak ve bu dünyada kadın-erkek eşitliğini nihayet görebilmek...' dedi.

'Türkiye’de sevilen bir oyuncu olmak size neler hissettiriyor ve hayatınızda neleri değiştirdi?' 

Uzerli, 'İnsanların yaptığım işi sevmesi beni çok mutlu ediyor. Demek ki beni duygusal bir varlık olarak hissediyorlar. Daha büyük bir hediye olamaz. Bir sanatçı, bir insan için...

Bu durum, bana kattığı mutluluk dışında çok bir şey değiştirmedi. Bunun dışında farklı ülkelere yaptığım iş seyahatlerim çoğaldı, yoğunluğum arttı' ifadelerini kullandı.

Sette Yaşadığı Zorlukları Anlattı

Sette Yaşadığı Zorlukları Anlattı

Sette yaşadığı en zor anları da anlatan ünlü oyuncu, 'Bir keresinde sette çok ağır gülme krizine girdiğimiz bir olay olmuştu. Partnerim ve ben iki saat boyunca gülme krizine girdiğimiz için bir türlü planı çekememiştik. Başka bir anımda da ağlamam gereken bir sahnede ağlayamadım. Ağlamam için göz yakan bir krem sürmüştük.

Krem o kadar etkiliydi ki çekimden sonra iki gün boyunca görmekte zorlandım. Bir keresinde de rolü alabilmek için herkese ‘Ata binebiliyorum’ demiştim. Atlı sahnelerin çekim sırası geldiğinde ise korkudan sürekli ezberlediklerimi unutuyordum.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
5
3
2
1
1
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın