Ünlü Erkeklerin "Bunu Çok mu Aradın Kanka?" Dedirten Mesaj Kaygılı 13 Takım Elbisesi

405PAYLAŞIM

Ünlüler için kılık kıyafet demek, ekmek ve su demek gibi bir şey. Çoğu zaman kendilerine göre şahane olan kıyafetler, bize göre oldukça ilginç hatta komik bile olabiliyor. Biz de biraz karıştırdık, ettik, bulduk ve karşınıza o takım elbiseleri getirip yorumladık. Buyrun bakalım:

1. Özcan Deniz'in, çeyizlik yorgandan artan parçalarla dikilmiş takım elbisesi

"Gerçek bir arabeski işte böyle giyinir" diyebilirsiniz. Yalnız o saç modeliyle sadece bu takım elbise giderdi zaten.

2. Süheyl Uygur'un genç odası nevresimi görünümlü gereksiz sevimli takım elbisesi

Aslında Türkiye'de bir takım elbise tarzı varsa, o da Süheyl Uygur'a aittir. Ancak insanın gözlerini yoruyor, durduk yere misafirliğe gidilen evdeki çocuğun odasına girmiş gibi oluyorsunuz.

3. Messi'nin Abuzer Kadayıf esinlenmeli, janjanjlı takım elbisesi

Kim bilir hangi ünlü modacının, kaç bin dolarlık tasarımıdır bu. Size bedava verseler giymezsiniz ama di mi? Evet giymezsiniz çünkü ben de giymem.

4. Kenan İmirzalıoğlu'nu ırz düşmanı gibi gösteren beyaz takım elbisesi

Bizde beyaz takım elbisenin böyle bir algısı var değil mi? Nedense beyaz elbiseyi hep kötü adamlar giyiyormuş gibi geliyor. Gerçi bu filmde Kenan Bey'in melek olmadığını da herkes bilir.

5. Adnan Oktar'ın neşeli ve alemci bir delikanlı olduğunun kanıtı gibi duran takım elbisesi

Ceketin içine giyilen tişört neşelilikten, parlak takım elbise de alemcilikten kaynaklanıyor. O evde biz yaşasak acaba biz de böyle mi olurduk? Sadece soruyorum...

6. Bülent Serttaş'ın güneş enerjisiyle çalışmasını sağlayan takım elbisesi

Bülent Abi'nin mizah seviyesi birçok sanatçıya göre tepelerde dolaşıyor. O yüzden en rahat onun üstünden espri yapabiliyoruz. Gerçi bu fotoğraf için sadece güneş enerjisi falan diyebiliyoruz. Tüh!

7. Yılmaz Morgül'ün hangi alemlerden dünyamıza düştüğü konusunda ipucu vermeyen takım elbisesi

Yılmaz Bey, son zamanlarda tasarım gözlükleri ve aksesuarlarıyla dikkat çekiyor. Bunun yanında seçtiği kıyafetleri de bir o kadar ilginçleşme yolunda. Hayırlı olsun diyoruz....

8. Orhan Gencebay'ın karşısında duran insanı otomatik olarak berhudar eden takım elbisesi

Ceketin içinden bir köstekli saat ya da ne bileyim Kahire'de vefat eden dededen kalan bir miras kağıdı çıkacak gibi adeta. Siz ceketin önüne geçin, zaten 5 saniye içinde berhudar olacaksınız.

9. Arda Turan'ın anne hatası sonucu çamaşır makinesinde çektirilen kısa paçalı pantolon ve ceketi

Şimdi de bu moda oldu değil mi? Sevgili erkek arkadaşlarımız, burdan size sesleniyorum. İnanınız ki bu güzel bir moda değil. Etrafınızdaki 5 kadına bu soruyu sorup bir ortlama çıkartabilirsiniz. Sonuçtan neredeyse eminim.

10. Mahmut Tuncer'in mendiliyle birlikte halay çekme güdümlü takım elbisesi

O mendilin orada durma süresi, içinizden 10'a kadar sayacağınız bir süreyi kapsıyor aşağı yukarı. Mendil, kimileri için ön cepte duran bir aksesuardır ama bu öyle değil. Mendilin cepte ne kadar rahatsız durduğunu bilmem fark ettiniz mi?

11. Beyaz'ın "Acilen benim de evlenmem lazım sağdıç" takım elbisesi

Onun ne kadar müzmin bir bekar olduğunu ama kısmetinin de bir yerde bağlandığını hepimiz biliyoruz. Adamcağız her an nikah dairesine gidecekmiş gibi giyiniyor her gün. Var mı önerebileceğiniz hayırlı bir kısmet?

12. Sinan Akçıl'ın olaylardan hiçbir şekilde haberdar olmayan takım elbisesi

Tam yakasına bakacağın şırada gözün koluna kayar ya, işte öyle bir şey... İmaj desen değil, unutkanlık desen sanmıyorum. Gayet kendi kafasına göre takılan bu takım elbise, doğada yetişen endemik türlere benziyor.

13. Giyer giymez insanı kısa Parliament'e çeviren kombin

Tabii bu herkes için geçerli değil. Nargile içmek, çorapsız ayakkabı giymek ve Malkoçoğlu bıyığı bırakmak aklımıza gelen ilk şartlar arasında. Instagram fenomeni Erzin Soylu, bu görevi hakkıyla yerine getiren bir isim.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gzm-ynklr

)))

erdyaz

Siyasete karışmayan halktan biri olup reklam yapmayı kendisine görev olarak görmeyen alçak gönüllü sanatçıları paylaş '' Gerçek sanatcıları '' oradaki biri halkın yarısını kendisine düşman etmiş birisi. Sanatçı dediğin şöyle der '' Bende halkın insanıyım sanatın siyasetle alakası yok benim ne haddime sağa sola gidip reklam yapmak. hiç mühendis doktor reklam yapıyor mu sanatta bilim kadar önemli ve beni üstün kılan bir neden yok ? eğer tarafı belli etmek önemli olsaydı oylar kapalı olarak verilmezdi. '' demeli en azından böyle düşünmeli. Kendisi bir insan onunda yaşamaya hakkı var ama sen bunu halka sunuyorsun onların dilinden konuşmalısın durum bu.

alienca

orhan baba oley orhan baba oleeey

culog

Süheyl in ve Orhan babanın tarz konusunda bir numara oldugu yine ön plana cıkmıs :)

gokhan-bozkurt5

Orhan Gencebay'ın takım gerçekten iyiymiş bence

Görüş Bildir