Görüş Bildir
Haberler
Ümit Özdağ'a Polis Müdahalesi: Sınıra Gitmek İsterken Engellendi

Ümit Özdağ'a Polis Müdahalesi: Sınıra Gitmek İsterken Engellendi

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın konvoyunun sınır kapısına gitmesine izin verilmedi.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Polisler durdurdu

Polisler durdurdu

Bir dizi program için Kilis’e gelen Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, basın toplantısı yaptıktan sonra esnaf ziyaretinde bulundu. 

Daha sonra Kilis’in Öncüpınar Sınır Kapısına giderek burada basın açıklaması yapacağının açıklanması üzerine Kilis-Öncüpınar Karayolunda güvenlik barikatı oluşturan İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ı taşıyan parti otobüsü ve konvoyunu durdurdu. 

Konvoyun geçişine güvenlik gerekçesiyle izin verilmeyeceğini bildirilmesi üzerine kısa süreli gerginlik yaşandı. İl Emniyet Müdürü Ahmet Kurt, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ile konuştuktan sonra Emniyet Müdürü Kurt ile Genel Başkan Özdağ, otomobil ile Öncüpınar Sınır Kapısının bulunduğu bölgeye gidip geldi. Partililer ise oluşturulan barikatta bekledi. 

Genel Başkan Özdağ, uygulamanın anayasaya aykırı olduğunu ifade ederek, “Kilis Emniyet Müdürümüz ile birlikte Öncüpınar Sınır kapısına gittik, orada gözlemlerde bulunduk. Soracağımız soruları sorduk, geri döndük, tekrar Kilis’e geçeceğiz, çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Ümit Özdağ ve beraberindekiler polisin müdahale görüntüleri

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
116
22
13
10
3
3
2
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
rcpbyrm

suriyeli gibi giyinseydi böyle zorluklar ile karşılaşmazdı :)

dasdasd

ya da diğer taraftan geçseydi daha kolay giderdi sınır kapısına

Yönetici Bilal

Suriyelinin afganın elini kolunu sallayarak gezdiği vatan topraklarımızda bir parti genel başkanı gezemiyor. Adalet bir gün herkese lazım olacak.

Malum Şahıs

suriyelilerin yüzüne kezzap attığı türkün yüzüne bile bakmayan tam aksine ben insanım diyip sözde bütün algıları yıkan suriyeliyi külliyeye davet eden arap a... Devamını Gör