Ülkece Boşanmayı Beceremediğimizin En Büyük Kanıtı Olan Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç'ın Yeni Görüntüleri Sosyal Medyanın Gündeminde

2bPAYLAŞIM

O çocukların günahı ne?

2012 yılında evlenen futbolcu Emre Aşık ve eşi Yağmur Sarnıç olaylı bir boşanma süreci yaşıyor. Taraflar ne yazık ki bu süreçte gerek söylemleriyle gerekse yaptıklarıyla ağzımızı açık bırakıyor.

Çift her seferinde çocuklarını aralarındaki çekişmeye bir şekilde alet ediyor. Bu videoda bunu net bir biçimde görebilirsiniz. İzlediğiniz videonun etkisi henüz geçmemişken başka bir görüntü ciddi anlamda yeter artık dedirtti.

Emre Aşık, Yağmur Sarnıç'ın çocuklarını darp ettiğini iddia etmiş ve velayet davası açmıştı. Dava geçtiğimiz günlerde sonuçlandı ve mahkeme çocukların anneden alınıp Aşık'a verilmesi yönünde bir karar verdi. Buraya kadar normal. Elbette mahkeme bu şekilde karar verebilir fakat sonrası resmen fiyasko!

Nedeni ise Yağmur Sarnıç'ın bu görüntüleri. Velayet davasını kazanan Emre Aşık, çocuklarını almak için Yağmur Sarnıç'ın evine gidiyor.

Yağmur Sarnıç'ın katılacağı bir tv programı için evinde kameralar bulunuyor ve tam o esnada da Emre Aşık ekiplerle birlikte eve geliyor.

Çocuklarını vermek istemeyen anne Yağmur Sarnıç da sinir krizi geçiriyor. Yerlerde sürüklenen anneden çocukları zorla, çekiştirilerek alınıyor.

Peki buna gerek var mıydı? Olması gereken bu muydu? Soralım size. Çocuklara bunu yaşatarak elinize ne geçmiş olabilir?

Benim dikkatimi çeken başka bir nokta var. Eve pedagog eşliğinde gidilmiş ama ne hikmetse pedagog hiçbir şey yapmamış. Çocukların bu şekilde travma yaşatılarak anneden alınması normal mi? O yüzden mi çocukların bu şekilde alınmasına izin verdi?

Biz gerçekten ülke olarak boşanmayı, boşanma sürecinde birilerine zarar vermemeyi beceremiyoruz. Bir kere de düzgün ilerlese ya şu işler...

Bir anne ve babanın çocuklarına bunları yaşatma hakkı yok. Ne olursa olsun, boşanma hangi gerekçelerle gerçekleşirse gerçekleşsin...

Elbette bu olaya sosyal medya kullanıcıları da sessiz kalmadı.

Pedagogun neden müdahale etmediğini çok merak ediyorum...

Bir şeyleri zorlaştırmakta üstümüze yok.

Var ama işte...

Hangi çocuk bu yaşadıklarını unutabilir ki...

Maalesef.

Umarız ki bir an önce çocuklarınıza verdiğiniz zararın farkına varırsınız! Başka diyecek bir şey yok...

Siz neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

Görüntüler TV100 kanalına aittir. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
flame90

o çocuğa empoze edilen o düşünce şekli, annenin babanın ve görevli şahsiyetlerin çocukları çuvalmışçasına çekiştirmeleri sürüklemeleri.. yani cidden bu insanların medyada adlarını duyurmaya çalışırken çocuklarını süs köpeği niyetine kullanmaları iğrençlik ve insanlık dışı.. anneye babaya falan vermeyeceksin o çocukları direk alacaksın elinden böyle annelik babalık olmaz!

king-in-the-east

neresinden tutarsan tut gariplik var.. kameralar varken polisle çocuklara almaya geliyo, pedagog var bi bok yapmıyo, polis suçlu mu götürüyo çocuk mu taşıyo belli degil, 50. saniyede arkada bi kadın ayrıca telefonla kaydediyo falan tanıdıgıysanız yardım edip sakinleştirmeye çalışsanıza o çocuklar öyle aglıyo noldugunu da anlamıyo.. sizin gibi anne baba olmaz olsun..

batinaa

Mahkeme kararı var ve anne vermiyorsa baba nasıl çocuklarını alabilir ? Yani burada suçlu olan bana göre annedir. Ama bilerek olayı bu duruma getirip babayı zor durumda bırakıp kötü gibi gösterme peşine düşmüş olabilir. Konunun detaylarını bilmiyorum. Ancak şu durumda çocukları vermeyeni daha büyük hatalı görürüm ben. Çünkü kapı gibi MAHKEME KARARI var. Verirsin sonra hakkını aramak için sen uğraşırsın. Hatta çocukların psikolojisi bozulmasın diye gidip kendim bile teslim ederim. Karar doğru veya yanlış onu bilemem. Birincisi çocukları bu duruma sokmaya hakkım yok ikincisi YASAL bir durum var ortada.

dany

kadına zerre acımadım çünkü sorunlu birisi olduğu belli . görümcesine saldırmıştı ,bir veteriner kadını dövmüştü hatırlarsanız.. ama çocuklara içim parçalandı :( hani psikologlar 'çocukluğuna dönelim' der ya işte bu yavrular da bugün yaşadıklarını yıllarca atamayacak içinden :(

silent_angel

O değil de çocuk memura saldırıyor ayrılmamak için annesinden. Nasıl bir anne vahşeti o zaman bu biri bana anlatsın? Hepimiz sinirle öldürürüm seni gebertirim deriz de hiç birimiz de saçının teline zarar gelsin istemeyiz. Kendi evinin kapısını açmaya çalışan bir kadına biber gazı sıkmak nedir? Ya boşanmayı beceremeyen iki kişi var tamam da olayı bu hale getiren polis ve icra memurlarına ne demeli? Bunlar çocuk çocuk mal değil eşya değil zorla alasın. Pedagog ne halt yiyormuş o sırada bir de onu çekselermiş keşke.

yagmurfopc

Şöyle anlatayım. ''Gel oğlum seni son kez öpeyim'' diyerek çocuğa bir daha görüşemeyecekleri imajını veriyor, ''merak etme oğlum vermeyeceğim seni onlara'' diyerek karşı tarafı ve polisleri öcü gibi gösteriyor, polis kayıtları ve yazılı kaynaklara göre çocuk gelmeyi kabul etmiş, kameralar tam kendisine dönünce kendini yere atıp çingene gibi ağlamaya başlayınca her çocuk gibi korkup anneye döndü. Ayrıca mahkeme kararına aykırı hareket edemezsiniz. Bir anne bir çocuğunu daha yeni işe aldığı bakıcılarla evde yalnız bırakıp 1 hafta tatile tek başına gidiyorsa ve çocuklar orada dayak yiyorsa mahkeme der ki sen ilgilenmiyorsun vazifelerini yapmıyorsun bu adam vazifesini yapıyor sana nafaka veriyor çocukları okula göndermiyorsun madem alıp babaya verelim diyor

Görüş Bildir