Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Twitter'dan Tanışıp Evlenen Çiftin Twitter Konseptli Tatlış Düğünü

127PAYLAŞIM

Twitter'da başlayan aşklarını Twitter konseptli düğünle taçlandıran çiftin tatlış hikayesini ve düğün konseptlerini sizler için BuzzFeed'den derledik.

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/andreborges/thi...

Atlanta'lı çift Anuj Patel ve Sumita Dalmia'nın hikayesine hazır mısınız?

2013'te Twitter üzerinden bir konuşmayla başlamıştı ilişkileri

Bir etkinlikle ilgili fazladan bileti olduğunu ve gelmek isteyen olup olmadığı Twitter üzerinden soran Anuj'ın tweetine, Sumita'nın biletin hala boşta olup olmadığını sormasıyla başladı ilişkileri.

O günden beri birlikte olan Anuj ve Simuta'nın 4 yıllık uzun hikayesini kısaca anlatmak gerekirse, tweetlerden DM'lere, DM'lerden mesajlara, mesajlardan da yüz yüze buluşmaya dönüştü.

Bu sanal dünya ilişkileri için öyle anlamlı bir hale geldi ki, Anuj Twitter üzerinden yarışmacıların kendilerine verilen görev listesindeki görevleri yaparak puan kazandığı bir oyunu Simuta'ya evlilik teklifi etmek için başlattı!

Şehrin kendileri için anlamlı olan noktalarında bulunan görevleri kız kardeşi ve arkadaşları tarafından verilen ipuçlarını takip ederek en sonunda Anuj'a ulaştı ve eğlenceli bir sürprizle evlenme teklifini almış oldu!

Ve aşklarının sembolü haline gelen Twitter'ı düğünlerindeki en ufak detayı bile düşünerek tema olarak belirlediler.

Atlanta'da gerçekleşen düğünlerinde, davetliler için Twitter temasıyla hazırlanmış bilgi kartları hazırladılar.

Twitter mavisinden hazırlanan kokteylerden Twitter kuşuyla süslenmiş tatlılara kadar her detaya aşklarının arkasındaki hikayeyi eklemeyi unutmadılar.

Oturma planında ve masa numaralarında da küçük detaylar atlanmamıştı:

Öyle ki, oteldeki odalarının kartına bile üzerilerinde Twitter kuşunun bulunduğu tişörtlü fotoğraflarını bastırmışlar!

Sumita, davetlilerin düğündeki her şeyin kişiselleştirilmiş ve düşünülmüş olmasından çok etkilendiklerini söyledi.

"Dokundukları her şeyin arkasındaki detayı göstermek istedik."

"Twitter bizim hikayemizin çok önemli bir parçası. Öyle ki Twitter olmasa belki de birbirimizle hiç karşılaşamayacaktık çünkü yollarımızın bir şekilde kesişme ihtimali çok düşüktü. Anuj'un fazladan bir bileti varken, benim bilet arayışında olmamın kesinlikle bir anlamı olduğuna inanıyoruz."

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
alektamovit

peki bunları hazırlamak için harcanan parayla gezsek daha iyi olur gibi.

Görüş Bildir