Tüm Dünyanın Hayran Olduğu Kate Middleton'ın Hayretlere Düşürecek Stil Evrimini İnceliyoruz!

1.3bPAYLAŞIM

Güzelliği ve zarafetiyle Kate Middleton yalnızca İngiltere'nin değil tüm dünyanın hayranlıkla baktığı bir isim. Ve hiç kuşkusuz ki artık gözde bir moda ikonu! 

Sadeliği, stili ve makyajıyla her zaman etkilemeyi başaran düşesin stil evrimi oldukça şaşırtıyor.

Bu muhteşem evrime biraz yakından bakalım...

1. Biraz gerilere gittiğimizde karşımıza Kate Middleton'ın 1995'te henüz 13 yaşında olduğu hali çıkıyor; spora meraklı olan sıradan bir öğrenci. 😊

O dönemler çim hokeyi, tenis ve voleybolda epey başarılıymış Middleton.

2. 1999'da 17 yaşındaki Kate makyaja ilgi duymakla beraber bolca kullandığı şeftali rengi allığı vazgeçilmezlerinden biriymiş.

2017'ye geldiğimizde de allık konusundaki favori renklerinden biri şeftali olmaya devam edecek.

3. 2002 yılında okulda düzenlenen bir yardım defilesi için podyuma çıkan Kate Middleton'ın saçlarını belki de ilk ve son kez bu şekilde görüyoruz.

2002 yılında okulda düzenlenen bir yardım defilesi için podyuma çıkan Kate Middleton'ın saçlarını belki de ilk ve son kez bu şekilde görüyoruz.
2002 yılında okulda düzenlenen bir yardım defilesi için podyuma çıkan Kate Middleton'ın saçlarını belki de ilk ve son kez bu şekilde görüyoruz.
i.pinimg.com

4. 2005 yılındaki mezuniyeti öncesi beyaz bir askılı ve kotla hafiften Kylie Jenner'ı anımsatan hali...

Bugünkü konumunu düşündüğümüzde tuhaf kaçsa da henüz 23 yaşında olan genç bir kadın için gündelik bir kıyafet olabilir.

5. 2005 yılında Prens William'la beraber mezun olan Kate beyaz gömleği ve zarif gülüşüyle yeni geleceğine ilk adımları atıyor.

6. 2006 yılında katıldığı bir etkinlikte basın karşısına ton geçişini bolca kullandığı kombiniyle çıkıyor.

7. 2008'de ise katıldığı bir hayır gecesi sonrasında görüntülenen Kate bu kombiniyle birçok manşette "uygunsuz", "vasat" gibi tanımlamalarla yerini alırken...

Hiç kuşkusuz kendi tarihindeki en rüküş halini de gözler önüne serdi.

8. Prens William ve Kate Middleton'ın 2010'da gerçekleşen nişan töreni yepyeni bir Kate'in tam olarak habercisi oldu.

9. 2011 yılında tüm dünyanın merakla beklediği düğünlerinde geleceğin stil ikonu Kate Middleton zarif gelinliği, saçı ve makyajıyla tam olarak büyüleyici görünüyordu.

10. Kate Middleton'ın tarzı radikal bir şekilde değişmeye devam ederken kimi zamanlarda basının fazla renkli veya açık bulduğu kıyafetleri eleştirilmeyi devam etti.

Onlardan biri 2012 yılında Solomon Adalarına yaptıkları ziyarette giydiği bu elbiseydi. Elbisenin askısız ve kolsuz oluşu basını bir hayli rahatsız etmiş...

11. 2014 yılına geldiğimizde hem resmi hem de gündelik haliyle gösterişten uzak başkalarına ilham olan bir stilin sahibi olmuştu Middleton.

12. Çoğu zaman kendi makyajını kendi yapmaya devam ederken 2016'da gerek saçı gerek zarif aksesuar seçimleriyle eski tarzını tamamen unutturmayı başardı.

13. Bugüne geldiğimizde tüm dünyanın gözlerini alamadığı moda ikonu bir düşes Kate! 😍

Kate Middleton da olsan radikal değişiklikler olmadan çarpıcı bir stile sahip olmak mümkün olmuyor. 😉

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
pidgeotto

Biz de kaynanası giydiğine karışıyor diye kızıyorduk. Kadının bir bildiği varmış da karışıyormuş. İyi ki karışmış.

tara-gulersen

kendi tarzı değil bence, üstündeki şeylerin çoğunun zorla giydrildiğini düşünüyorum. Ama kadın herşeyi taşıyo, yakıştırmış kendine yeni giydiği şeyleri

shpgnc

Prensesler gibiyim koca evin de. Gibisi fazla öylesin canım :)

tamerovich

stiline ikonluğuna sokam, hayret edilecek ne var kız prenses,zengin,güzel artı her daim her türlü kıyafetle güzel ne evrimi yaa

mercan456

Acaba memnun mudur halinden? Evet düşes oldu ve kraliyet ailesinin bir üyesi ama. Giyim tarzını tamamen değiştirmek zorunda kalmış. Artık onu o basit beyaz tişört ve kotla görebilir miyiz? İnsan o konuma gelince kısıtlanıyor belli ki. Giydiği her şeyle eleştiriliyor. Tuhaf.

Gizli Kullanıcı

Eğer o konuma gelip pişman olduysa hemen Prens ile evlenebilirim. O konuma gelebilmek için 6 yıl çıplak gezmeye razı insanlar var.

mercan456

Pişmanlık demiyorum. Kısıtlanmak bahsettiğim. Evet o mevkiinin artıları çok fazla, ama düşünmeden edemiyor insan. Toplum için giyinir, topluma örnek olacak bir tarza sahip olmak zorunda bırakılıyor insan. Söylemek istediğim bu.

pidgeotto

Vah vah topluma örnek olacak bir tarza sahip olmak zorunda bırakılıyor demek, nasıl yaşar bu acıyla? İnsanlar yaşamak için geçinmek için nelere katlanmak zorunda bırakılıyor, onun da payına bu düşmüş hayattan . Şükretsin!

Görüş Bildir