Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

The Sims'de Nasıl Öleceğini Tahmin Ediyoruz!

594PAYLAŞIM

Bazılarımızın hala oynadığı, bazılarımızın ise güzel anılar bıraktığı "Maxis" çıkışlı oyunumuz  "The Sims" nasıl öleceğini tahmin ediyoruz! *Havuzun merdivenlerini siler*

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

"Woohoo" 'dan öldün!

Olacak iş değil! Tam işi pişirirken kalp krizinden gittin! Sims dünyasında güzel ve tatlı hayatını böyle bitirmek olmamalıydı. Daha bir parça alıp bırakacağın dolu yemek vardı. Olsun!

Yanarak öldün!

Tek istediğin şey makarna yapmaktı! Şimdi olanlara bak. Belki paran yoktu ya da "Amaaan" dedin ve yangın alarmı koymadın. Sonuçlarına katlanmaktan başka bir çaren yok. Huzur içinde uyu, sevgili sim.

Açlıktan öldün!

Oyundaki ölümlerin en kötüsü belki de. Telefonla sipariş verecek kadar da mı paran yok be arkadaş! Belki de oyunu açık unutup bir şeylere daldın ve sonun geldi bilmiyoruz. Ama arkanda bıraktıklarına sabır dileriz sayın sim!

Boğularak öldün!

Bu yöntemi birinin öldürmek istediğinde kullandığını biliyoruz, bize hiç duymamışsın gibi davranma sakın. Merdivenleri silmek hepimiz için çocuk oyuncağı! Belki birine kastın vardı belki de gözünden kaçtı bilmiyoruz ama sevgili simin boğularak öldü, bunu biliyor ve üzülüyoruz.

Fazla tepki vermekten öldün!

Eve geldiğinde partnerinin yan komşuyla "Woohoo" yaptığını görmek hiç bir Sim için kolay bir durum değil kesinlikle! Sen ona güvenmiştin oysa ki! Kötü ve gurur kırıcı bir ölüm! Kalp krizinden ölmekten çok son gördüklerin seni derinden yaralamış olmalı. Sims dünyasında olabiliyor ne yaparsın!

Gülmekten öldün!

Komşun Brenda'nın yaptığı üst üste şakalardan öyle bir gülme krizine girdin ki, sonun kaçınılmaz oldu! Biz de istemezdik böyle olmasını Sayın Sim... Fakat yine de gülmekten ölmek, yanarak ölmekten iyidir değil mi? (Evet öyle bir sonuç da vardı...)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nadide-ceren-kahraman

Woohoo'dan öldün:D

spacewhore

"Woohoo" 'dan öldün! "Woohoo" 'dan öldün! Olacak iş değil! Tam işi pişirirken kalp krizinden gittin! Sims dünyasında güzel ve tatlı hayatını böyle bitirmek olmamalıydı. Daha bir parça alıp bırakacağın dolu yemek vardı. Olsun!

asli.serefoglu

Gülmekten Öldün 😂

Gizli Kullanıcı

Woohoo dan ölmüşüm kdkdkdjdklslaksjs 😹

cagri-budak

boğularak öldün

Görüş Bildir