Görüş Bildir
Haberler
Testi Çöz, 2015'te Hayatına Damga Vuracak Kelimeyi Öğren!

etiket Testi Çöz, 2015'te Hayatına Damga Vuracak Kelimeyi Öğren!

Osman Avcı
31.12.2014 - 13:36 Son Güncelleme: 31.12.2014 - 16:21

Evet biliyoruz, 2014 hepimiz için çok cacık bir yıldı. Ama yeni yıl, yeni umutlar demek. Peki seni 2015'te neler bekliyor?

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Öncelikle doğduğun ayı öğrenelim!

2. Hangi yaş grubuna aitsin?

3. Rengini seç!

4. Peki ya, senin mevsimin hangisi?

5. Favori evcil hayvanın desek?

6. Sana göre en rahat yaşanabilir yer neresidir?

7. Sırada çok ama çok önemli bir soru var: Şu anda bir ilişki yaşıyor musun?

8. Boş zamanlarında en çok hangisini yaparsın?

9. Son olarak, en çok hangisi hakkında düşünüyorsun?

Senin Kelimen: Aşk!

Senin Kelimen: Aşk!

2015'te senin hayatına damga vuracak kelime: AŞK. Bu yeni yılda, O'nu sonunda bulacaksın. Başlarda zor olacak, aşkın git-gellerinden feleğin şaşacak, karnında garip bir ağrı hissedeceksin. Sonra onun aşkı tutacak ellerinden ummadığın anda. Kalbinde Yeni Türkü hunharca müzik yapacak ve diyecek ki: 'Aşk yeniden/Akdeniz'in Tuzu gibi'

Senin Kelimen: İş!

Senin Kelimen: İş!

2015'te senin hayatına damga vuracak kelime: İş. Yıllar yılı saçma sapan işlerde oyalanıp durdun; sırf sigortam yatsın, bir meşgalem olsun diye kendini dünyanın en gereksiz işlerini yaparken buldun. Sabahlarıysa ayakların geri geri gitti. Ancak bunun bitme zamanı geldi, zamanı da: 2015! Evet, hayalindeki işi bulacak ve dünyadaki en önemli şey sevdiğin bir işte çalışmak olduğu içinse, çok net mutlu olacaksın. Güzel günler, seni bekler; EYVALLAH dersin, geçer gider!..

Senin Kelimen: Para!

Senin Kelimen: Para!

2015'te senin hayatına damga vuracak kelime: Para. Sana tam anlamıyla voliyi vurup, köşeyi döneceksin demek yanlış olmaz. Senin için her ne kadar para her şey demek değilse de, parasız da hiçbir şeyin yapılamayacağını biliyorsun. Artık paranın eline geçtiği gün, anında 0'ı gördüğün günler geçti, güneşli ve bol paralı günler seni bekler yani. Biz de müjdemizi alırız herhalde :)

Senin Kelimen: Okul!

Senin Kelimen: Okul!

Senin 2015'te hayatına damga vuracak kelime: Okul! Sen aslında çok potansiyelli, zeki ve bilim insanı mayası olan birisin. Okuluna da bu hayallerle girdin; fakat bir türlü olmadı/olduramadın. Okul'un saçma sapan kuralları; yoruma, yaratıcılığa engel olan uygulamaları neden oldu buna belki de. Ancak 2015'te bunu bir şekilde çözmeyi başaracak ve bir nevi okulunla barışacaksın! AA'ları yanyana koyacak, hocadan ikinci kağıdı sınavın daha 10. dakikasında isteyeceksin. Hiç şüphesiz...

Senin Kelimen: Arkadaşlık!

Senin Kelimen: Arkadaşlık!

Senin 2015'te hayatına damga vuracak kelime: Arkadaşlık. Sen aslında eğlenceli, pozitif ve dışa dönük birisin. Seninle muhabbet eden, bu sohbetten zevk alır, çünkü sende her türlüsü vardır. Fakat bu zamana kadar gerçek arkadaşlıklar edinme noktasında, zorluklar çektiğin de bir gerçek; nedense kendini hep yalnız ve muhabbetin dışında hissettin, belki gerçekten öyleydi. Ama 2015 öyle olmayacak. Hakiki dostlarınla, hakiki konuları konuşabileceğin bir sene olacak. O dostlar ki, seni sen olduğun sevecek. Haydi çaya :)

Senin Kelimen: Bok!

Verdiğin cevaplara göre senin gerçekçi bir insan olduğun ortaya çıkıyor ve bu özelliğine güvenerek, başkalarından farklı olarak sana gerçeklerden bahsetmek istiyoruz. Evet, senin 2015'te hayatına damga vuracak kelime: Bok. 2014 de boktu, 2013 de, 12 de... Çünkü hayat çok boktan, çok anlamsız, çok gereksiz... Değişen hiçbir şey olmuyor ve ünlü bir sözde de anlatıldığı gibi 'Hayat, plan yaparken başımıza gelenlerdir'. Sen en azından 2015'in de, diğer boktan yıllar gibi, çok cacık/çok boktan geçeceğini bildiğin için, sevgi kelebeklerine olduğu gibi hayal kırıklığına uğramayacaksın: Burası kesin işte!..

Senin Kelimen: Hayaller!

Senin Kelimen: Hayaller!

Senin 2015'te hayatına damga vuracak kelime: Hayaller. Karakteristik özellik olarak hayalperest bir insan olduğun için, aslında bütün yıllarına damga vuran kelime de buydu. Ancak 2015 bütün bu yıllar içinde bir yıldız gibi parlayacak; çünkü bu yılda, bu hayallerini gerçekleştirecek cesareti ve imkanı bulacaksın. Tüm kalbimizle başarılar diliyoruz sana, çünkü bu dünya senin gibi hayal kurabilen insanlarla güzel...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
300
181
143
133
75
72
55
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Pasif Kullanıcı

Bok da çıkabilir güvenmiyorum

Furkan Ercan

pek güvenmiyorum BOH da cıhabilir.

şakir ağa

Bok çıktı amk. Bu ne lan böyle. Bu kadar da gerçekçi olması gerekmiyordu.