Tesettürün Bir Tutsaklık Olmadığını Gösteren Sokak Tesettür Modasının 25 Güzel Örneği

-
Abone ol

Tesettürü kadını tutsak eden bir seçim olarak görebilirsiniz. Ancak bunu böyle görmeyen kadınlar harikalar yaratmaya devam ediyor.

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

21. 

22. 

23. 

24. 

25. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
feraceli

Tesettürle ilgili merak ettikleriniz varsa takip

stora

Hristiyan adetini bizimkilere kakalamışlar boklarında debelenip duruyorlar..

drapetomania

Olay şu ki tesettür başı kapatmak değildir.Ne kadar uyuyoruz bilemiyorum,hiçbirimiz mükemmel de değiliz elbette.Fakat tesettürde kadının vücut hatları belli olmamalı ve Nur suresinde geçtiği üzere kadınlar örtülerini ta yakalarının üzerine kadar salmalı.Ayrıca dış kıyafet diye bir kavram da var ki bunu açıklamak eminim ki en zoru olacaktır.Yani kadınların dışarı ferace ya da pardesü şeklinde yani pantolon ya da eteğin üzerinden dışarı giderken giyilen tarzda vücut hatlarını belli etmeyen kıyafetler giymesi,başını kapatıp örtüsünü de göğsünü kapatacak şekilde örtmesidir tesettür dediğimiz.Ve tesettüre en çok zarar verendir moda.Bu bayanlar maalesef ki başını kapatsalar da tesettüre girmemişler.Elbette hiçbirimiz mükemmel değiliz ama en azından pantolonun üzerinden uzun bir şeyler giymeye tenezzül etselerdi keşke.

Gizli Kullanıcı

sıkıntı şu ki bu fotoğraftaki kadınların hiçbiri tesettür içinde değil. bu kadınlar "moda" denen kavram içinde giyinip başını bir örtüyle kapatmış kadınlar. Tesettürün gerçekte ne olduğuna da bi zahmet google dan bakıverin. ramazan ayı boyunca tv deki pek çok ilahiyat profesoru bu konuyu bin kere anlatmıştır zaten

drapetomania

Katılıyorum

whitefire

bazı resimlerde ayak bileği felan görünüyor oyşhfm içim gıdıklandı. günaha girdik bak. tübe tübeee...

Görüş Bildir