Görüş Bildir
Haberler
'Teröre ve Teröriste Geçit Vermeyeceğiz'

'Teröre ve Teröriste Geçit Vermeyeceğiz'

ATKN
18.10.2015 - 19:44

Başbakan Davutoğlu 'Teröre ve teröriste geçit vermeyeceğiz. Huzur ve demokrasi operasyonu insanlarımızın can güvenliği sağlanıncaya, şehirlerimiz huzura kavuşuncaya kadar sürecek' dedi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Davutoğlu Kocaeli'de partisince düzenlenen mitingde konuşma yaptı.

Konuşmasında terör konusuna değinen Davutoğlu AK Parti var oldukça, bu ülke ve bu milletin teröre boyun eğmeyeceğini vurguladı. Davutoğlu, millete hizmet yolundan asla geri dönmeyeceklerini, ülkeye inançlarını asla yitirmeyeceklerini, ne olursa olsun hedeflerini, ideallerini, istikameti asla kaybetmeyeceklerini ifade etti.

Davutoğlu, şunları kaydetti:

'Kirli odaklarla mücadeleye devam edeceğiz'

'Dağlarımızda silahlı teröristlerin gezmesine, şehirlerimizde eşkıyaların cirit atmasına asla göz yummayacağız. Milletimiz huzur ve emniyete kavuşuncaya kadar bu kirli odaklarla kararlılıkla mücadeleye devam edeceğiz. Teröre ve teröriste geçit vermeyeceğiz. Huzur ve demokrasi operasyonu insanlarımızın can güvenliği sağlanıncaya, şehirlerimiz huzura kavuşuncaya kadar sürecek.'

'Bu müsveddelerden millete hayır gelir mi?'

Başbakan Davutoğlu, 'Geçen cumartesi günü, biz daha vatandaşlarımızın kanları yerdeyken, hastaneye yaralılarımızı taşımaya çalışırken, devleti, hükümeti, bizleri 'katil' diye yaftalamaya çalışan bu siyasi parti liderlerinden, bu müsveddelerden millete hayır gelir mi? İşte şimdi her birimizin tek tek ve topluca, devlete, hükümete, bu ülkenin hizmetinde olan güvenlik birimlerine karşı tek bir sesle 'şehitler ölmez, vatan bölünmez' dememiz lazım' ifadelerini kullandı.

'Bu ülke milli otomobili de milli tankı da, milli uçağı da, milli gemiyi de yaptı'

Yerli otomobil projesine değinen Başbakan Davutoğlu, 'İlk prototipleri ortaya çıkan yerli otomobilimiz inşallah 2020'den önce yollara da çıkacak. Bugün bakmayın yerli otomobil etrafında bir takım fırtınalar oluşturmaya çalışanlara, onlar her yeniliğe karşı çıktılar. Onlar karşı da çıksalar, bu ülke milli otomobili de milli tankı da, milli uçağı da, milli gemiyi de yaptı, yapacak inşallah' diye konuştu.

AA

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
42
14
6
5
1
1
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Mehmet Cepik

Iyi ya, gel o zaman seni daglica taburuna götürelim, yap bir kahramanlik.. Hem zaten sehid olmak da istiyordun, buyur, sana sahadet garantisi de veriyorum, i... Devamını Gör

Pasif Kullanıcı

Sizden ala terörist mi var?

Ayee Demoo

Tam bir fail.