Temel Burç Bilgin Hangi Seviyede?

Iq-Genel Kültür Testleri-

Hepimiz az ya da çok burçlar hakkında bilgi sahibiyiz. En azından etkilerini takip ediyoruz.

Bakalım, siz burçlar hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz!

1. Astrolojinin temelini oluşturan, yıldızlara isimlerini veren ve ilk Astrolojik kayıtların sahibi topluluk hangisidir?

2. Yıldız Haritası hangilerinden oluşur?

3. Merkür retrosu hangi burçları etkiler?

4. İkizler burcunun yönetici gezegeni hangisidir?

5. Yıldız Haritası'nda ilk burç olarak kabul edilen burç hangisidir?

6. Aslan burcu hangi burç grubundandır?

7. Güneş'in Terazi burcuna girmesiyle hangi mevsim başlar?

8. Yükselen burcunuzu bulabilmek için hangisini bilmeniz gerekmez?

9. Akrep burcu hangi tarihler arasında doğan insanların burcudur?

10. Geldik son soruya: NASA'nın 2016 yılında açıkladığı yeni burç tarihlerine göre 13.burç olarak eklenen burç hangisidir?

Burç fakiri!

Bizce burçlara biraz ilgi göstermende fayda var. ''Ne işime yarayacak aman ne yapayım'' diyebilirsin ama unutma burçlar ve burçların etkilerinin hayatına etkisi kanıtlanmış gerçeklerden oluşuyor. Azıcık bir çaba ile hayatındaki gölgelerin yavaş yavaş aydınlanmaya başladığını göreceksin. Tamam, kimse anasının karnından burçlar hakkında uzman olarak doğmuyor ancak biraz burçlar hakkında bir şeyler bilmeye hepimizin ihtiyacı var. Bugünden tezi yok al eline bir kitap ve okumaya başla!

İçgüdülerinle geçtin!

i.pinimg.com

Bizce soruların çoğunu hislerine dayanarak çözdün. Gülümsediğini ve ‘Evet, zaten benim 6.hissim ve tahmin yeteneğim her zaman kuvvetli olmuştur.’ dediğini duyar gibiyiz. Peki, sana aslında bunun hislerinle alakalı değil de insan davranışlarını, hangi tepkilerin neye yol açabileceğini, olayların ne sonuçlar doğuracağını çok iyi analiz edebilmenden kaynaklı olduğunu söylesek? Burçlar ile fazla ilgili olmayabilirsin ama bu konuda doğuştan yetenekli olduğun bir gerçek. Sende bu yetenek varken neden üzerine biraz düşmüyorsun? Harika sonuçlar çıkabilir!

Sen bir burç manyağısın!

Sen burçlar hakkında her şeyi biliyorsun! Yeni tanıştığın insanların burçlarına göre kişiliklerini hemen anlayabilme yeteneğine sahipsin. Bu senin için mükemmel bir özellik olabilir ancak karşındaki için biraz ürkütücü. Ama sen karşındakine hiçbir şey çaktırmayarak bunun da üstesinden gelebiliyorsun. Uzun lafın kısası korkulur senden!

A post shared by @onediocomtest on
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
papatyadolukadeh

Oha tuttu mu hepsi şimdi, vay be!

samanbayyurt

Oha diyorum, hepsini bilmişim. Salladıklarımın hepsi tutmuş, tabi yarısını da sallmadım.

serdar-coker

Asdfghjklşas, bütün hepsini doğru mu salladım hayırdır? Burç manyağı oldum çıktım. Zerre bilmem burçları. Bir tek kendi burcumu bilirim, o da doğum tarihimi söyleyince insanların ıyyy ikizler misin tepkisinden kaynaklı

hayalperest-ikra1

Sen Bir Burç Manyağısın!

esmanur-bayat

Sen bir burç manyağısın! Sen bir burç manyağısın! Sen burçlar hakkında her şeyi biliyorsun! Yeni tanıştığın insanların burçlarına göre kişiliklerini hemen anlayabilme yeteneğine sahipsin. Bu senin için mükemmel bir özellik olabilir ancak karşındaki için biraz ürkütücü. Ama sen karşındakine hiçbir şey çaktırmayarak bunun da üstesinden gelebiliyorsun. Uzun lafın kısası korkulur senden!

Başlıklar

2016Akrep BurcuAslan BurcuKitapastrolojiburçburçlargünlük burç yorumları
Görüş Bildir