Temel Burç Bilgin Hangi Seviyede?

Iq-Genel Kültür Testleri-

Hepimiz az ya da çok burçlar hakkında bilgi sahibiyiz. En azından etkilerini takip ediyoruz.

Bakalım, siz burçlar hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz!

1. Astrolojinin temelini oluşturan, yıldızlara isimlerini veren ve ilk Astrolojik kayıtların sahibi topluluk hangisidir?

2. Yıldız Haritası hangilerinden oluşur?

3. Merkür retrosu hangi burçları etkiler?

4. İkizler burcunun yönetici gezegeni hangisidir?

5. Yıldız Haritası'nda ilk burç olarak kabul edilen burç hangisidir?

6. Aslan burcu hangi burç grubundandır?

7. Güneş'in Terazi burcuna girmesiyle hangi mevsim başlar?

8. Yükselen burcunuzu bulabilmek için hangisini bilmeniz gerekmez?

9. Akrep burcu hangi tarihler arasında doğan insanların burcudur?

10. Geldik son soruya: NASA'nın 2016 yılında açıkladığı yeni burç tarihlerine göre 13.burç olarak eklenen burç hangisidir?

Burç fakiri!

Bizce burçlara biraz ilgi göstermende fayda var. ''Ne işime yarayacak aman ne yapayım'' diyebilirsin ama unutma burçlar ve burçların etkilerinin hayatına etkisi kanıtlanmış gerçeklerden oluşuyor. Azıcık bir çaba ile hayatındaki gölgelerin yavaş yavaş aydınlanmaya başladığını göreceksin. Tamam, kimse anasının karnından burçlar hakkında uzman olarak doğmuyor ancak biraz burçlar hakkında bir şeyler bilmeye hepimizin ihtiyacı var. Bugünden tezi yok al eline bir kitap ve okumaya başla!

İçgüdülerinle geçtin!

i.pinimg.com

Bizce soruların çoğunu hislerine dayanarak çözdün. Gülümsediğini ve ‘Evet, zaten benim 6.hissim ve tahmin yeteneğim her zaman kuvvetli olmuştur.’ dediğini duyar gibiyiz. Peki, sana aslında bunun hislerinle alakalı değil de insan davranışlarını, hangi tepkilerin neye yol açabileceğini, olayların ne sonuçlar doğuracağını çok iyi analiz edebilmenden kaynaklı olduğunu söylesek? Burçlar ile fazla ilgili olmayabilirsin ama bu konuda doğuştan yetenekli olduğun bir gerçek. Sende bu yetenek varken neden üzerine biraz düşmüyorsun? Harika sonuçlar çıkabilir!

Sen bir burç manyağısın!

Sen burçlar hakkında her şeyi biliyorsun! Yeni tanıştığın insanların burçlarına göre kişiliklerini hemen anlayabilme yeteneğine sahipsin. Bu senin için mükemmel bir özellik olabilir ancak karşındaki için biraz ürkütücü. Ama sen karşındakine hiçbir şey çaktırmayarak bunun da üstesinden gelebiliyorsun. Uzun lafın kısası korkulur senden!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mine-yuce1

burç manyağımı

Gizli Kullanıcı

Sen bir burç manyağısın! Sen burçlar hakkında her şeyi biliyorsun! Yeni tanıştığın insanların burçlarına göre kişiliklerini hemen anlayabilme yeteneğine sahipsin. Bu senin için mükemmel bir özellik olabilir ancak karşındaki için biraz ürkütücü. Ama sen karşındakine hiçbir şey çaktırmayarak bunun da üstesinden gelebiliyorsun. Uzun lafın kısası korkulur senden!

muhammet-talha-karabacak

Sen bir burç manyağısın! Sen bir burç manyağısın! Sen burçlar hakkında her şeyi biliyorsun! Yeni tanıştığın insanların burçlarına göre kişiliklerini hemen anlayabilme yeteneğine sahipsin. Bu senin için mükemmel bir özellik olabilir ancak karşındaki için biraz ürkütücü. Ama sen karşındakine hiçbir şey çaktırmayarak bunun da üstesinden gelebiliyorsun. Uzun lafın kısası korkulur senden!

kromdan

Test hatalı, hangi şıkka basarsanız basın yeşil oluyo

mine-yuce1

o şık demek oluyo sonuna bakınca cevap veriyor

kromdan

Hepsini doğru bildiğim, bi kaç tanesini kafadan attım ama 😅

Görüş Bildir