Tarot Falına Göre 23 Temmuz Cuma Günü Senin İçin Nasıl Geçecek?

22PAYLAŞIM

Günlük tarot falına bakmak ve neler olacak hemen öğrenmek ister misin? Günlük olarak hazırladığımız tarot falı ile birlikte falsız kalmayacaksın : )

Bakalım 23 Temmuz senin için nasıl geçecek? 

Merak ediyorsan, tarot falına başlayalım!

Dikkatlice odaklan ve sadece bir tane kart seç...

Seçtiğin Kart; "Asılan Adam"

Sevdiğin bir insan ile yaşayacağın ufak bir tartışma var. Bu tartışma sonunda ise aranızı düzeltebilecek ve son zamanlarda da içinize attığınız şeyleri konuşma ve çözme fırsatı yakalayacaksınız. Bununla beraber, ailen ile yapacağın bir konuşma sana oldukça iyi gelecek diyebilirim. Ayrıca, motivasyon konusunda kendini son dönemlerde oldukça düşük hissediyorsun. Biraz silkelenmen gerekebilir. Sana güveniyorum!

İyi bayramlar! 🍬

Yarın görüşmek üzere, kendine iyi bak! ❤️

Seçtiğin Kart; "Ters Asılan Adam"

Arkadaşlarınla yaptığın bir plan bugün iptal olabilir. Bu durumda da tamamen moral bozmak yerine kendine vakit ayırmayı tercih edebilirsin. Bu sana daha iyi gelecek diye düşünüyorum. Bununla beraber, geçtiğimiz günlerde stresli anlar yaşamışsın. Artık o kadar bunalmışsın ki bir yerlere kaçmak istiyorsun fakat şartlar bir şekilde buna uygun değil. Bu hafta içerisinde bir tatil planı yapacağını söyleyebilirim. Şimdiden iyi eğlenceler diliyorum!

İyi bayramlar! 🍬

Yarın görüşmek üzere, kendine iyi bak! ❤️

Seçtiğin Kart; "Tılsımların Kraliçesi"

Şansın son zamanlarda pek iyi gitmiyor ve sen de bu nedenle karamsarlığa düşüyorsun. Kendine bu kadar yüklenmemen ve pozitif düşünmeye çalışman gerekiyor. Ne kadar zor olsa da o anlarda krizleri yönetmeyi denemelisin. Başaracağına inancım tam! Bununla beraber, maddi olarak bazı konularda kendini insanlara karşı yük oluyormuş gibi hissetmeye başlamışsın ve bu durum oldukça tat kaçırıcı olmaya başlamış. Bazı konularda önemli adımlar atmak için uygun bir gün olabilir. 

İyi bayramlar! 🍬

Yarın görüşmek üzere, kendine iyi bak! ❤️

Seçtiğin Kart; "Ters Tılsımların Kraliçesi"

Kısa bir süre önce senden etkilenen birinin varlığını fark etmişsin. Bu kişi senin aklını kurcalıyor fakat bir adım atmaya cesaret edemiyorsun. Bu konuyu güvendiğin biriyle konuşmak sana iyi gelebilir. Bununla beraber, arkadaş ortamından biriyle aranızdaki bağlar bugünle beraber güçlenebilir. Bu da senin moralinin yükselmesine neden olacak gibi yorumluyorum. Ayrıca, güzel bir döneme de giriş yaptığını söyleyebilirim.

İyi bayramlar! 🍬

Yarın görüşmek üzere, kendine iyi bak! ❤️

Seçtiğin Kart; "Şeytan"

Hayatının kontrolünü eline almak ve bu şekilde yaşamak istiyorsun. Son zamanlarda da bu durum çok fazla kafana takılıyor ve bazı kararlar alman gerektiğini fark ediyorsun. Sonuçta bu senin hayatın değil mi? :) Bununla beraber, sana çok yakın gibi davranan ama sürekli arkandan bir laf taşımaya çalışan bir kadın var. Bu kadına karşı oldukça dikkatli olman gerektiğini hatırlatmak istiyorum. İsminde de 'A' harfi olduğunu söylemem gerekiyor.

İyi bayramlar! 🍬

Yarın görüşmek üzere, kendine iyi bak! ❤️

Seçtiğin Kart; "Ters Şeytan"

Son zamanlarda çevren sana yapmak istediklerin konusunda pek yardımcı oluyor gibi durmuyor. Sen ise bu duruma can sıkmak yerine daha da azimli bir şekilde ilerlemeyi seçeceksin. Bunu başarabildiğin için çok şanslısın. Bununla beraber, senden kaynaklı olmayan bir konuyla ilgili yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Kendini ifade ederken oldukça sakin davranman çok ama çok önemli. Sonrasında pişman olmanı istemem.

İyi bayramlar! 🍬

Yarın görüşmek üzere, kendine iyi bak! ❤️

Seçtiğin Kart; "Güç"

Karşına çıkacak ufak bir fırsat var. Bu fırsat seni olduğun yerden çok daha ileriye taşıyabilir. Bugün bunun haberini alabilirsin fakat hemen fevri davranma ve bunu herkesle paylaşma olur mu? Biraz daha zaman ver... Bununla beraber, arkadaş ortamından biriyle ufak bir görüşme yapabilirsin. Son zamanlarda hayatın koşuşturmacasından kendine ve çevrene pek önem verememişsin gibi geldi bana. Bu görüşme sana oldukça iyi gelecek. Ertelememelisin. 

İyi bayramlar! 🍬

Yarın görüşmek üzere, kendine iyi bak! ❤️

Seçtiğin Kart; "Ters Güç"

Tüm zamanların en şanslı günlerinden birini yaşayacaksın diyebilirim. Bugün ne istesen bir şekilde olacak gibi duruyor. Sesli bir şekilde hayattan beklentilerini sanki olmuş gibi cümleler ile kurmak sana çok iyi gelebilir :) Tüm bunların yanında, sevdiğin insan ile arandaki bağı bugün oldukça iyi bir konuma getireceksin. İçinde büyüyen sevgiyi paylaşmak kadar güzeli var mı? 

İyi bayramlar! 🍬

Yarın görüşmek üzere, kendine iyi bak! ❤️

Seçtiğin Kart; "Dünya"

Bugünlerde olduğun yeri değiştirme gibi durumlar söz konusu olabilir. Sen ya da yakın çevrenden birinin taşınma olayı olacak gibi duruyor. Sana iyi gelecek bir yenilik var kısacası. Bununla beraber, bir süredir içinde tuttuğun bazı şeyler büyümüş resmen dağ olmuş. Daha fazla içine atmak yerine, bu konuları direkt olarak o kişiler ile konuşmalısın. Bu şekilde yanlış anlaşılmaların olduğunu da göreceksin zaten.

İyi bayramlar! 🍬

Yarın görüşmek üzere, kendine iyi bak! ❤️

Seçtiğin Kart; "Ters Dünya"

Zamanında bir arkadaşını bir konuda uyarmışsın fakat son zamanlarda pek de buna dikkat ediyor gibi görünmüyor. Sen de haklı olarak bu olaya içten içe sinirleniyorsun fakat bu konuyu da tekrar konuşmak istemiyorsun. Bırak her şey olacağına varsın. Kendini sıkmana değecek bir şey değil nasılsa... Bununla beraber, sağlığın konusunda son zamanlarda çok fevri davranmaya başlamışsın. Biraz kendini toparlaman ve sağlığına dikkat etmen gerekiyor. Sağlık her şeyden önemli sonuçta değil mi sevgili okuyucum?

İyi bayramlar! 🍬

Yarın görüşmek üzere, kendine iyi bak! ❤️

Seçtiğin Kart; "Ay"

Son zamanlarda yapmak istediğin şeyleri daha belirgin bir şekilde görmeye başlamışsın ve kendine yeni hedefler koyman, bu hedefler için çabalaman gerektiğinin de farkına varmışsın. Bu senin için harika bir deneyim olmuş. Bununla beraber, kafanda kurduğun şeyleri yapacak enerjiyi bugün kendinde bulamayabilirsin. Kendini çok sıkma. Bugün kendine izin ver. Güzel günler seni bekliyor nasılsa :)

İyi bayramlar! 🍬

Yarın görüşmek üzere, kendine iyi bak! ❤️

Seçtiğin Kart; "Ters Ay"

Geçen günlerde kendini biraz yalnız hissetmişsin. Bugün ise tamamen hoş bir gün geçireceksin. Son zamanlarda kaybettiğine inandığın enerjin tekrar yerine geliyor diyebilirim. Böylelikle de işlerine daha fazla odaklanabilecek ve sorumluluklarını yerine getirebileceksin. İlişkinde de ufak tartışmalar yaşanabilir bu nedenle sakin kalman gereken bir gün olacak. Bununla beraber, anlayışlı biri olsan bile bazen sinirine engel olamıyorsun. Çalıştığın ortamda seni sürekli kıskanan birine dikkat etmen gerekiyor. Olabildiğince açığını yakalamaya çalışan bu kişi sana zarar vermeye çalışabilir. Aman dikkat!

İyi bayramlar! 🍬

Yarın görüşmek üzere, kendine iyi bak! ❤️

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir