Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Tabu Oyununda Ne Kadar İyisin?

269PAYLAŞIM

Haydi bakalım :)

1. Emojilerle Barış Manço'nun hangi şarkısı anlatılmış sence?

Kol Düğmeleri
Sarı Çizmeli Mehmet Ağa
Dönence

2. Peki burada anlatılan Tarkan Şarkısı hangisi?

Şımarık
Öp
Kuzu Kuzu

3. Bu harfleri kullanarak oluşturabileceğin en uzun kelime kaç harflidir?

4. Bu görselde ne görüyorsun?

Saçları toplu bir kadın görüyorum.
Somurtkan bir adam görüyorum.
Hem kadın hem de adam var.

5. Sence bu sabit bir görsel mi yoksa hareketli bir gif mi?

Sabit bir görsel.
Hareketli bir gif/görsel.

6. Burada ne görüyorsun?

Bir çiçeğin tepecik yani iç kısmı.
Gözümüzün yakın hali.

7. Peki sence burada hangi şarkı anlatılıyor?

Şeytan
Dağlar Dağlar
Zalim
Erkek Güzeli

8. Einstein'ı kaçıncı saniyede fark ettin?

Sen bu oyunun ustası olmuşsun!

Verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla sen bu oyunda ustasın. Özellikle söylememiz gerekiyor ki, görsel zekan ve kavrama hızın bizi epey etkiledi. Sen de çok iyi biliyorsun ki bu oyunda yalnızca anlayabilmek yetmiyor. Aynı zamanda karşı tarafa bildiğini çok iyi aktarabilmelisin. Bunu da yalnızca pratik zeka ve güçlü bir kelime dağarcığıyla halledebilirsin. Sende de bu ikisinden fazlasıyla var. Olayları çok çabuk kavradığın gibi karşı tarafa da müthiş bir şekilde anlatıyorsun. Bu oyunda senin üstüne kimse yok. Hatta arkadaşlarınla oyunu ne zaman oynasanız herkes senin takımında olmak istiyor. Sen bu işi çok iyi çözmüşsün. Tabii burada zekanın da oldukça etkisi var. Fakat senin hırsın ve pratikliğinin de yeri bir ayrı. Ne diyelim, tebrikler valla :)

İyisin iyi!

Verdiğin cevaplara göre sen bu oyunda iyi sayılırsın. Kelimeleri ve görselleri nasıl kullanacağını çok iyi biliyorsun. Özellikle de onları bir araya getirme konusunda oldukça iyisin. Fakat bu bildiğini karşı tarafa aktarma kısmında biraz sıkıntı yaşıyorsun. Bunun için de sanırım biraz kelimelerle aranı iyi tutman gerekiyor. Öyle ki, bu oyunda yalnızca senin kavraman ve anlaman pek bir işe yaramaz. Sonuç olarak bir takım oyunu ve takımınla bunu kazanman gerekiyor. Tabii bu arada senin iyi bir Tabu oyuncusu olduğunu da inkar edemeyiz. Bu bahsettiğimiz durum senin arada sırada yaşadığın bir sıkıntı. Biz sana nasıl bu oyunda mükemmel ilerleyebileceğini anlatıyoruz. Çözümü sana ilettik, gerisi senin kararına kalmış. Bize sorarsan biraz daha çabala ve bu oyunun kralı ol :)

Pek başarılı olduğunu söyleyemeyiz!

Verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla senin pek Tabu oyunuyla aran yok. Yani aslında çok zevk alarak oynadığın bir oyun fakat başarılı olmak kısmında problemler yaşıyorsun. Hatta arkadaşlarınla ne zaman toplansanız, Tabu oynama fikrini ilk ortaya atanlardan birisin. Sanıyoruz ki problem senin yeterince çaba göstermemenle alakalı. Yani aslında bir oyun olduğu için pek ciddiye alıp moda giremiyorsun diyelim. Burada da pek haksız sayılmazsın. Sonuç olarak önemli olan o an vaktin iyi ve keyifli geçmesi diye düşünüyorsun. Tabii takım arkadaşların genelde pek bu fikirde olmuyor, orası ayrı. Ayrıca kavrama ve pratiklik konusunda da yetenekli sayılırsın fakat anlatım kısmına problemlerin var. Belki içine ufacık bir oyun hırsı gelebilirse senin de başarılı olacağından şüphemiz yok. Dikkatini biraz daha toparla diyoruz :)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
onur_54

Sen bu oyunun ustası olmuşsun!

culog

Eee usta deme sen yine de bir şeyler bildiğimiz doğrudur Tabu hakkında.

nrmin-hsnova

iyisin iyi

Gizli Kullanıcı

Sen bu oyunun ustası olmuşsun! Verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla sen bu oyunda ustasın. Özellikle söylememiz gerekiyor ki, görsel zekan ve kavrama hızın bizi epey etkiledi. Sen de çok iyi biliyorsun ki bu oyunda yalnızca anlayabilmek yetmiyor. Aynı zamanda karşı tarafa bildiğini çok iyi aktarabilmelisin. Bunu da yalnızca pratik zeka ve güçlü bir kelime dağarcığıyla halledebilirsin. Sende de bu ikisinden fazlasıyla var. Olayları çok çabuk kavradığın gibi karşı tarafa da müthiş bir şekilde anlatıyorsun. Bu oyunda senin üstüne kimse yok. Hatta arkadaşlarınla oyunu ne zaman oynasanız herkes senin takımında olmak istiyor. Sen bu işi çok iyi çözmüşsün. Tabii burada zekanın da oldukça etkisi var. Fakat senin hırsın ve pratikliğinin de yeri bir ayrı. Ne diyelim, tebrikler valla :)

feyza-chuseyin-oglu

İyisin İyi! 😞👍👍

Görüş Bildir