Görüş Bildir
Haberler
Süleyman Soylu: '2020 Yılında Toplam 22 Bin Hakaret Aldım'

Süleyman Soylu: '2020 Yılında Toplam 22 Bin Hakaret Aldım'

Batuhan
12.02.2021 - 15:47

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, TBMM’de Dijital Mecralar Komisyonu’nda yaptığı sunumda,  “Yanlış söylemeyeyim 2020 yılında toplam 22 bin hakaret aldım” dedi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

ANKA’nın aktardığına göre, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Dijital Mecralar Komisyonu’nda sunum yaptı ve milletvekillerinin sorularını yanıtladı. AKP Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu’nun Türkiye’nin ‘yalan haber konusunda’ başı çektiğine yönelik sözlerine yanıt veren Soylu, konuyu ‘kendisine edilen hakaretlere’ getirdi.

Sosyal medyada kendisine yönelik olarak yapılan hakaretlerin çetelesini açıklayan Bakan Soylu, şu bilgiyi verdi:

“Yani, yanlış söylemeyeyim 2020 yılında toplam 22 bin hakaret aldım. Ben İstanbul’da suçun önemli olduğu bir mahallede büyüdüm. Sarıgül mahallesi dediğiniz zaman İstanbul’da belli bir mahalledir. Bunun içinde ben ağzı açılmamış küfürler duydum. Hayatımda hiç şey yapamadığım küfürlerle karşı karşıyayım sosyal medyada ve ben İçişleri Bakanıyım. Yani ananıza, hanımınıza, çoluğunuza çocuğunuza, ailenize küfredildiği zaman. Yani biz bunu keyif için yapmıyoruz, böyle bir şey olabilir mi ya? Böyle bir şeyle karşılaşılabilir mi?”

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
51
32
10
6
3
2
2
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Cem dayan

Mağdurum da mağdurum mağdurum da mağdurum.

Metin Akalp

Mahkemeye versen veremezsin. Hesap sorsan yanına yaklaştırmazlar. Sokağa çıkıp yürüsen polis biber gazı sıkıyor. E gariban ne yapacak? Ana bacı girişecek tab... Devamını Gör

Bekir Orhan

Bi de içimizde kalanlar var :)