Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Starbucks Siparişini Ver Yaşını Söyleyelim!

106PAYLAŞIM

Siparişini ver yaşını tahmin etmeye çalışalım!

Seç bakalım!

Americano
Latte
Iced Tea
Frapuccino
Refresher
Cold Brew
Hot Chocolate
Iced Americano
Hot Tea

Senin yaşın 16-19 arasında!

Verdiğin siparişe göre yaşın 16 ile 19 arasında!  Buna göre senin her daim genç kalacağını öngörebiliriz. Yeniliğe ve değişime inanılmaz bir inancın var. Bir şeylere takılıp kalmak asla adetin değildir: Bunu eski sevgililerin için de diyoruz ya da başından geçen kötü bir olay için de... Sen unutuyorsun ve ardına bakmıyorsun ey yolcu!

Senin yaşın 20-25 arasında!

Verdiğin siparişe göre yaşın 20 ile 25 arasında. Buna göre sana enerji bombası diyebiliriz. Yorulmak nedir bilmiyorsun, sürekli çalışıyor, sürekli eğleniyorsun. Tanrıdan tek istediğin günlerin 45 saate çıkması; öyle bir yoğunluk seninki. Sana çok özeniyoruz :))

Senin yaşın 26-49 arasında!

Verdiğin siparişe göre senin yaşın 26 ile 49 arasında! Buna göre senin için her şeyden önce aşırı gerçekçi dememiz lazım. Bundan bi' 5 öncesine göre çok farklısın çook. Hayattaki acı-güzel şeyleri tümden kabul etmişsin ve bazı şeyleri engelleyemeceğinin farkına varmışsın. Bu yüzden daha sonuç odaklı, daha işkolik bir hale gelmişsin. Ve önemlisi de, kendini fark etmişsin. Kendini önemsiyorsun, hiç bundan vazgeçme!..

Senin yaşın 50'nin üstünde!

Verdiğin siparişe göre senin yaşın 50'nin üstünde! Buna göre sen, düşündüklerini çevrenle paylaşmaktan çekinmeyen; tüm ilişkilerini dürüstlük üstüne kuran bir arkadaşımızsın. Basit, sıradan şeylerden zevk alabiliyorsun; yani hayatındaki rutinler senin için ritüel gibi bir şeydir. Ayrıca her tarafından tecrübe akıyor, içine 1000 yıllık bir bilge kaçmış gibi :)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
alonegirl2462

Senin yaşın 16-19 arasında! doğru

Gizli Kullanıcı

Sıcak çikolata seçtim ve 26-49 çıktı alakam bile yok

vampire08

ya bne 20-25 yaşında deyilim

demirthink

Eskiden starbucksta çalışmış biri olarak bence en güzeli frapuccino

megetos

26 49 (=^x^=)

Görüş Bildir