Görüş Bildir
Haberler
Starbucks Siparişini Ver Yaşını Söyleyelim!

etiket Starbucks Siparişini Ver Yaşını Söyleyelim!

Siparişini ver yaşını tahmin etmeye çalışalım!

İçeriğin Devamı Aşağıda

Seç bakalım!

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Senin yaşın 16-19 arasında!

Senin yaşın 16-19 arasında!

Verdiğin siparişe göre yaşın 16 ile 19 arasında!  Buna göre senin her daim genç kalacağını öngörebiliriz. Yeniliğe ve değişime inanılmaz bir inancın var. Bir şeylere takılıp kalmak asla adetin değildir: Bunu eski sevgililerin için de diyoruz ya da başından geçen kötü bir olay için de... Sen unutuyorsun ve ardına bakmıyorsun ey yolcu!

Senin yaşın 20-25 arasında!

Senin yaşın 20-25 arasında!

Verdiğin siparişe göre yaşın 20 ile 25 arasında. Buna göre sana enerji bombası diyebiliriz. Yorulmak nedir bilmiyorsun, sürekli çalışıyor, sürekli eğleniyorsun. Tanrıdan tek istediğin günlerin 45 saate çıkması; öyle bir yoğunluk seninki. Sana çok özeniyoruz :))

Senin yaşın 26-49 arasında!

Senin yaşın 26-49 arasında!

Verdiğin siparişe göre senin yaşın 26 ile 49 arasında! Buna göre senin için her şeyden önce aşırı gerçekçi dememiz lazım. Bundan bi' 5 öncesine göre çok farklısın çook. Hayattaki acı-güzel şeyleri tümden kabul etmişsin ve bazı şeyleri engelleyemeceğinin farkına varmışsın. Bu yüzden daha sonuç odaklı, daha işkolik bir hale gelmişsin. Ve önemlisi de, kendini fark etmişsin. Kendini önemsiyorsun, hiç bundan vazgeçme!..

Senin yaşın 50'nin üstünde!

Senin yaşın 50'nin üstünde!

Verdiğin siparişe göre senin yaşın 50'nin üstünde! Buna göre sen, düşündüklerini çevrenle paylaşmaktan çekinmeyen; tüm ilişkilerini dürüstlük üstüne kuran bir arkadaşımızsın. Basit, sıradan şeylerden zevk alabiliyorsun; yani hayatındaki rutinler senin için ritüel gibi bir şeydir. Ayrıca her tarafından tecrübe akıyor, içine 1000 yıllık bir bilge kaçmış gibi :)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
613
159
117
91
55
54
52
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
sana ne lan yalak

Verdiğin siparişe göre senin yaşın 50'nin üstünde! OLUM NE STARBUCKS A GİTMEDİM BİDE BEN 13 YAŞINDAYIM OLUM NE 50 NİN ÜSTÜNDE ANAM 45 YAŞINDA

fatih demir

Senin yaşın 26-49 arasında! Vallaha dogru. 10-80 arasında deseydiniz. Daha garanti olurdu:))

mayıs akım

26-49 yaş arası mı? yuh ben 17 yaşındayım mk